zana121
23.01.09,14:18
ahojte,som zuzana a verim , ze ked budem potrebovat radu ,mi poradite vopred dakujem pa
Katrika
25.01.09,13:28
Ahojte poraďáci,ja som tu vážne veľmi krátko a už chápem závislosť od PC!
Nešlo mi do hlavy ako môže niekto tráviť pri PC 5 a viac hodín, ale už viem o čom to je.Neľutujem, lebo som tu našla veľa zaujímavých rád a názorov.
Okolnosti ma priviedli na túto stránku a vidím, že môžem čerpať z vašich skúseností.Totiž špekulujeme s dcérou otvoriť živnosť, je nezam. evidovaná na úrade, študuje externe, ja opatrujem svokra a láka ma skúsiť niečom nové.
Mám aj obavy, ale moje znamenie mi šepká: neboj sa, skús to!
Chceme skúsiť účtovníctvo, ak sa mi podarí ho naštudovať...alebo upratovacie práce...alebo nejaká vlastná výroba...neviem,neviem
;)pa
Katrika
25.01.09,13:34
prepáč Zuzka, to nebola odpoveď pre teba, len som to nejako nevedela vlozit na správne miesto, sa ešte len učím
Anja111
25.01.09,13:38
ahojte,som zuzana a verim , ze ked budem potrebovat radu ,mi poradite vopred dakujem pa


Ahojte poraďáci,ja som tu vážne veľmi krátko a už chápem závislosť od PC!
Nešlo mi do hlavy ako môže niekto tráviť pri PC 5 a viac hodín, ale už viem o čom to je.Neľutujem, lebo som tu našla veľa zaujímavých rád a názorov.
Okolnosti ma priviedli na túto stránku a vidím, že môžem čerpať z vašich skúseností.Totiž špekulujeme s dcérou otvoriť živnosť, je nezam. evidovaná na úrade, študuje externe, ja opatrujem svokra a láka ma skúsiť niečom nové.
Mám aj obavy, ale moje znamenie mi šepká: neboj sa, skús to!
Chceme skúsiť účtovníctvo, ak sa mi podarí ho naštudovať...alebo upratovacie práce...alebo nejaká vlastná výroba...neviem,neviem
;)pa
Vitajte obidve medzi nami a cíťte sa tu dobre.
Katrika
25.01.09,13:42
ďakujem, ak sa ešte naučím čo, kde a hlavne ako vpísať, všetko bude ok
Katrika
25.01.09,13:46
zistila som, Anja, že môj manžel má tvoj dátum narodenia /okrem roku/