Zavrieť

Porady

www.digi-tv.sk

Poraďáci, chcem sa vás spýtať, či máte niekto skúsenosti so spoločnosťou www.digi-tv.sk . Ponúkajú za 290 SKK (mesačne) 33 slovenských a českých programov v digitálnej kvalite. Za príplatok 310 SKK mesačne navyše Cinemax, HBO a HBO2. Prvé tri mesiace sa neplatí. Digitálny satelit ponúkajú bezplatne do prenájmu. Má s tým niekto skúsenosti, lebo sa mi to dajako nezdá, pri porovnaní napríklad s UPC.
Usporiadat
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

kulin Pozri príspevok
Ked uplinie 12 mesiacov Uvas vo ferbruary A date si dual potom uzavriete novu zmluvu na 12 mesiacov
práveže mi povedali že koncom augusta.......
0 0
kulin kulin

kulin je offline (nepripojený) kulin

Ing. Telekomunikacii, skuska so satelitov, ... ...viac
Je mozne ze casom sa mozu podmiekny zmenit a napriklad za polroka si to mozu dat ludia hnet namontovat. Zatial v tomto case je to takto. Treba sledovat fora.
0 0
Dada Dada

Dada je offline (nepripojený) Dada

Asi je veľký záujem o ten Dual.
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

Dada Pozri príspevok
Vážne? A chcú za to niečo?
Len tých 800 korún..... budem si tam musieť znovu zavolať ....
0 0
kulin kulin

kulin je offline (nepripojený) kulin

Ing. Telekomunikacii, skuska so satelitov, ... ...viac
Taky zaujem ze nikto si Single nechce dat uz. Robim dva tri Duali zaden. Nahodit dual niekedy trva aj 4 hodiny. Ked sa ide na komin a miestnosti su najdealej od seba a ked vymyslaju tahat okolko celeho domu a tak. Zatial je ich tolko Ze mozem do Vianoc robit.

Mali sme jedneho zujemcu co mal singe a jemu udajne s digi povedali ze si to moze dat a mi sme volali do digi a povedali nam kto taku blbost povedal. Maju v tom zmetok. Mi to zatial nemozme menit. Musi to bit napisane na www.digit-tv.sk Udajne by to malo byt tak ze poplatok pri vymenie single za dual by mal byt 200 Sk. Pri novom duali je 800 Sk
0 0
kulin kulin

kulin je offline (nepripojený) kulin

Ing. Telekomunikacii, skuska so satelitov, ... ...viac
http://sk.digi.tv/
0 0
kulin kulin

kulin je offline (nepripojený) kulin

Ing. Telekomunikacii, skuska so satelitov, ... ...viac
Ked sa to bude dat vymenit Bude trba tahat dalsie kable Co je do 10 metrov zadarmo. Na 10 metrov sa bude doplacat Vsade je to individualne
0 0
kulin kulin

kulin je offline (nepripojený) kulin

Ing. Telekomunikacii, skuska so satelitov, ... ...viac
Pozor Na FUSEROV Su aj taky co zoberu za 2 hodiny roboty 4000 SK. Kde cena moze byt tak maximalne do 500 SK Je to individualne ! zavisi od casu a dlzky kablov.
0 0
kulin kulin

kulin je offline (nepripojený) kulin

Ing. Telekomunikacii, skuska so satelitov, ... ...viac
Priklad ak je Antena namontovana pri okne A za oknom je TV a druhe je hned v druhej miestnosti cez stenu je To zdarma A nikto pitat nemoze za to prachy sk.digi.tv http://sk.digi.tv/rady.html
0 0
MarcelaLu MarcelaLu

MarcelaLu je offline (nepripojený) MarcelaLu

Mam "digi" od jula minuleho roku. Som maximalne spokojna, nakolko byvam v oblasti, kde je problem so signalom vseobecne ( ci uz mob.operatori, alebo tel. anteny). Jediny problem som zaznamenala, ked pocas minulych burok "zamrzal" signal, ale aj to nie na vsetkych staniciach..... predtym som mala 6 rokov digitalny prijem TV od " nemenovanej " najznamejsej firmy v SR, znamej hlavne tym, ze za par programov berie neumerne poplatky..... takze myslim ze najlepsim hodnotenim je, ze po mojej dobrej skusenosti a doporuceniam cela nasa " dedinka" presla z "..." na digi ))).

