Zavrieť

Porady

Oblečenie pre psov

Ahojte poraďáci,nemáte niekto strihy na oblečenie pre psov? Na objednávku je to dosť drahé. Budem vďačná za každý nápad.
Usporiadat
mino2 mino2

mino2 je offline (nepripojený) mino2

Ahoj. Podľa mna to nieje až tak drahé. V našom obchode od cca 200- do 500 Sk. Podľa veľkosti psíka. Týmto si nerobím reklamu...
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
bv_alexandra bv_alexandra

bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

Je to síce v Aj ale snad pomôže
http://www.knittingpatterncentral.co...ctory/pets.php
0 0
psychofemale psychofemale

psychofemale je offline (nepripojený) psychofemale

Kedysi som to aj ja hladala, mozno ti to pomoze, niektore su aj hackovane a pletene.

forum.living.cz/viewtopic.php?f=34&t=2310778
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
a prečo ako chcete obliekať psy? nechapem prečo to ludia robia ved je to thake otrasne
0 0
jaros5 jaros5

jaros5 je offline (nepripojený) jaros5

pasuliatko Pozri príspevok
a prečo ako chcete obliekať psy? nechapem prečo to ludia robia ved je to thake otrasne
Niekto si proste mýli socializáciu psa s tým, že ho oblečie, alebo nechá spať v posteli ... ;
Každý kto to myslí so svojím psom aspoň trochu vážne, mal by si prečítať niečo o psej "duši" ( existuje veľmi dobrá publikácia od Vladimíra Mikulicu - Etológia a psychológia psa ) a dať mu aspoň základný výcvik;
0 0
bv_alexandra bv_alexandra

bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

No ja osobne to robím zo zdravotných problémov psíka. Sám veterinár mi prízvukoval celú zimu že je potrebné ju obliekať aby neprechladla. A tiež som čítala že psíky ktoré žijú v byte nemajú takú odolnosť voči chladu.
Ale ja osobne to teda nerobím pre módu, ale z tých zdravotných problémov.
0 0
psychofemale psychofemale

psychofemale je offline (nepripojený) psychofemale

pretoze mala zdravotne problemy... neobliekala som ho kazdy den... len na zimu dostala sveter
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

pasuliatko Pozri príspevok
a prečo ako chcete obliekať psy? nechapem prečo to ludia robia ved je to thake otrasne
Ja by som chcela prezentovať iný názor na obliekanie psíka. Nevidím nič otrasné a ani socioneprijateľné pre psíka, ak je oblečený v zime. Mám psíka , typického malého izbového „cicúlika“, prebývajúceho väčšiu časť dňa vo vykurovanom byte. Stáva sa, že moja havka musí zameniť teplý a pohodlný peliešok z bytu za peliešok na zadnom sedadle auta. A na ňom, napr. v mraze pobudnúť určitý čas. Bez hlbšej znalosti psychológie psíka si ale myslím, že vtedy moja havka oceňuje svoje pohodlné a teplé oblečenie, ktoré jej chráni väčšinu tela. Na druhej strane to oblečenie oceňujem aj ja, keď havka s bielou srsťou sa brodila v snehu o hodne vyššom než je sama a podľa farby kombinézy som bezpečne vedela, kde sa práve pohybuje. Nikdy by som zo svojho psíka neurobila „opicu“ a ani ho nespotvorila neprimeraným oblečením. Oblečenie jeho účelným doplnkom a esteticky s ním ladí. Vo svojom okolí som sa nestretla s jedinou negatívnou reakciou na oblečenie môjho psíka, práve naopak.

Takže, môj oblečený psík sa mi nezdá nijako otrasne.
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Petra Nová Pozri príspevok
Ja by som chcela prezentovať iný názor na obliekanie psíka. Nevidím nič otrasné a ani socioneprijateľné pre psíka, ak je oblečený v zime. Mám psíka , typického malého izbového „cicúlika“, prebývajúceho väčšiu časť dňa vo vykurovanom byte. Stáva sa, že moja havka musí zameniť teplý a pohodlný peliešok z bytu za peliešok na zadnom sedadle auta. A na ňom, napr. v mraze pobudnúť určitý čas. Bez hlbšej znalosti psychológie psíka si ale myslím, že vtedy moja havka oceňuje svoje pohodlné a teplé oblečenie, ktoré jej chráni väčšinu tela. Na druhej strane to oblečenie oceňujem aj ja, keď havka s bielou srsťou sa brodila v snehu o hodne vyššom než je sama a podľa farby kombinézy som bezpečne vedela, kde sa práve pohybuje. Nikdy by som zo svojho psíka neurobila „opicu“ a ani ho nespotvorila neprimeraným oblečením. Oblečenie jeho účelným doplnkom a esteticky s ním ladí. Vo svojom okolí som sa nestretla s jedinou negatívnou reakciou na oblečenie môjho psíka, práve naopak.

