Zavrieť

Porady

Príjemkovanie second hand tovaru

Idem si otvoriť maloobchod second hand.Mám len tušenie ako si tento tovar budem príj. a vytvárať ceny.Príklad- kúpim 25 kg vrece-zrátam koľko kusov oblečenia sa v ňom nachádza.Nakoniec kusy videlím s cenou za celé vrece.Myslím si že takto to asi funguje.Ak máte niekto maloobchod s takýmto tovarom budem vďačná za každú radu. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    snáď milá osôbka Ingrid Ondruskova
    V podstate ideš na to dobre, len ak môžem poradiť predávaj si sama...podobne ako v reštauračných službách aj v tomto biznise
    Ťa môže napr. Tvoja predavačka tak trochu obtiahnuť na tržbách

    Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

    Jarka 1
    Nemám s tým síce skúsenosti z praxe, ale ak si toto tušenie nadobudla z vlastnej hlavy, je správne. Ak si tento názor získala študovaním Porady ako ja, tak sa ho drž. Zdá sa mi to najjednoduchší spôsob, ako si nekomplikovať život vymýšľaním ceny za kus. Možno niekto pridá aj iné riešenie.

    dark32 je offline (nepripojený) dark32

    dark32
    V podstate máš pravdu.

    Napr. nákup 10 kg tovaru ( 50 ks oblecenia )
    cena 2000 Sk

    minimálna cena tovaru = 2000 / 50 a to je 40 Sk na kus plus si na to dáš rabat.

    Príjemkovanie second hand tovaru

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.