Zavrieť

Porady

Pruh a vysoky krvny tlak

Dobry den.Chcela by som sa spytat,ci sa moze operovat pruh tzv.prietrz,pri dost vysokom krvnom tlaku,lebo lekari to nedovolia.A ak sa neda vyoperovat,co hrozi okrem pretrhnutia.Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    syrik je offline (nepripojený) syrik

    syrik
    Určite sa dá,ale miesto celkovej anestéze sa použije lokálna....takže pacient je pri vedomí a má znecitlivenú spodnú časť tela....Niekedy sa dá prietrž prstami zatlačiť späť,ale nie vždy to pomáha a keď,tak len na istý čas...Čo okrem pretrhnutia hrozí,neviem,ale pretrhnutie môže znamenať život ohrozujúci stav,kedy sačrevné výlučky vytlačia do dutiny brušnej...

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    donana Pozri príspevok
    Dobry den.Chcela by som sa spytat,ci sa moze operovat pruh tzv.prietrz,pri dost vysokom krvnom tlaku,lebo lekari to nedovolia.A ak sa neda vyoperovat,co hrozi okrem pretrhnutia.Dakujem.
    Len tak narýchlo :

    http://www.zdravie.sk/sz/content/132-258/Pruh.html

    Ale keď lekári nedovolia operáciu , tak ......?

    donana je offline (nepripojený) donana

    donana
    Ma to mamina,ano lekari jej to nedovolili,ale berie lieky na vysoky tlak,ma si ho merat a kontrolovat,a ked sa jej po case trosku znizi,mozu uvazovat o operacii.Velmi jej to zavadzia,nemoze sa dobre ani nadychnut,kedze ma aj astmu,ani sa dobre pohybovat.Dakujem vam,aspon som sa uistila.

    BETYS je offline (nepripojený) BETYS

    BETYS
    Najprv by som doporučila východnú činsku medicínu na zníženie krvného tlaku.
    Naposledy upravil Chobot : 16.02.09 at 09:26 Dôvod: Spam

    Pruh a vysoky krvny tlak

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.