Zavrieť

Porady

Side mod

hladam tento mod na forum. nikde sa neda stiahnut iba na www.phpbb.sk/side-mod-t3733.html ale tam je chybny.pls poradte kde ho najst, kto sa v tom vyzna
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    2009 je offline (nepripojený) 2009

    2009
    2009 Pozri príspevok
    Skus toto
    Skús radšej toto. Pridala som tam aj jazyk. Ešte vraj nemám právo pridávať link.

    Norushka je offline (nepripojený) Norushka

    Norushka
    hmm ale radsej sa spytam, v tych suboroch co ste tu dali je side mod? a ak hej, tak to je asi pre phpBB 3, vsak? ale ja potrebujem phpBB 2... takky, co v zaklade uz boli tlacidla aj vsetko nastavene a stacilo len tie tlacidla pridata nastavit v administracnom panely

    Murtagh je offline (nepripojený) Murtagh

    študent SOU lesníckeho v Tvrdošíne ...viac Murtagh
    nic v zlom ale netreba phpbb ale side mod to je mod ktory prida obrazky pri odpovedani na temy alebo na vytvorenie novej temy. ten mod sa da nakodoval ale stoji to 300SK

    2009 je offline (nepripojený) 2009

    2009
    Sorry zle som to pochopila myslela som, že si chceš vytvoriť vlastné fórum.
    val19.gif  

    Norushka je offline (nepripojený) Norushka

    Norushka
    cenim si snahu, ale uz sme pisali, ze z phpbbhacks to nechce, pretoze tam je ten mod iny ako potrebuje.....a to s tymi smajlikmi som myslela, ze ten mod nie su smajliky, ze tych nechceme

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.