Zavrieť

Porady

chcem sa iba predstavit

ahojte,som zuzana a verim , ze ked budem potrebovat radu ,mi poradite vopred dakujem pa
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Katrika je offline (nepripojený) Katrika

    Katrika
    Ahojte poraďáci,ja som tu vážne veľmi krátko a už chápem závislosť od PC!
    Nešlo mi do hlavy ako môže niekto tráviť pri PC 5 a viac hodín, ale už viem o čom to je.Neľutujem, lebo som tu našla veľa zaujímavých rád a názorov.
    Okolnosti ma priviedli na túto stránku a vidím, že môžem čerpať z vašich skúseností.Totiž špekulujeme s dcérou otvoriť živnosť, je nezam. evidovaná na úrade, študuje externe, ja opatrujem svokra a láka ma skúsiť niečom nové.
    Mám aj obavy, ale moje znamenie mi šepká: neboj sa, skús to!
    Chceme skúsiť účtovníctvo, ak sa mi podarí ho naštudovať...alebo upratovacie práce...alebo nejaká vlastná výroba...neviem,neviem
    pa

    Katrika je offline (nepripojený) Katrika

    Katrika
    prepáč Zuzka, to nebola odpoveď pre teba, len som to nejako nevedela vlozit na správne miesto, sa ešte len učím

    Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

    Anja111
    zana121 Pozri príspevok
    ahojte,som zuzana a verim , ze ked budem potrebovat radu ,mi poradite vopred dakujem pa
    Katrika Pozri príspevok
    Ahojte poraďáci,ja som tu vážne veľmi krátko a už chápem závislosť od PC!
    Nešlo mi do hlavy ako môže niekto tráviť pri PC 5 a viac hodín, ale už viem o čom to je.Neľutujem, lebo som tu našla veľa zaujímavých rád a názorov.
    Okolnosti ma priviedli na túto stránku a vidím, že môžem čerpať z vašich skúseností.Totiž špekulujeme s dcérou otvoriť živnosť, je nezam. evidovaná na úrade, študuje externe, ja opatrujem svokra a láka ma skúsiť niečom nové.
    Mám aj obavy, ale moje znamenie mi šepká: neboj sa, skús to!
    Chceme skúsiť účtovníctvo, ak sa mi podarí ho naštudovať...alebo upratovacie práce...alebo nejaká vlastná výroba...neviem,neviem
    pa
    Vitajte obidve medzi nami a cíťte sa tu dobre.

    chcem sa iba predstavit

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.