ondrejvla
03.02.07,20:51
ak ti možem poradiť nájdi si obchodného zástupcu ( resp. montérov ) z tvojho regiónu a dohodni sa s nimi . Ja som spoliehal na číslo ktoré majú na svojej stránke ,ale tam ma iba zaregistrovali a čakal som večnosť. až som našiel firmu ktorá to pre nioch montuje a dohodol som termín osobne.....

No tak to je totálne mimotemy. Aj keď možno nechcel pomýliť, pomýlil !
Monika Kováčová
03.02.07,19:58
peopeo
05.02.07,19:31
Má niekto nejaké skúsenosti napr. so zakladaním papiernictva?
Julia9
11.09.07,07:23
Ahojte.
Možno to tu už bolo aj spomenuté, ale je tu veľa príspevkov a nemám čas všetko prečítať. Chcem sa len opýtať, ako sa dá prečiarknuť veta, ak zistím, že som sa pomýlila a nechcem to celé vymazať - zatiaľ som na to sama neprišla...
Vďaka!
abel
11.09.07,07:30
Daj si rozšírené možnosti - ODPOVEDAŤ / dolu pod okienkom v rýchlej odpovedi/. A potom už si len zvýrazni text, ktorý chceš prečiarknuť a stlač túto ikonku v hornej lište http://www.porada.sk/images/porada_style/strike.gif
Julia9
11.09.07,07:32
Super, ďakujem...
Dan1
19.09.07,07:17
Neviem kam zaradiť, ale potrebujem poradiť ohľadom stránky, keď si kliknem na tému, ktorú chcem zobraziť, otázka sa vyroluje, ale ostatné príspevky ostanú zbalené a píše mi to, že príspevok je pod hranicou viditeľnosti a mám kliknutím rozbaliť, čo sa mi zdá zdĺhavé, lebo predtým mi to aj s príspevkami celé vyrolovalo. Je to normálny stav, že to robí všetkým, alebo len mne. Neviem kde je chyba, prosím poradte, lebo rozbalovať odpoveď po odpovedi je nepohodlné a v nastaveniach som nič nenašla. ďakujem
Leila2006
19.09.07,07:33
Nemáš nastavené stromové zobrazenie? Skús nastaviť na lište "zobrazenie"-"lineárne".
emgeton
19.09.07,07:39
Neviem kam zaradiť, ale potrebujem poradiť ohľadom stránky, keď si kliknem na tému, ktorú chcem zobraziť, otázka sa vyroluje, ale ostatné príspevky ostanú zbalené a píše mi to, že príspevok je pod hranicou viditeľnosti a mám kliknutím rozbaliť, čo sa mi zdá zdĺhavé, lebo predtým mi to aj s príspevkami celé vyrolovalo. Je to normálny stav, že to robí všetkým, alebo len mne. Neviem kde je chyba, prosím poradte, lebo rozbalovať odpoveď po odpovedi je nepohodlné a v nastaveniach som nič nenašla. ďakujem

Ak otvoríte tému, na lište, kde sa nachádza aj práca s témou ( pod upútavkou na DRAKA na PU) vľavo nájdete okienko s napisom " zobraziť príspevky s ..... " .
Kliknite naň a vyhľadajte si v možnostiach " zobraziť všetky príspevky" a znova kliknite.
Dan1
19.09.07,07:55
super funguje to, ďakujem moc za pomoc.:)
agent11
16.01.10,14:31
Ahoj, potrebovala by som poradiť, ako upravím príspevok, keď tam nemám ikonku "upraviť" prípadne vymazať celú tému, na ktorú nikto nereagoval veľmi dlhý čas a ako ukončím tému? Ďakujem
arizona
16.01.10,14:54
Ahoj, potrebovala by som poradiť, ako upravím príspevok, keď tam nemám ikonku "upraviť" prípadne vymazať celú tému, na ktorú nikto nereagoval veľmi dlhý čas a ako ukončím tému? Ďakujem

Slúži na to tlačítko nahlás (vľavo dole pri každom príspevku). Príde to moderátorovi, napíš čo potrebuješ.
Staré témy sa bezdôvodne nevymazávajú...
agent11
16.01.10,15:08
Ďakujem.
Chobot
16.01.10,15:24
Ahoj, potrebovala by som poradiť, ako upravím príspevok, keď tam nemám ikonku "upraviť" prípadne vymazať celú tému, na ktorú nikto nereagoval veľmi dlhý čas a ako ukončím tému? Ďakujem

Je to tvoj príspevok? Ak áno, mal by si tam mať ikonku "Uprav", pokiaľ príspevok nie je starší ako mesiac. Príspevky staršie ako mesiac nemôže zadávateľ už upravovať. Ak je naozaj nevyhnutné opraviť či upraviť príspevok, môžeš ho tlačítkom "Nahlás" nahlásiť moderátorovi, ktorý urobí príslušnú opravu.

Ty, ako bežný člen nemôžeš upravovať uzatvárať alebo mazať celé témy, na to má oprávnenie len moderátor príslušnej sekcie. Tiež sa to nahlasuje cez tlačítko "Nahlás".