jajaVK
28.01.09,11:08
:D takže už som tu aj ja, musím pochváliť zakladateľov, že vymysleli takýto "ťahák" pre nás ĎAKUJEME a aj poďakovať aj všetkým vám a nám že pomáhate svojimi radami, postrehmi........... a ja "šikovná" potom kliknem sem poobzerám sa a vždy niečo múdre nájdem :rolleyes:.

Takže ja som Janka, "zdieram" ludí na jednom z Exekútorských úradov a chcela by som sa aj opýtať, ak teda môžem:cool:, či niekto nemá skúsenosti s internetovým katastrom "kapor" a kopírovaním listov vlastníctva odtiaľ. Bolo by super, keby nemusím ručne odpisovať celé LV čko, ale ak by sa dalo skopírovať a vložiť do dokumentu to by mi veľmi pomohlo. Neviete do niekto???

Prajem krásny dník
Lenocka1950
28.01.09,21:45
Ahoj Janka, je tu tiež jeden nový, koco11, pozri si ho medzi novými členmi. Včera som čítala jeho predstavenie sa v "Porade! a núka pomoc v práci s počítačom, tak sa skús nakontaktovať na neho, alebo nájdi inú rubriku, kam by si túto otázku presunula. Mimochodom, exekútorský úrad, to znie hrôzostrašne. Ja som tu tiež nová a tak len klikám, klikám a hľadám.
arizona
28.01.09,22:10
Ahoj Janka, je tu tiež jeden nový, koco11, pozri si ho medzi novými členmi. Včera som čítala jeho predstavenie sa v "Porade! a núka pomoc v práci s počítačom, tak sa skús nakontaktovať na neho, alebo nájdi inú rubriku, kam by si túto otázku presunula. Mimochodom, exekútorský úrad, to znie hrôzostrašne. Ja som tu tiež nová a tak len klikám, klikám a hľadám.

Svojimi radami porušuješ etiketu! čítaj http://www.porada.sk/t2886-etiketa-porady.html