Zavrieť

Porady

vypoved bez dovodu

caute,prosim o pomoc,lebo neviem co mam robit
Momentalne som v PP 3,5 mes. v ČR v autom.zˇavode cez exter.firmu. Mam VŠ ukoncenu a pracu "delnice" som prijala iba z finanč.nutnosti. Ale teraz sa to finanč.velmi zhorsilo a už mam aj tej prace proste dosť. Nechcem sa tam uz vratit,ale neviem ako vykľučkovať aby som ešte nejaku korunu dostala za odpracovany december.
neviem aky dvovod mám udať a ako mám podať vypoved (stací email,alebo musim poštou,faxom?) Norm.by som mala nastúpiť 05.01.2009,ale neviem kedy,čo posielať?
Dakujem vopred
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    hladamPomoc Pozri príspevok
    caute,prosim o pomoc,lebo neviem co mam robit
    Momentalne som v PP 3,5 mes. v ČR v autom.zˇavode cez exter.firmu. Mam VŠ ukoncenu a pracu "delnice" som prijala iba z finanč.nutnosti. Ale teraz sa to finanč.velmi zhorsilo a už mam aj tej prace proste dosť. Nechcem sa tam uz vratit,ale neviem ako vykľučkovať aby som ešte nejaku korunu dostala za odpracovany december.
    neviem aky dvovod mám udať a ako mám podať vypoved (stací email,alebo musim poštou,faxom?) Norm.by som mala nastúpiť 05.01.2009 take kedy,čo?
    Dakujem vopred
    No tak také jednoduché to nebude ako si myslíš- že len pošleš mail a vybavené??? To teda nie- pozri si zmluvu tvoju cez tú externú firmu- predsa musíš dodržať nejaké postupy a nielen tak poslať mail a koniec- to nieje holubník...

    BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

    BXLmiami
    Dievča už nie si na škole,ospravedlnenka nestačí.Vitaj do dospelosti a začni dodržiavať pravidlá,lebo si nabiješ nos.Základom v živote je slušnosť a slušné je umožniť zamestnávateľovi,aby si našiel za Teba náhradu alebo dohodonúť sa s ním na okamžitom skončení pracovného pomeru.

    16lukasko je offline (nepripojený) 16lukasko

    16lukasko
    No ja by som pouvažol o okamžitom skončení pracovného pomeru.. naštuduj si zákonník práce kedy zamesnanec môže vypovedať zmluvu sokamžitou platnosťou... a či vlastne môžeš okamžite vypovedať.. inak ak nie tak výpovedná lehota 2 mesiace... prípadne čo tak to riešiť na dohodu??? Veď to je najideálnejšie ked sa obidve strany dohodnú na ukončení pracovného pomeru,
    juuuj dakujem...aj som si myslela ze to nieje také jednoduche....
    Ale asi by som mala počkať, za posl.mesiac prepust.asi250 zamestn.Možno som ja na rade
    Ešte raz dík

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.