Zavrieť

Porady

TV program na Vianoce

vcera som videla uputavku na jednej z nasich TV na film - akcny prave na stedry vecer. a po nom hned dalsi.... trosku ma to zaskocilo a aj zarmutilo, ze prave na stedry vecer zvolili taketo filmy. urcite by sme si radsej pozreli nejaky rodinny film, komediu, rozpravku...... ale zase mame na vyber viac TV, mozeme si vybrat co chceme pozerat, takze toto je len moj postreh.....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    endrju je offline (nepripojený) endrju

    endrju
    Niektorí si vybrali alternatívu "bez TV". A nielen na Vianoce. Bez "bedničky" sa tiež dá žiť.

    bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

    bobino38
    ...ano, na JOJ-ke akčný film večer so Stevenom Seagalom, super ponuka:-)) a predtým Vesničko má středisková:-))), ktorú sme videli pred mesiacom, ked zapínali JOJplus:-))..ešte že tie Vianoce nie su o telke:-)...ja videl už v magiu celý program na Vianoce, žiadne prekvapko sa nekoná, stará známa ošuchaná klasika, 3 oriešky pre popolušu, Kubo, Vianočné oblátky,atď.

    ZDENIELA je offline (nepripojený) ZDENIELA

    som kto som ZDENIELA
    endrju Pozri príspevok
    Niektorí si vybrali alternatívu "bez TV". A nielen na Vianoce. Bez "bedničky" sa tiež dá žiť.
    Presne tak, ja sa nad tým už vôbec nepozastavujem, v posledných rokov sú totiž v telke už len samý "Sranda Klaus", malý "Sranda Klausíci" a už pribudla i pani "Sranda Klausová" ... toto podľa mňa hovorí za všetko a priznám sa dosť ma to rozčuľuje hlavne kvôli deťom, že čo im to tisnú do tých hlávok malých ...
    Ale keď je neaká klasická rozprávka medzi sviatkami a mám voľno tak si rada na ňu nájdem čas a pozriem si ju.
    Sme veľká rodina, takže na Štedrý deň našťastie nie sme vôbec závislí na telke, s programom na večer si bohate vystačíme sami.

    durisovad je offline (nepripojený) durisovad

    uctovnicka na dochodku durisovad
    My mavame na Stedry vecer taky bohaty program, ze nas ani nenapadne zapnut televizor. Takze ma vobec nezaujima, aky je kde program. Ale na druhej strane su ludia, ktori nemaju spolocnost a televiziu pozeraju a pre tych by mali davat nieco upokojujuce a pekne.

    endrju je offline (nepripojený) endrju

    endrju
    durisovad Pozri príspevok
    ...nieco upokojujuce a pekne.
    .. si zvyknem v prípade potreby "namixovať" v CD prehrávači z mojich obľúbených skladieb. Obraz k tomu nepotrebujem.
    Podľa nálady je v tom "mixe" zakaždým niečo iné. Začínajúc kvalitnou rockovou hudbou a končiac "ťažkou" klasikou. Alebo je to s tými začiatkami a koncami naopak?

    TV program na Vianoce

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.