Zavrieť

Porady

co sa da robit ak nesuhlasim s rozhodnutim kraj.sudu?

chcela by som sa opytat,ci proti rozhodnutiu krajskeho odvolacieho sudu,je este nejaka moznost dovolania,alebo aspon staznosti.moj ex tam totiz tvrdil,ze ho vyhodili z roboty koli krize,ale v skutocnosti dal vypoved sam.pokial je mi zname,sudkina ani nepreverovala jeho prijmi,ktore na okresny sud ani nedorucil.dokazala som,ze robi nacierno,az tak ze sa priznal.zo socialky ziadali potvrdenie okresneho sudu a napriek tomu sudkina znizila vyzivne o 500.da sa s tym nieco robit?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    02Michaela je offline (nepripojený) 02Michaela

    02Michaela
    wagner Pozri príspevok
    Možno sa dá podať mimoriadne dovolanie, ale to sa musíš poradiť s právnikom
    No ja si myslím, že ešte musí byť možnosť odvolať sa. Veď tak to predsa chodí, okresný súd - odvolanie, krajský súd - odvolanie....
    A pôjdeme aj na najvyšší

    jana987 je offline (nepripojený) jana987

    jana987
    dakujem za radu.myslim,ze na tom sude budeme skor.ex uz vysedava u pravnika,a kuje pikle ako by zrazil vyzivne na 702,a maleho dostal na cele vikendy a bezo mna!to podotikam maly ma 18 mesiacov,a za posledne tri otca nevidel.ten tvrdi,ze za nim nebude chodit kym ho nedostane bezo mna,lebo strazneho psa k zadku nepotrebuje(to akoze mna).a kym s nami zil tri mesiace mu plienku prebaloval az raz!hlavne ze 4 mesacnemu sa mu snazil napchat do ust keksik od kavy na pumpe.keby ze vie,ze ma ozik problemy s robotou tak by mi to neva,ze to znizili.ale on po sudoch len klame,dava vypovede,aby nam nic nemusel platit,a pritom si berie kazdu chvilu nieco na splatky,a to sa nam echysta ani vratit peniaze,ktore mi dlhuje.

    iriska je offline (nepripojený) iriska

    iriska
    Bohužiaľ, na Slovensku keď má niekto šťastie na sudcu, tak sa to nedá ani slovami opísať. Pretože ak je 100 rozhodnutí približne rovnakých a jeden sudca sa teraz rozhodne, že ale on ide tú svoju vec rozhodnúť inak...

    co sa da robit ak nesuhlasim s rozhodnutim kraj.sudu?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.