Takže, môj oblečený psík sa mi nezdá nijako otrasne.
ja mam na to svoj nazor,že je to otrasne,ked ide blondínka a v ruke ma psa oblečeného v ružovom kabátiku a podobne. nikdy to nepochopim, nikdy...aj my našému psovy dávame vestičku ale len v zime a z toho dôvodu aby sa mu nechytal sneh na dlhé chlpi. nikdy to nepochopím. to je moj nazor,nehovorím,že ked je zima dobre...ale ja mám na mysli maškarády na psa.šaty,kožúšok a podobne..
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
jaros5 Pozri príspevok
Niekto si proste mýli socializáciu psa s tým, že ho oblečie, alebo nechá spať v posteli ... ;
Každý kto to myslí so svojím psom aspoň trochu vážne, mal by si prečítať niečo o psej "duši" ( existuje veľmi dobrá publikácia od Vladimíra Mikulicu - Etológia a psychológia psa ) a dať mu aspoň základný výcvik;
ved jasne
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
bv_alexandra Pozri príspevok
No ja osobne to robím zo zdravotných problémov psíka. Sám veterinár mi prízvukoval celú zimu že je potrebné ju obliekať aby neprechladla. A tiež som čítala že psíky ktoré žijú v byte nemajú takú odolnosť voči chladu.
Ale ja osobne to teda nerobím pre módu, ale z tých zdravotných problémov.
to je potom super hlavne nech je psík zdravý
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Ja mam podovne ako Petra bisonika, je cely biely, arst ma tak jemnu, ze ked sa do nej zamota spina, je co robit, dostat ju prec.
Aj ja oblekam psika do overalov, svetrikov, z dovodu hygieny jeho, aj nas doma, nakolko postele a gauc je jeho oblubene miesto,staci mi, ked musim po prechadzke vonku umyvat a samponovat mu labky, stravim pri tom skoro aj hodinu, kym tie drobne kamienky a podobny humus dostanem zo srsti na nohach prec, potom susenie a pod. Takze ja vsetkym oblecenie pre psikov vrelo odporucam., hlavne tym, ktori ziju v bytoch.
Myslim si, ze psikovi je uplne jedno, aj jeho psychike neublizi, ak ho obleciem a menej trapim vo vani.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Tie dôvody pre obliekanie psíka Alaya vystihla presne. Ale ak by mi veterinár odporučil obliekať psíka, tak ho bez rozmýšľania oblečiem do hocičoho, len aby som ho ochránila.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

pasuliatko Pozri príspevok
ja mam na to svoj nazor,že je to otrasne,ked ide blondínka a v ruke ma psa oblečeného v ružovom kabátiku a podobne.
Tak ten prvý znak spĺňam. Som zrejmá blondína Ten druhý, ružový kabátik, nie.
0 0
rikinel rikinel

rikinel je offline (nepripojený) rikinel

tak ,mna vie rozculit ked vidim na sidlisku psika ktory ma bundu ako dedkov slovensky kozuch a na tom sveter ,tak to ma ozaj zmysel len esteticky, ale ja mam jorkshirskeho teriera,toto plemeno nema podsadu,nema klasicku srst ako ine psy,jeho srst je struktury ludskeho vlasu,tak som zvedavy ktory odporca oblieakania psov by bol ochotny chodit po uliciach v hociakom pocasi nahy,odety iba tenkym vlasom???
0 0
beba13 beba13

beba13 je offline (nepripojený) beba13

Toto som si našla dnes v pošte tak prikladám.
  • File Type: M (708.5 KB, 186 videní)
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

beba13 Pozri príspevok
Toto som si našla dnes v pošte tak prikladám.
Karnevalove masky
0 0
sisalengova sisalengova

sisalengova je offline (nepripojený) sisalengova

no 1) mam na predaj 2 krasne ruzove bundicky velkosti S pre malicke fenky (do 2 kg) za vyborne ceny: 10 a 20eur.Na poziadanie poslem foto. Objednala som si to cez internet a je nam to male...

2) nechapem preco tu niekto vypisuje, ze mu vadi, ked ma nejaky pes bundicku a sam napise, ze jeho pes nosi bundicku tiez...ved samozrejme, ze to davame psom ako ochranu bud pred chladom alebo vodou...
lenze zrejme sa panovi nepaci ruzova farba a to ho irituje...mne nevadi, ked ma nejaky pes bundicku, ktora sa mi nepaci, hlavne, ze mu nie je zima, chudatku...
0 0
ricardoz ricardoz

ricardoz je offline (nepripojený) ricardoz

Skus pozriet www.wrrr.sk
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

ricardoz Pozri príspevok
Skus pozriet www.wrrr.sk
http://www.wrrr.sk/vetrovky-pre-psy
tie vetrovky celkom prvé to je teda otras .........chudák pes,veď v tom sa ani hýbať nemôže....
Pršiplášť by som možno aj kúpila,ale ja potrebujem,aby to malo dlhé rukávy aj nohávy.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať