Zavrieť

Porady

chcem zdrave vlasy

Ahojte, poradi mi niekdo recept, aby som nemala take suche a matne vlasy?
Farbim si ich 1 x do mesiaca, strih mi robi kadernicka, davam si zabaly aj masky a zatial nic - moc. Prosiiim.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    taiko je offline (nepripojený) taiko

    Som, kto som taiko
    zeny zlate, moja zena pouzivala Kerastase. Na zaciatku to bolo paradne ale prednedavnom, si vsimla, z uz to nie je bohvie co. Tak som niekde vycital, ze si treba pomasirovat vlasy citronovou stavou a potom na polhodinu dat do zabalu zo sezamoveho oleja na 30 minut a cuduj sa svete, vlasy sa nam zase ligocu a su nejake take prevzdusnene, bez lupin a krajsie vyzeraju. Zase mam doma fesandu

    PS: ten sezamovy olej vraj detoxikuje pokozku

    marina8 je offline (nepripojený) marina8

    marina8
    wegamizi Pozri príspevok
    Ahojte, poradi mi niekdo recept, aby som nemala take suche a matne vlasy?
    Farbim si ich 1 x do mesiaca, strih mi robi kadernicka, davam si zabaly aj masky a zatial nic - moc. Prosiiim.

    mozno miesto farby radsej tonovaci sampon priblizneho odtienu svojich vlasov, pockat takym to sposobom kym to povyrasta, vsetko zostrihat a potom uz len tonovaci sampon od palette a dobre robi, ked si do poslednej vody ktorou si oplachujes vlasy pridas trochu jablcneho octu, ten vyplavi zbytky samponu a vlasy su potom pekne
    a jablcny ocot mozes pouzivat aj vnutorne, kazde rano do 1dcl vody das trochu jablcneho octu a trochu medu a vypijes
    touto kurou sa vyplavia z tela kadejake veci o akych ani nevieme
    a dobre robia kapsule dr.muller: panthenol,predavaju ich po 30 a po 60 ks

    danru je offline (nepripojený) danru

    danru
    Nemam vyskusane, ale velmi si pochvaluju moje zname masku od Garnier fructis, vraj to treba davat na vlasy kazdy den, cize kazdy den si umyt vlasy a aplikovat masku, ako hovorim nemam vyskusane ale chystam sa pretoze aj tak si vlasy musim umyvat kazdy den, takze ked sa osvedci tak este napisem

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Samotné farbenie vlasy vysušuje. Používaj kvalitnú farbu,ktorá vlasy ošetruje.Ale zázraky ako z reklamy nečakaj.
    Na kvalitu vlasov pôsobí nielen genetika, ale aj strava ,či prostredie v ktorom pracuješ a pod.

    kukučka je offline (nepripojený) kukučka

    kukučka
    no v prvom rade si prestaň farbiť vlasy! Myslím si, že keby niekto vymyslel farbu, ktorá vlasy ošetruje mal by Nobelovku

    janulinka je offline (nepripojený) janulinka

    janulinka
    Dobrá je domáca kúra na vlasy z olivového oleja a žĺtka, olivový olej sa trochu zohreje, zmieša sa s vaječným žĺtkom a dá sa na vlasy, nechá sa pôsobiť minimálne hodinu, je dobré aj celú noc, na vlasy sa dá igelit, aby sa účinok zábalu znásobil.

    BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

    BXLmiami
    Tak ja by som v prvom rade dala testy,či Ti niečo z toho bežného čo používaš neškodí.Až následne by som špekuloivala dalej.

    wegamizi je offline (nepripojený) wegamizi

    wegamizi
    Dakujem za zabalove recepty, urcite vyskusam. S tou stitnou zlazou to ma tiez nieco doseba, uz mi to povedali viaceri, aj ked nerada, budem asi musiet navstivit lekara
    Potesili ste ma velmi, dakujem

    marek41 je offline (nepripojený) marek41

    marek41
    Zavidim baby.mam 29 a na hlave mam cestu ako piestanske letisko.a to uz pekne dlho asi 4 roky.

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    ja používam už dlhé roky Fructis od Garnier a vdaka nemu mám vlasy ako z bavlnky. používam od nich šampón,kondicionér aj masku. vyskúšaj si kúpiť na poškodené vlasy tj s modrou guličkou a uvidíš,že sa ti to vylepší

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    Nemám dobré skúsenosti so značkou Palette - začali mi hrozne vypadávať vlasy. Ešteže som mala hrivu ako kôň. No dosť z nej ubudlo.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.