Zavrieť

Porady

ako zacat s predajom na ebay, paypal atd.

ahojte,

chcel by som zacat predavat tovar na nemeckom ebay, moj prvy artikel sa uz drazi ale mam viac otazok.

1. Je mozne akceptovat platbu cez paypal?

2. Ako je mozne vyuzivat dalsie funkcie ebay? graficke texty, fonty atd.

a dalsie tipy privitam
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Boaz je offline (nepripojený) Boaz

    Boaz
    Ahoj, ano, platbu cez PayPal mozes akceptovat, pokial mas na paypal-e vytvorene konto /podmienkou vytvorenia konta je aktivna kreditka/. Bez moznosti platby cez PayPal neodporucam obchodovat na ebay, nakolko vacsina klientov plati cez paypal. Fonty a ponuky mozes vytvarat bud priamo vkladanim obrazkov /pozor aby neobsahovali cookie a odkazy na strany/, alebo cez prostredie html/. Inak ako sa vydrazil tvoj prvy produkt. Bol si spokojny? Maju voci Tebe doveru, ked mas bydlisko Slovensko? Viem ze s tym byva bohuzial problem. Ja obchodujem cez moju prech.adresu v Rakusku, inak to nemalo uspech.

    Lianka je offline (nepripojený) Lianka

    žena, matka, samoživiteľka... ...viac Lianka
    Je tu na tuto temu par linkov, mozno sa ti daju viac info, zadaj si do vyhladavania ebay, paypal...
    Boaz Pozri príspevok
    Ahoj, ano, platbu cez PayPal mozes akceptovat, pokial mas na paypal-e vytvorene konto /podmienkou vytvorenia konta je aktivna kreditka/. Bez moznosti platby cez PayPal neodporucam obchodovat na ebay, nakolko vacsina klientov plati cez paypal. Fonty a ponuky mozes vytvarat bud priamo vkladanim obrazkov /pozor aby neobsahovali cookie a odkazy na strany/, alebo cez prostredie html/. Inak ako sa vydrazil tvoj prvy produkt. Bol si spokojny? Maju voci Tebe doveru, ked mas bydlisko Slovensko? Viem ze s tym byva bohuzial problem. Ja obchodujem cez moju prech.adresu v Rakusku, inak to nemalo uspech.
    mozes mi pomoct ohladom predaja na ebay
    Zdravím, viem že je tu tých tém viac, ale sem sa mi to hodí asi najviac. Mám záujem predať cez e-bay niečo v hodnote cez 500 €, asi to nebude veľmi jednoduché nakoľko nemám zatiaľ žiaden feedback. No zaujímalo by ma či s tým bude nejaký problém napríklad pri príjme na PayPal. Cez PP som platil už viac krát, pri nákupe z britských e-shopov, no nie z e-bay. A vždy len do 100 € mesačne, takže odomňa nebolo žiadané overenie účtu. Za rady ďakujem.

    Podnikanie je offline (nepripojený) Podnikanie

    http://www.podnikanie.net Podnikanie
    Bambinko.DH Pozri príspevok
    Zdravím, viem že je tu tých tém viac, ale sem sa mi to hodí asi najviac. Mám záujem predať cez e-bay niečo v hodnote cez 500 €, asi to nebude veľmi jednoduché nakoľko nemám zatiaľ žiaden feedback. No zaujímalo by ma či s tým bude nejaký problém napríklad pri príjme na PayPal. Cez PP som platil už viac krát, pri nákupe z britských e-shopov, no nie z e-bay. A vždy len do 100 € mesačne, takže odomňa nebolo žiadané overenie účtu. Za rady ďakujem.
    Myslím, že ebay vlastní paypal. PayPal je iba platobný procesor, takže je jedno či nakupuješ v eshope, alebo na ebay. A s tým jednorazovým príjmom by nemal byť problém. Ak chceš nejaké tipy pre predaj na ebay, alebo ako rýchlo získať dobrý feedback pozri tu: http://www.podnikanie.net/zarabanie-...niaze-na-ebay/ Snáď ma za ten link nikto neukameňuje...

    ako zacat s predajom na ebay, paypal atd.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.