...zabudla som napisat, ze stanice, ktore digi ponuka sú este zaujimavejsie, ako " nemenovana" firma, je tam viac dabovanych TV stanic....
0 0
kulin kulin

kulin je offline (nepripojený) kulin

Ing. Telekomunikacii, skuska so satelitov, ... ...viac
Odpoved janaGT: Romantica Ide Ale treba najst Romatnica CE. Pokial Romantica CE nejde viac dni bude problem niekde inde Co treba zavolat do digi :-(. Pokial je poriadna burak moze sa stat ze signal vypadava.

Bohuzial sa stava ze sem tam vypadne signal + neni opravnenie. Tam vzdy treba zavolat o obnovenie.

Bohuzial pri Duali sa stava ze aj boxi odchadzaju. Ale bez problemov ich dana firma vymeni.
vbmenu_register("postmenu_", true);
0 0
kulin kulin

kulin je offline (nepripojený) kulin

Ing. Telekomunikacii, skuska so satelitov, ... ...viac
Pozor. Dnes som bol na istalacii od 10:00 do 18:00 s toho si odisiel majitel na 2 hod prec este. Tahal som 85 metrov kabla. Mal tam orech n juznej strane vyzsi ako dom a nechcel ho skratit tak sme hladali dlho signal. Nechcel tahat po stenach kable. Ked som si zapital 1000 Sk Ma poslal doriti s tym ze keby som to robil aj 10 hodin tak mi nic neda Lebo je to zadarmo.

http://sk.digi.tv/about.html
Precitajte si " Instalacia je zdarma a dealer nema pravo vyberat peniaze za cestu, material (koncovky a konektory),atd (Okrem opravnenych pripadov, kde sa spotrebuje viac ako 10 m koaxialneho kabla,atd)"

Pokial je instalacia jednoduch co je do 10m a trha do 2 hodin je to zdarma ale NIKTO nebude 8 hodin robit zadarmo.

Pravdepodobne ho digi asi odpoji a bude platit nadalej.

AJ TAKYTO LUDIA SU NASVETE
0 0
monchi monchi

monchi je offline (nepripojený) monchi

Caute

mam taky maly problem, zmizli mi vsetky kanaly (su blokovane), na zakaznickej linke mi znova aktivovali karty, urobil som aj vsetko co maju popisane na stranke a problem sa mi nepodarilo odstranit.
Neviete niekto poradit?

Vdaka Q
0 0
kulin kulin

kulin je offline (nepripojený) kulin

Ing. Telekomunikacii, skuska so satelitov, ... ...viac
Zmyzli aj zo zoznamu alebo len ku kazdemu napise blokovane. Pokial napise blokovane Treba ich aktivovat Co asi bolo spravene. Po aktivacii treba pockat Co byva tak 10 min bezne Ale stava sa ze povedia aj 48 hodin (Zatial som sa s tym nestretol).

Pokial to nejde Ozvy sa
0 0
monchi monchi

monchi je offline (nepripojený) monchi

Nezmizli zo zoznamu su tam a sem tam vypise ze blokovane a niekedy ani to, a na zakaznickej linke povedali ze by to uz malo ficat v pohode, uz to aktivovali 2x a stale nic. Sa to tvari ako keby tie karty nedekodovali signal.
0 0
kulin kulin

kulin je offline (nepripojený) kulin

Ing. Telekomunikacii, skuska so satelitov, ... ...viac
Skusal si ich vybrat a dat naspat. Pripadne vytiahnut zo zasuvky
0 0
monchi monchi

monchi je offline (nepripojený) monchi

Ano uz som vyskusal vsetko co maju na stranke aj co mi povedali na zakaznickej linke, a nic nepomohlo sa to tvari ako keby boli death
0 0
kulin kulin

kulin je offline (nepripojený) kulin

Ing. Telekomunikacii, skuska so satelitov, ... ...viac
Pravdepodobne bude vadny settopbox alebo karty. Jedine reklamovat
0 0
monchi monchi

monchi je offline (nepripojený) monchi

A u koho o technika co to montoval alebo na zakaznickej linke?
0 0
kulin kulin

kulin je offline (nepripojený) kulin

Ing. Telekomunikacii, skuska so satelitov, ... ...viac
U nas je to tak ze to robi ten kto to montoval.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať