Zavrieť

Porady

živnosť - pečenie - hygiena a výučný list

Chcela by som si otvoriť živnosť a piecť štrúdle, prípadne iný druh pečiva a následne ho dodávať hotelom, alebo ako balené pečivo pre maloobchod. Zaujíma ma, či na to musím mať výučný list - cukrár (ja mám VŠ s celkom iným zameraním) a taktiež, čo sa týka splnenia hygienických noriem na výrobňu - pravdepodobne by som na to chcela využiť voľnú izbu na poschodí nášho domu (nič iné sa na tom poschodí nenachádza, len tá jedna miestnosť) - neviete mi poradiť, aké sú kritériá na splnenie hyg. noriem, - teda čo všetko je potrebné splniť?Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

    Danielle369
    Ja by som jej odporúčala v prvom rade navštíviť osobne hygienu vo vašom meste a tam sa popýtať na podmienky pretože výroba cukroviniek má velmi prísne normy z pohladu hygieny. Všetko zariadenie na prípravu musí byť z nerezu.
    Tu máš tiež niečo popísané
    http://www.porada.sk/archive/index.php/t-10909.html

    na cukrárstvo ak nemáš patričné vzdelanie, musíš zamestnať
    zodpovednú osobu a preukázaním potrebných náležitostí v zmysle živn. zákona. Na tie skúšky sa treba informovať na živn. úrade, určite poradia...skúšky z odbornej spôsobilosti

    http://www.mojepodnikanie.sk/clanky/Remeselne-zivnosti

    Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

    Danielle369
    Zodpovednú osobu môžeš zamestnať iba na jednu hodinu týždenne..takže by si nemala až také výdavky..tu máš aj link
    http://www.msponline.sk/content/zodp...-z%C3%A1stupca

    Tak nech ti to dobre dopadne na hygiene..je to zložité vybavovanie ale všetko sa dá

    kristina11 je offline (nepripojený) kristina11

    kristina11
    Dobry den,
    otvaram znova tuto temu. Mozno niekto bude vediet poradit. Kamaratka by chcel doma piect medovniky. Vyucny list nema, ma skoncenu uplne inu skolu a zo zaciatku by piekla doma v kuchyni. Ake podmienky by musela splnit, aby mohla takto podnikat? Pripadne, ak viete poradit, aky sposobom takuto vyrobu uctovat, budeme Vam vdacne.
    Dakujem pekne.

    kristina11 je offline (nepripojený) kristina11

    kristina11
    Dakujem za odpoved. Na hygienu sa chystam. Aj ked z toho asi nic nebude. Zamestnanca by som asi "neuzivila".

    živnosť - pečenie - hygiena a výučný list

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.