Zavrieť

Porady

www.digi-tv.sk

Poraďáci, chcem sa vás spýtať, či máte niekto skúsenosti so spoločnosťou www.digi-tv.sk . Ponúkajú za 290 SKK (mesačne) 33 slovenských a českých programov v digitálnej kvalite. Za príplatok 310 SKK mesačne navyše Cinemax, HBO a HBO2. Prvé tri mesiace sa neplatí. Digitálny satelit ponúkajú bezplatne do prenájmu. Má s tým niekto skúsenosti, lebo sa mi to dajako nezdá, pri porovnaní napríklad s UPC.
Usporiadat
Evaman Evaman

Evaman je offline (nepripojený) Evaman

No ja mám "digitálnu televíziu" od inej nemenovanej spoločnosti . Dala som si ju zaviesť vo februári a skúsenosti sú hrozné. Prvotné zavedenie ma stálo 3500 a mesačný poplatok 450.Dali anténu na strechu a dostala som tzv. TV decodér,kt. je tiež hrozný.Ovládač k nemu musíš nasmerovať priamo aby si mohol prepnúť program alebo zvuk.. V tomto balíku programov za 450 "zaručovali" 32 programov , v tom samozrejme HBO + HBO2 a 21 rozhlasových staníc. Signál bol asi týždeň otrasný , až na moju neustálu reklamáciu s tým konenčne niečo spravili. Išlo to asi mesiac. V apríli odpojili HBO a asi 3 ďalšie programy s vysvetlením , že majú nejaké problémy s licenciou ... Signál sa rapídne pohoršil , komunikácia s nimi je otrasná , a to nehovorím, že asi mesiac mali problém aj so signálom s českými programami atď, atď je toho veľa ale už sa mi nechce ani písať..
Momentálne zvažujem čo ďalej.
Ak máš záujem o konkrétne info , pošli SS.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
syamlee syamlee

syamlee je offline (nepripojený) syamlee

Braňo
Poraďáci, chcem sa vás spýtať, či máte niekto skúsenosti so spoločnosťou www.digi-tv.sk . Ponúkajú za 290 SKK (mesačne) 33 slovenských a českých programov v digitálnej kvalite. Za príplatok 310 SKK mesačne navyše Cinemax, HBO a HBO2. Prvé tri mesiace sa neplatí. Digitálny satelit ponúkajú bezplatne do prenájmu. Má s tým niekto skúsenosti, lebo sa mi to dajako nezdá, pri porovnaní napríklad s UPC.
Pre nás ktorí sa tým trošku viac zaoberajú je táto vec známa už viac ako mesiac... Ceny ktoré uvádzaš sú s DPH... Dostávaš k tomu receiver - prijímač... parabolu... kartu... pozn. POZOR... karta je párovaná s prijímačom t.j. nie je ju možné použiť v inom prijímači ako to je napríklad pri UPC. Môj známy to už montuje... Vraj to šľape bez problémov... Zoznam programov je uverejnený na http://www.rdi-digitv.com/providerinfo.php?p=3
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

A je možné použiť v tom receivery "upravené" karty?
0 0
syamlee syamlee

syamlee je offline (nepripojený) syamlee

Braňo
A je možné použiť v tom receivery "upravené" karty?
To je skôr debata na ICQ... alebo Súkromne správy....
0 0
Evaman Evaman

Evaman je offline (nepripojený) Evaman

No myslím, že ono tá DIGI TV vyzerá zaujímavo, tak ako aj u mňa na začiatku to vyzeralo "super" a po mesiaci som zistila, že som sa riadne sekla. Tiež by ma zaujímalo či ešte niekto má nejaké skúseností.
Jedna karta = jeden TV príjímač, ale podľa mňa už sú nejakí koumáci, čo vedia prepáliť čip.
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
syamlee
To je skôr debata na ICQ... alebo Súkromne správy....
nechcem Ťa uraziť,
ale prečo je to debata na ICQ, alebo Súkromné správy,????háááá

my ostatní tiež by sme sa radi okolo toho viac dozvedeli


nemyslíš???
ja som bola teraz na tej stránke www.digi-tv.com ale bohužiaľ nič moc som sa tam nedozvedela, nakoľko je to v angličtine.
a www.digi-tv.sk nemá tam žiadne informácie
0 0
syamlee syamlee

syamlee je offline (nepripojený) syamlee

Evaman
No myslím, že ono tá DIGI TV vyzerá zaujímavo, tak ako aj u mňa na začiatku to vyzeralo "super" a po mesiaci som zistila, že som sa riadne sekla. Tiež by ma zaujímalo či ešte niekto má nejaké skúseností.
Jedna karta = jeden TV príjímač, ale podľa mňa už sú nejakí koumáci, čo vedia prepáliť čip.
koumaci určite sú... stačí vyčítať... BoxKey... pre šikovných v tejto oblasti to určite nebude problem....
0 0
syamlee syamlee

syamlee je offline (nepripojený) syamlee

Barbara
nechcem Ťa uraziť,
ale prečo je to debata na ICQ, alebo Súkromné správy,????háááá

my ostatní tiež by sme sa radi okolo toho viac dozvedeli


nemyslíš???
ja som bola teraz na tej stránke www.digi-tv.com ale bohužiaľ nič moc som sa tam nedozvedela, nakoľko je to v angličtine.
a www.digi-tv.sk nemá tam žiadne informácie
na súkromne správy??? Pretože príjem tkz. "upravenými kartičkami" je asi nelegálny....

stačí kliknuť na tento odkaz http://www.rdi-digitv.com/providerinfo.php?p=3


Pri podpise zmluvy na jeden rok zaplatíte 9 mesiacov 3 mesiace získavate zdarma (základ) prijímač s príslušenstvom a montážou zdarma.
  • základný balík 290Sk mesačne
  • základný balík + Extra balík (HU programy) 330Sk mesačne
  • HBO pack (HBO, HBO2) 240Sk mesačne
  • premiový program (Cinemax) 180Sk mesačne
  • Max Pack (HBO, HBO2, Cinemax) 310Sk mesačne

    Programová ponuka:
    Základný balík za 290Sk mesačne:

  • ak nemáte STV1 a STV2 bude Vám poskytnutá terestriálna anténa
    11 maďarských programov k základu +40Sk



    HBO pack (mimo základu) 240Sk

    Prémiový program Cinemax +180Sk
    Max pack (HBO, HBO2, Cinemax) +310Sk

    PROGRAMOVÁ PONUKA DIGI TV SA BUDE ČASOM ROZŠIROVAŤ O NOVÉ PROGRAMY

    Ostatné ceny:
    • pri podpise zmluvy na 1rok máte prijímač zdarma i s montážou
    • Prijímač + karta + konvertor + parabola 2710Sk (bez ročnej zmluvy)
    Alebo na splátky:
    • 3 mesiace 960Sk
    • 6 mesiacov 480Sk
    • 12 mesiacov 250Sk
    • Prijímač + karta (bez konvertora a paraboly) 2080Sk

    Alebo na splátky:
    • 3 mesiace 700Sk
    • 6 mesiacov 350Sk
    • 12 mesiacov 190Sk
    • Strata karty 3200Sk
    • Zmeny v administratíve 50Sk
    • Znovupripojenie 110Sk
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
syamlee
na súkromne správy??? Pretože príjem tkz. "upravenými kartičkami" je asi nelegálny....

stačí kliknuť na tento odkaz http://www.rdi-digitv.com/providerinfo.php?p=3


Pri podpise zmluvy na jeden rok zaplatíte 9 mesiacov 3 mesiace získavate zdarma (základ) prijímač s príslušenstvom a montážou zdarma.
  • základný balík 290Sk mesačne
  • základný balík + Extra balík (HU programy) 330Sk mesačne
  • HBO pack (HBO, HBO2) 240Sk mesačne
  • premiový program (Cinemax) 180Sk mesačne
  • Max Pack (HBO, HBO2, Cinemax) 310Sk mesačne

    Programová ponuka:
    Základný balík za 290Sk mesačne:

  • ak nemáte STV1 a STV2 bude Vám poskytnutá terestriálna anténa
    11 maďarských programov k základu +40Sk



    HBO pack (mimo základu) 240Sk

    Prémiový program Cinemax +180Sk
    Max pack (HBO, HBO2, Cinemax) +310Sk

    PROGRAMOVÁ PONUKA DIGI TV SA BUDE ČASOM ROZŠIROVAŤ O NOVÉ PROGRAMY

    Ostatné ceny:
    • pri podpise zmluvy na 1rok máte prijímač zdarma i s montážou
    • Prijímač + karta + konvertor + parabola 2710Sk (bez ročnej zmluvy)
    Alebo na splátky:
    • 3 mesiace 960Sk
    • 6 mesiacov 480Sk
    • 12 mesiacov 250Sk
    • Prijímač + karta (bez konvertora a paraboly) 2080Sk

    Alebo na splátky:
    • 3 mesiace 700Sk
    • 6 mesiacov 350Sk
    • 12 mesiacov 190Sk
    • Strata karty 3200Sk
    • Zmeny v administratíve 50Sk
    • Znovupripojenie 110Sk
aha rozumiem
díky Ti moc za rozsiahlé vysvetlenie. Tuším sa mi to páči. Keby som chcela objednať, tak musím napísať na ich mail????
ale asi až o 3 mesiace, nakoľko akurát teraz som zaplatila UPC, alebo sa dá to zrušiť aj teraz???
ešte 1 otázočka - a obraz a zvuk je čistý????
0 0
syamlee syamlee

syamlee je offline (nepripojený) syamlee

Barbara
aha rozumiem
díky Ti moc za rozsiahlé vysvetlenie. Tuším sa mi to páči. Keby som chcela objednať, tak musím napísať na ich mail????
ale asi až o 3 mesiace, nakoľko akurát teraz som zaplatila UPC, alebo sa dá to zrušiť aj teraz???
ešte 1 otázočka - a obraz a zvuk je čistý????
Na mail im písať nemusíš.... Skoro v každom regióne už majú zástupcu a inštalatérov. V Maďarsku vysielajú od 7. februára... za 3 mesiace majú 57 tisíc užívateľov.

Pošli mi súkromnú správu aby som nezabudol odpovedať... majú mi to nainštalovať... niekedy do 2 týždňov... dám vedieť... . Lepšie je raz sám vidieť ako 3 krát počuť od známych....
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
syamlee
Na mail im písať nemusíš.... Skoro v každom regióne už majú zástupcu a inštalatérov. V Maďarsku vysielajú od 7. februára... za 3 mesiace majú 57 tisíc užívateľov.

Pošli mi súkromnú správu aby som nezabudol odpovedať... majú mi to nainštalovať... niekedy do 2 týždňov... dám vedieť... . Lepšie je raz sám vidieť ako 3 krát počuť od známych....


diky Ti moc, ale nebudem Ťa zaťažovať s tým , napíšem im na mail a opýtam sa , či už majú aj v Dun. Strede zástupcov, že nakoho sa mám obrátiť.
ešteraz dík.:p
0 0
dadika dadika

dadika je offline (nepripojený) dadika

väčšinou som sama sebou
syamlee
... majú mi to nainštalovať... niekedy do 2 týždňov... dám vedieť... . Lepšie je raz sám vidieť ako 3 krát počuť od známych....
tak potom daj vedieť aké to je.
0 0
comodo comodo

comodo je offline (nepripojený) comodo

Podla mna, hlavne uverejnenim loga a udajnych vyhod - je toto pre digi-tv R E K L A M A :-)
0 0
syamlee syamlee

syamlee je offline (nepripojený) syamlee

comodo
Podla mna, hlavne uverejnenim loga a udajnych vyhod - je toto pre digi-tv R E K L A M A :-)
akého loga ? aká reklama - skôr fakty
0 0
Evaman Evaman

Evaman je offline (nepripojený) Evaman

syamlee
na súkromne správy??? Pretože príjem tkz. "upravenými kartičkami" je asi nelegálny....

stačí kliknuť na tento odkaz http://www.rdi-digitv.com/providerinfo.php?p=3


Pri podpise zmluvy na jeden rok zaplatíte 9 mesiacov 3 mesiace získavate zdarma (základ) prijímač s príslušenstvom a montážou zdarma.
  • základný balík 290Sk mesačne
  • základný balík + Extra balík (HU programy) 330Sk mesačne
  • HBO pack (HBO, HBO2) 240Sk mesačne
  • premiový program (Cinemax) 180Sk mesačne
  • Max Pack (HBO, HBO2, Cinemax) 310Sk mesačne

    Programová ponuka:
    Základný balík za 290Sk mesačne:

  • ak nemáte STV1 a STV2 bude Vám poskytnutá terestriálna anténa
    11 maďarských programov k základu +40Sk



    HBO pack (mimo základu) 240Sk

    Prémiový program Cinemax +180Sk
    Max pack (HBO, HBO2, Cinemax) +310Sk

    PROGRAMOVÁ PONUKA DIGI TV SA BUDE ČASOM ROZŠIROVAŤ O NOVÉ PROGRAMY

    Ostatné ceny:
    • pri podpise zmluvy na 1rok máte prijímač zdarma i s montážou
    • Prijímač + karta + konvertor + parabola 2710Sk (bez ročnej zmluvy)
    Alebo na splátky:
    • 3 mesiace 960Sk
    • 6 mesiacov 480Sk
    • 12 mesiacov 250Sk
    • Prijímač + karta (bez konvertora a paraboly) 2080Sk
    Alebo na splátky:
    • 3 mesiace 700Sk
    • 6 mesiacov 350Sk
    • 12 mesiacov 190Sk
    • Strata karty 3200Sk
    • Zmeny v administratíve 50Sk
    • Znovupripojenie 110Sk
No nechcem rýpať ale žeby toto nebola reklama? , možno preto, že ako si uviedol vyššie v príspevku č.3 to robí tvoj známy ..
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
Evaman
No nechcem rýpať ale žeby toto nebola reklama? , možno preto, že ako si uviedol vyššie v príspevku č.3 to robí tvoj známy ..

Prepáčte, ale nemyslím si , že je to reklama. Podľa mňa to sú základné informácie napr. pre mňa, keby som to chcela mať. Som mu vďačná, lebo na www.digi-tv.sk tieto základné informácie vôbec nenájdete, vlastne tam nenájdete nič okrem ich mailu a tel. č. a práveže tam by toto vše malo byť, čo uviedol on tutok
0 0
syamlee syamlee

syamlee je offline (nepripojený) syamlee

Evaman
No nechcem rýpať ale žeby toto nebola reklama? , možno preto, že ako si uviedol vyššie v príspevku č.3 to robí tvoj známy ..
To že to robí môj známy je konštatovanie... neznamená to že mu robím reklamu... Nikde som neuviedol ani mail ani kontakt ... Dokonca som tvrdil že v každom regióne je určite zástupca... Povedal som tu fakty... Trošku sa zaoberám vecami v tejto oblasti ale len ako amatér... Ak je uvedenie loga jednotlivých televízii a ceny... reklamou? Potom v poriadku ... sa ospravedlňujem... Snažil som sa uviesť bližšie informácie nakoľko z ich domovskej stránky sa naozaj nedá nič vyčítať. Ak to niekomu vadí nech to nečíta ... ja som len odpovedal na dotazy pýtajúcich sa...
0 0
Evaman Evaman

Evaman je offline (nepripojený) Evaman

Barbara, veď práve, že to tam nie je.. Prečo asi? Ja by som privítala, ak je to seriózna spoločnosť, tak by tam mala mať uverejnené aj ďalšie info okrem mailu a telefónneho čísla. Alebo je to niekde na nejakej inej stránke a len mne sa to nepodarilo nájsť? V rádiu beží na to reklama a tiež uvádzajú len telefónne číslo..
0 0
syamlee syamlee

syamlee je offline (nepripojený) syamlee

Evaman
Barbara, veď práve, že to tam nie je.. Prečo asi? Ja by som privítala, ak je to seriózna spoločnosť, tak by tam mala mať uverejnené aj ďalšie info okrem mailu a telefónneho čísla. Alebo je to niekde na nejakej inej stránke a len mne sa to nepodarilo nájsť? V rádiu beží na to reklama a tiež uvádzajú len telefónne číslo..
Táto spoločnosť začala vysielať 21 decembra 2004. V Rumunsku má 272 tisíc užívateľov a v Maďarsku 57 tisíc. Na Slovensko prišla len pred nedávnom. To sú fakty. Nie reklama
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

Ešte mám jednu technickú otázku. Je možné do toho receiveru pichnúť normálnu širokopásmovú anténu a doplniť tak tieto programy o "pozemné" programy?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať