Zavrieť

Porady

Vypražanie - aby sa TROJOBAL nepripalil ?:))

Ahojte poradaci,

asi pred tyzdnom som v niektorej relacii o vareni pocula, ze sa ma nejaka surovina - nepamatam si aka, pridavat do ROZPALENEHO oleja, v ktorom vyprazame ( rezne, karfiol, syr a pod..OBALENE V TROJOBALE, ABY SA TEN TROJOBAL NEPRIPALOVAL, KED VYSMAZATE VIAC KUSOV. Teraz som hladala tu na PORADE v roznych temach, ALE NENASLA SOM...

VOPRED DAKUJEM ZA ODOZVY!)

CHARMELKA
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    betyna8 je offline (nepripojený) betyna8

    betyna8
    Mrkva je výborný pomocník a to nie len pri vyprážaní jedál v trojobale.Pridávam ju na panvicu do oleja aj keď robím šišky prípadne langoše.Nakrájam si ju na tenké kolieska, na jedno smaženie použijem 3-4 ks, po každej várke smaženia ich mením.

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Mrkva, ale nie je to na to, aby sa nepripalil trojobal /to si musi kuchar ustriehnut/, ale na to, aby sa neprepaloval olej.

    charmelka je offline (nepripojený) charmelka

    charmelka
    Mile damy, ktore ste odporucili mrkvu, dakujem pekne - vyskusala som a funguje to !

    Prajem prijemny weekend a zdrave vyprazanie )

    Charmelka

    osky je offline (nepripojený) osky

    osky
    dik za dobry napad-to som nevedela.
    volakto mi odporucal stipku soli do oleja,aj to celkom slusne funguje,ale vyskusam aj tu mrkvicku.

    dari1 je offline (nepripojený) dari1

    dari1
    ja mam 100 % vyskusane pridat do oleja pri vyprazani sparatka, najlepsie tie hrubsie okruhle 2-3 ks, funguje lepsie ako mrkva (skusala som aj to)

    Tatiana je offline (nepripojený) Tatiana

    normálka Tatiana
    Keď vyprážam v trojobale, tak miesto normálnej strúhanky používam kukuričnú strúhanku, ktorú kúpite v zdravej výžive. Olej vôbec sa nespáli a rezne alebo syr sú oveľa oveľa chutnejšie - také "nadýchané"a zdravšie.

    viktorviktor je offline (nepripojený) viktorviktor

    viktorviktor
    či v oleji bude jedno koliesko, alebo plná rajnica mrkvy nezábráni spáleniu alebo prihoreniu, slúži iba ako indikátor

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    charmelka Pozri príspevok
    Ahojte poradaci,

    asi pred tyzdnom som v niektorej relacii o vareni pocula, ze sa ma nejaka surovina - nepamatam si aka, pridavat do ROZPALENEHO oleja, v ktorom vyprazame ( rezne, karfiol, syr a pod..OBALENE V TROJOBALE, ABY SA TEN TROJOBAL NEPRIPALOVAL, KED VYSMAZATE VIAC KUSOV. Teraz som hladala tu na PORADE v roznych temach, ALE NENASLA SOM...

    VOPRED DAKUJEM ZA ODOZVY!)

    CHARMELKA

    Ale tento príspevok si nemyslela vážne Inakší smajlík sa mi nehodí

    Veď v googli je toho na zbláznenie , neber to ironicky . Pre info , máš ale pravdu , je to tak , varím už pekných pár rokov a ešte sa nikto nesťažoval , ani SVOKRA !!!!!!!

    http://www.google.com/search?hl=sk&c...%A5&lr=lang_sk



    Juraj

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Sorry , ZLE som si prečítal

    " nepamatam si aka, pridavat do ROZPALENEHO "



    Juraj

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.