Zavrieť

Porady

Objednany tovar nebol doruceny

ecc ecc

ecc je offline (nepripojený) ecc

Dobry den,

obraciam sa na vsetkych s pripadom, s ktorym sa uz mnohi z vas mozno stretli. Cez internet som si na zaciatku decembra objednal tovar, okamzite som tento tovar zaplatil prevodom na ucet, vyplnil som spravne udaje. Kedze islo o darcek k Vianociam, dost mi na tom zalezi. Od objednania presli uz dva tyzdne a tak som predvcerom napisal mail do spolocnosti z ktorej som objednaval ako to vyzera. Dnes mi prisla mailom odpoved, ze moj tovar bol odoslany 9.12.2008, do dnesneho dna vsak balik nedorazil, rovnako ani ziadny listocek v schranke.

Preto som odpisal, ze by som poprosil o podacie cislo zasielky, aby som sa mohol ist informovat na postu, pretoze viem, ze podla podacieho cisla zasielky dokazu na poste zasielku najst, pripadne zistit co sa s nou stalo. Kludne sa mohlo stat, ze postarka zabudla vypisat listok o zasielke, pripadne ho omylom hodila do inej schranky a susedia mi to nehodili spat... To je jedine riesenie ktore ma teraz napadlo.

Co vsak v pripade, ze predajca tovar neposielal doporucene alebo normalne, pripadne prvou triedou a nebude mat o odoslani ziadny rozumny doklad? Akym sposobom mozem ziadat spat svoje peniaze, pripadne moze ziadat o odoslanie mojho objednaneho tovaru este raz?

Viac ako o tie peniaze mi ide o darcek, ktory som kupoval, pretoze viem, ze priatelka tuzi po tom darceku a nieco take do Vianoc uz zohnat nestihnem, teda celkovo zohnat nieco take je skoro nemozne a toto je firma, ktora sa na to specializuje (ide o oblecenie - mikinu).

Jedine dokazy, ktore mam, tak je mailova komunikacia, teda faktura s vyzvou k platbe, moja platba cez internet banking a este mail v ktorom mi pisu, ze zasielka bola odoslana 9. decembra.

Dakujem vopred vsetkym za rady.
Usporiadat
ecc ecc

ecc je offline (nepripojený) ecc

OK, takze asi nic s tym. Idem si napisat reklamaciu a zajtra to tam doporucene poslem.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať