Zavrieť

Porady

Bazový sirup

pyton pyton

pyton je offline (nepripojený) pyton

Trochu neskoro som sa spamätala, že kvitne baza, ale predsa som ešte trochu
dnes nazbierala. A rada by som vlastnoručne vyrobila bazový sirup...
Robíte ho aj vy?

Recept som našla tu, vyzerá to dobre, ale chcela by som použiť miesto kyseliny citrónovej citróny, uvidíme, či sa podarí.


http://mirkaszabova.blog.sme.sk/c/12...ako-na-to.html

Usporiadat
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

babenko1 Pozri príspevok
Jáááj to dobrý nápoj.. mňaaam... len škoda, že nikde v mojom okolí baza nerastie...:-(
Tak toto nevravíš vážne.Bola som v Blave cez weekend a ulice sú priam olemované kvitnucou bazou,je uplne všade.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
lúhujú sa kvety, nie listy

7lukino7 Pozri príspevok
cawte. chcel by som sa opytat, chcel som robit bazovy sirup ale ked som nechal luhovat 24 hodin listy bazy tak potom ta voda smrdela ako pokazene vajce? to tak ma byt? alebo som spravil nieco zle??
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
BXLmiami Pozri príspevok
Tak toto nevravíš vážne.Bola som v Blave cez weekend a ulice sú priam olemované kvitnucou bazou,je uplne všade.
Hm, a to chceš zbierať bazu popri ceste ???????????? Snáď nie !

a by si sa čudovala, aj u nás v BB je s ňou problém. Mám jedno miesto nad Bystricou, ale neprezradím. Tam je baza čistá
0 0
7lukino7 7lukino7

7lukino7 je offline (nepripojený) 7lukino7

teda kvety som dal, om sa sekol? ale prečo to tak smrdelo??
Naposledy upravil 7lukino7 : 29.05.12 at 19:48
0 0
Katarina Katarina

Katarina je offline (nepripojený) Katarina

7lukino7 Pozri príspevok
teda kvety som dal, om sa sekol? ale prečo to tak smrdelo??
Vodu si prevaril ? Má sa prevariť a nechať vychladnúť, potom vložiť kvety bazy, citróny, kyselina citrónová. Hrniec prikryť a dať na chladné miesto, ja som dala na zem do špajze.
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

ja som urobila bio sirup-podla seba,pretoze som tam nechcela tu kyselinu citronovu.

24 hodin som mocila v studenej vode-neprevarenej-28 velkych kvetov bazy natrhanej na luke.
na dalsi den som to precedila cez sito a vodu som priviedla na bod varu,okamzite potom som uz vypla sporak a pridal som 2 kg trstinoveho hnedeho cukru.na platnicke sa pomaly spustil,obcas som premiesala.do uz skoro studeneho sirupu som pridala stavu z 3 velkych citronov/bio/ a ponalievala som to do skatul od ovsenneho,sojoveho...mlieka.
je to len z jednej davky a dala som to do mrazaku,nakolko mi to nemalo co zakonzervovat.ale aspon viem,ze vitaminy tam zostali a nemam tam biely cukor ani kyselinu.

a ma ale niekto nejaky takyto navod na sirup,ktory by aj bez kyseliny citronovej vydrzal bez chladenia v beznych sklennych flasiach ,sem s nim!!
1 0
katarina.j katarina.j

katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

som len človek
Ahojte, aj my robievame bazový sirup, myslím, že je suprový. a recept je jednoduchý: na 15kvetov ide 1 L vody-to si dam do hrnca a davam studenu vodu(neprevarenu), na 1 L 1 sačik kyseliny citronovej. Necham odstáť 24hodin a na druhý den to precedím.Na 1L šťavy davam 0,5-0,7kg cukru, konzervačný prípravok(na sirupy-podla navodu na sačiku).Prevarím to (nechám zovriet) a vychladnuté nalievam do fliaš (PVC). Inak, kto nemusí kys.citronovu-tak nemusi davat-ale potom musi znižiť podiel cukru(aby to nebolo moc sladké).nemam to vyskusane bez tej kyseliny, tak neviem povedat kolko cukru davat-asi treba vyskušat napr.dat 0,5kg-ak je moc sladke po ochutnani tak dat menej...
0 0
cibka1 cibka1

cibka1 je offline (nepripojený) cibka1

7lukino7 Pozri príspevok
cawte. chcel by som sa opytat, chcel som robit bazovy sirup ale ked som nechal luhovat 24 hodin listy bazy tak potom ta voda smrdela ako pokazene vajce? to tak ma byt? alebo som spravil nieco zle??
7lukino7 Pozri príspevok
teda kvety som dal, om sa sekol? ale prečo to tak smrdelo??
s manželom sme včera robili bazový sirup a nádherne voňal, sladká medová vôňa.
ak ten tvoj smrdel ako pokazené vajce, niečo si urobil zle, alebo je možno otázka na mieste - čo ak ti baza nevonia? ak ti voňajú kvety bazy, musí ti tak voňať aj sirup!

prvá základná podmienka - bazu zbierame za slnečného dňa plne rozkvitnutú (odtrhneme celé súkvetie aj so stonkou), hlavne ju zbierame na mieste ktoré je ďaleko od prašných ciest, a poriadne odkontrolujeme, či na baze niesú čierne vošky, takú bazu nezbieram...
kvety neumývame, vyplavil by sa všetok peľ...
prevaríme vodu, necháme poriadne vychladnúť.
namočíme kvety bazy, pridáme kys. citrónovú. (ja som kvety zaťažila menším tanierom aby nevyplávali ale pekne sa lúhovali)
na druhý deň scedíš - hrniec prikryjem plienkou, zviažem gumkou aby sa mi nehýbala, táto plienka mi zachytí všetky drobné nečistoty, nad plienku dám ešte sitko - a precedím.
pridám cukor, sirupovú vodu nevarím, len nechám rozpustiť cukor, nalejem do fliaš, nesterilizujem!
je výbornýýý ;-)

PS: ako som už písala, ak ti kvety bazy voňajú, tak isto musí voňať aj sirup...
bazu zbieraj len v čistom prostredí (najlepšie v blízkosti lesa, nesmie byť nablízku prašná cesta ani žiadna továreň, skládka...)
určtie sa ti potom sirup vydarí a bude ti nádherne sladko-medovo voňať
;-)
0 0
cibka1 cibka1

cibka1 je offline (nepripojený) cibka1

katarina.j Pozri príspevok
Ahojte, aj my robievame bazový sirup, myslím, že je suprový. a recept je jednoduchý: na 15kvetov ide 1 L vody-to si dam do hrnca a davam studenu vodu(neprevarenu), na 1 L 1 sačik kyseliny citronovej. Necham odstáť 24hodin a na druhý den to precedím.Na 1L šťavy davam 0,5-0,7kg cukru, konzervačný prípravok(na sirupy-podla navodu na sačiku).Prevarím to (nechám zovriet) a vychladnuté nalievam do fliaš (PVC). Inak, kto nemusí kys.citronovu-tak nemusi davat-ale potom musi znižiť podiel cukru(aby to nebolo moc sladké).nemam to vyskusane bez tej kyseliny, tak neviem povedat kolko cukru davat-asi treba vyskušat napr.dat 0,5kg-ak je moc sladke po ochutnani tak dat menej...

v tej pvc fľaši ti to koľko vydrží?
alebo to vypijete skôr než zistiš kedy sa začne kaziť?
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

osky Pozri príspevok
ak ma ale niekto nejaky takyto navod na sirup,ktory by aj bez kyseliny citronovej vydrzal bez chladenia v beznych sklennych flasiach ,sem s nim!!
hľadaj sirupy z vykvaseného ovocia
0 0
henrieta3 henrieta3

henrieta3 je offline (nepripojený) henrieta3

pyton Pozri príspevok
Trochu neskoro som sa spamätala, že kvitne baza, ale predsa som ešte trochu
dnes nazbierala. A rada by som vlastnoručne vyrobila bazový sirup...
Robíte ho aj vy?

Recept som našla tu, vyzerá to dobre, ale chcela by som použiť miesto kyseliny citrónovej citróny, uvidíme, či sa podarí.



http://mirkaszabova.blog.sme.sk/c/12...ako-na-to.html

Presne takto ho aj ja robim, len miesam to spolu s kvetmi, cedim az ked je cukor rozpusteny, nech sa to spolu premiesa. Citron nedoporucujem, ak to chcete odlozit na dlhsie, bude to kvasit, lebo tam vzdy nieco zostane z citrona, my si davame citr. stavu do pohara spolu so sirupom, ked uz ideme pit, je to vyborne...
babenko, baza rastie vsade, len treba ist na prechadzku
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

zihlavovy sirup
2 litre vody prevarit a nechat vychladnut.
40 vrsiakov zihlavy,2 pokrajane citrony a 4 dkg kyseliny citronovej preliat tou vodou a nechat 24 hodin stat.
potom precedit,pridat 2 kg cukru-my hnedeho,a po rozpusteni naplnit do flias.
0 0
Vilma194 Vilma194

Vilma194 je offline (nepripojený) Vilma194

ja sa chystam nazbierat ju zajtra , bazu mam z kazdej svetovej strany asi maximalne 10metrov od domu
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať