Zavrieť

Porady

Niečo sladké :)

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Ahojte pridávam recept na niečo sladké čo Vám urobí dobre
Usporiadat
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

vema Pozri príspevok
Marína, ten puding sa s čím uvarí? Dáva sa voda a má to aj chuť, alebo mám dať sirup z ovocia. Ten citrónový nemá veľmi citrónovú príchuť? Ja chcem dať rôzne ovocie, broskyne, kivi, jahody atď. pekne do riadkov, aby to vyzeralo pekne.Zarobíš podľa návodu, drží to pokope?
Varí sa s vodou a drží pokope. Neboj, neovplyvní ti chuť ovocia, veď je ho len tenká vrstva. Ovocie musíš nakrájať na tenko. Pri rôznych druhoch ovocia by som použila citrónový. Ovocie zaleješ, keď puding začne rôsolovatieť a nesmie byť horúci. Uvar radšej 2 pudingy.
Tu ho máš Fruttina
Tu uvidíš, ako to vyzerá http://kunds.twoday.net/stories/4892921/ Keď je pod ním ovocie, je to ešte krajšie.
0 0
vema vema

vema je offline (nepripojený) vema

Marína Pozri príspevok
Varí sa s vodou a drží pokope. Neboj, neovplyvní ti chuť ovocia, veď je ho len tenká vrstva. Ovocie musíš nakrájať na tenko. Pri rôznych druhoch ovocia by som použila citrónový. Ovocie zaleješ, keď puding začne rôsolovatieť a nesmie byť horúci. Uvar radšej 2 pudingy.
Tu ho máš Fruttina
Tu uvidíš, ako to vyzerá http://kunds.twoday.net/stories/4892921/ Keď je pod ním ovocie, je to ešte krajšie.
Marína, pekne ďakujem, dobre si mi poradila aj ohľadne toho ovocia, dám citrónový. Aj tú vrstvu pudingu dám plytkú, to som nevedela, bola by som tam toho naliala asi veľa. Ďakujem.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Prajem, nech sa ti vydarí, už aj kvôli sebe, aby si si ma nevyhľadala.
0 0
vema vema

vema je offline (nepripojený) vema

Marína Pozri príspevok
Prajem, nech sa ti vydarí, už aj kvôli sebe, aby si si ma nevyhľadala.
Však tam idú samé dobroty, určite bude dobrý a na vzhľade až tak nezáleží,ale budem sa snažiť. Potom napíšem.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

pasuliatko Pozri príspevok
a už ste niekto niečo skúšali z mojej prílohy?
Tie koláčiky sú nááááádherné. Pozerala som tie recepty, robím kavěnky. Posledné Vianoce som piekla 13 druhov, ale tak pekne ich neviem ozdobiť, ako sú v tvojej prílohe. Nuž, je to "babračka".
moje_vianocne_kolaciky.jpg  
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Na noc sem prilepíš také dobroty, až mi slinky tečú. Idem radšej spať, lebo neodolám.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Pridám i ja trochu inšpirácie..)
Naposledy upravil alla66 : 06.12.09 at 20:25
0 0
tutiola tutiola

tutiola je offline (nepripojený) tutiola

obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac
Zákusok z obyčajnej mikrovlnky.

Suroviny: 10 dkg horkej čokolády,
10 dkg hery
8 dkg kr. cukru
3 vajcia
1O dkg hladkej múky
1/2 bal. prášku do pečiva
Postup: heru a horku čokoládu/ može byť aj varova/ rozpustime v mikrovlnke 1 min. pri 750W, pridáme vajcia a cukor a dobre premiešame /stačí metličkou/, pridáme múku s práškomdo pečiva a dôkladne premiešame. Hmotu nalejeme do olejom potretej formy a dáme piecť do mikrovlnky na 6 min. pri 750W. Po upečení môžeme potrieť džemom a poliať čokoládou, alebo poukladať ovocie a potrieť šľahačkou, alebo len tak pocukrovať. Fantázií sa medze nekladu.

Je dôležité, aby nádoba ktorú použije /ak je plastová/ bola farebná, nakoľko biela by absorbovala farbu čokolády. Možete použiť nádobu z janského skla, silikonu, porcelánu, proste všetko čo ide do mikrovlnky.

Je to rýchle, dobre a najviac to oceníte, ak vám príde nečakaná návšteva
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať