Zavrieť

Porady

Som na intraku a neviem uz co si mam varit

Cavte ...som na intaku a v poslednnej dobe ma uz nebavy varit si stale to iste....stale nejake zemiaky nejaka ryza kurca a cestovina..nemate nahodou nejaky recept ktory by bol jedly chutny a nenakladny?nenakladny myslim tak do 5eur...dakujem
Usporiadat
OKAA OKAA

OKAA je offline (nepripojený) OKAA

žena
janajaku Pozri príspevok
Ja robím deckám takú rýchlovku Pokrájam vianočku na kocky, uvarím vanilkový alebo čokoládový puding, ale redší ako obvykle (namiesto 1/2 l dávam 3/4 l mlieka) a tú vianočku tým zalejem A môže sa jesť Mňam


To isté robím aj ja.Deti majú radšej s vanilkovým pudingom.Povedia,že to sú ako dukátové buchtičky...Naozaj mňamka
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

ja som prave dosla domov z mesta, hladna ako vlk a spravila som si toto:

v chladnicke som mala zopar zemiakov uvarenych v supke od vcera.
samozrejme uz osupane.
nakrajala som si ich na stvrtinky,na panvici rozpalila trosku olivoveho oleja,na tom poopekala zemiacky.v chladnicke bolo este cca za stamperlik slahackovej smotany /zabudnutej od piatku-robili sme brokolicovu omacku na spagety.../,tak som ju na to pacla,k tomu jeden trojuholnikovy syrecek-tusim lunex,ked sa to stopilo a zemiacky sa v tom poprehadzovali,trosku som to este prisolila a poprasila cervenou sladkou paprikou.
za 5 minut hotove/skoro aj zjedene-mnam/,vyborne samotne,s mliekom ale so zeleninovym salatom by to bolo najlepsie,ale uz nebol cas,taka som bola dohladovana...
skuste.je to super.
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
napr. ma napadlo to čo som poradila mojej babke. ak máš teda nejakú polievku uvar si ju normalne zo zeleninou a daj si do nej nejake mäsko napr. kuracie stehna, stehna vyber a k ním si urob nejakú prílohu. alebo aj ryzoto z uvareného mäska a zelenina a dáš si čistý vývar
0 0
Deganova Deganova

Deganova je offline (nepripojený) Deganova

aj na intráku sa dá dobre a lacno variť napr.
- udusíš na oleji a cibuli lečo, zaleješ smotanou s trochou múky a k tomu cestoviny
-udusíš na oleji a cibuli šampiňóny aj z konzervy, zaleješ smotanou na varenie a do toho pridáš syr v črievku
0 0
Deganova Deganova

Deganova je offline (nepripojený) Deganova

Písala som marianne do príspevku rýchle večere a aj ty si z toho určite vyberieš
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať