Zavrieť

Porady

rodičovský príspevok pri chorom dietati.

Dobrý den chcela by som vidiet na co mam narok pri chorom dietati teraz aj do buducna. Mala ma 2 roky v auguste bude mat 3 som s nou na rodicovskom prispevku. Diagnoza je sekundarna epilepsia. Mam narok aj na iny prispevok ako je rodicovsky a co v pripade ak nebude moct ist do skolky na odporucanie lekarov alebo ziadna skolka mi ju neprijme kvoli zachvatom/ nemame tu ziadnu specializovanu skolky pre taketo deticky/ a ja s nou ostanem doma aj po dovrseni 3. roku zivota. Ak ano kde sa mam zo ziadostou obratit alebo ako mam postupovat.
Dakujem pekne
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    cabatko Pozri príspevok
    Dobrý den chcela by som vidiet na co mam narok pri chorom dietati teraz aj do buducna. Mala ma 2 roky v auguste bude mat 3 som s nou na rodicovskom prispevku. Diagnoza je sekundarna epilepsia. Mam narok aj na iny prispevok ako je rodicovsky a co v pripade ak nebude moct ist do skolky na odporucanie lekarov alebo ziadna skolka mi ju neprijme kvoli zachvatom/ nemame tu ziadnu specializovanu skolky pre taketo deticky/ a ja s nou ostanem doma aj po dovrseni 3. roku zivota. Ak ano kde sa mam zo ziadostou obratit alebo ako mam postupovat.
    Dakujem pekne
    S dieťaťom, ktoré má dlhodobé zdravotné problémy môžeš zostať doma až 6 rokov a po celý čas poberať rodičovský príspevok. Potrebuješ len zdravotný posudok posudkového lekára, kontakt na neho ti dajú na príslušnom úrade práce.

    rodičovský príspevok pri chorom dietati.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.