Zavrieť

Porady

povinnost fyzicky podat tlacivo DP pre dan z motorovych vozidiel

jednoducha otazka... som povinny fyzicky podat tlacivo DP na dan z motorovych vozidiel za rok 2008 napriek tomu, ze tuto dan som platil uz tri roky predtym???
Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    ajty Pozri príspevok
    jednoducha otazka... som povinny fyzicky podat tlacivo DP na dan z motorovych vozidiel za rok 2008 napriek tomu, ze tuto dan som platil uz tri roky predtym???
    Dakujem
    Si.

    Johanka je offline (nepripojený) Johanka

    Johanka
    ajty Pozri príspevok
    jednoducha otazka... som povinny fyzicky podat tlacivo DP na dan z motorovych vozidiel za rok 2008 napriek tomu, ze tuto dan som platil uz tri roky predtym???
    Dakujem
    Už niekoľo dní dostávam túto istú otázku . Len nechápem, čo je na tom také nezvyčajné. Okrem toho - novela zákona je účinná od 1.12.2007, myslím, že bolo dosť času na to, aby sme sa s touto povinnosťou zmierili .

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Johanka Pozri príspevok
    Už niekoľo dní dostávam túto istú otázku . Len nechápem, čo je na tom také nezvyčajné. Okrem toho - novela zákona je účinná od 1.12.2007, myslím, že bolo dosť času na to, aby sme sa s touto povinnosťou zmierili .
    Len vieš Johanka, väčšina ľudí z tej novely mala v pamäti iba to, že v 01/2008 nebolo treba platiť daň.

    povinnost fyzicky podat tlacivo DP pre dan z motorovych vozidiel

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.