Zavrieť

Porady

www.digi-tv.sk

Poraďáci, chcem sa vás spýtať, či máte niekto skúsenosti so spoločnosťou www.digi-tv.sk . Ponúkajú za 290 SKK (mesačne) 33 slovenských a českých programov v digitálnej kvalite. Za príplatok 310 SKK mesačne navyše Cinemax, HBO a HBO2. Prvé tri mesiace sa neplatí. Digitálny satelit ponúkajú bezplatne do prenájmu. Má s tým niekto skúsenosti, lebo sa mi to dajako nezdá, pri porovnaní napríklad s UPC.
Usporiadat
kulin kulin

kulin je offline (nepripojený) kulin

Ing. Telekomunikacii, skuska so satelitov, ... ...viac
Ako sa hovori: Aky pan taky kram . Je to nehoraznost a neserioznost ked si zoberie 90 ludi a ma 30 zariadeni. My beriema tak 20 ludi. Lebo ak ma niekto zobra 90 ludi tak Moze cakat aj dva mesiace na to kym sa k nemu dostane. Pri 20 tich tak do dvoch tyzdnov.
0 0
kulin kulin

kulin je offline (nepripojený) kulin

Ing. Telekomunikacii, skuska so satelitov, ... ...viac
A druha vec je ze ked si firma zoberie niekoho k sebe tak ho musi spravit do urciteho casu. Ak to nestihne a bude to robit bezne DIGI sa s nim rozluci. Ide o tom aby sa firmy rozdelili o ludi a nie ze jedna firma zoberie 300 ludi a budu cakat rok
0 0
kulin kulin

kulin je offline (nepripojený) kulin

Ing. Telekomunikacii, skuska so satelitov, ... ...viac
Nieje to nutna podmienka . Ale podla telky nenastavis korektiby. Popomocou pristroja to presnejsie naladis. A tym padom aj mensie vypadky signalu.
0 0
Vlado123 Vlado123

Vlado123 je offline (nepripojený) Vlado123

Chcem sa spitat na vase skosenosti s digi-tv. Uz pred 4 mesiacmi a 6 dnami som si objednal pripojenie a do dnesneho dna sa im neuracilo ju prist namontovat. Stalo sa to aj Vam? A co ste s tym urobili, ako ste postupovali, aby Vam vyhoveli?
0 0
ANNAP ANNAP

ANNAP je offline (nepripojený) ANNAP

namontovali mi Digi-TV vo februári / nečakala som dlho / ale technik povedal, že behom dvoch -troch mesiacov bude aj NOVA, Prima už je november a kde nič-tu nič, ani PRIMA, ani NOVA
a na Filmboxe niektoý film je skoro bez zvuku , aj u Vás je to tak?
0 0
mino182 mino182

mino182 je offline (nepripojený) mino182

ANNAP Pozri príspevok
namontovali mi Digi-TV vo februári / nečakala som dlho / ale technik povedal, že behom dvoch -troch mesiacov bude aj NOVA, Prima už je november a kde nič-tu nič, ani PRIMA, ani NOVA
a na Filmboxe niektoý film je skoro bez zvuku , aj u Vás je to tak?
prima a nova nebude...licencia...ani česi nemaju naše...ale neberte to ako oficialnu spravu...na filmboxe staci nastavit zvuk na mono(nie na TV ale na settopboxe)
0 0
mino182 mino182

mino182 je offline (nepripojený) mino182

kulin Pozri príspevok
Nieje to nutna podmienka . Ale podla telky nenastavis korektiby. Popomocou pristroja to presnejsie naladis. A tym padom aj mensie vypadky signalu.
no ja som ten "zazracny pristroj" nikdy nepouzil a nemam pocit ze som nieco sfusoval...jedine reklamacie boli bud vadny material alebo pokrcene anteny koli vetru a tak...a asi som prilis velky laik lebo nemam ani sajnu co su "korektiby"
montoval som to aj v anglicku a vies aky je tam vyzarovaci diagram a poznas ich pocasie...a vypadky nie su... proste len nechcem aby ked si tu niekto precita ze ked niekto ladi bez "pristroja" tak je fušer...to je vše...
0 0
kulin kulin

kulin je offline (nepripojený) kulin

Ing. Telekomunikacii, skuska so satelitov, ... ...viac
Cest tym ktory to naladia bez pristroja . Samozrejme ze sa to da naladit aj bez pristroja. Napriklad pomocou TV. Najednoduchsie sa ladi UPC . Len som chcel upozornit na niektore firmy ktore sa stym moc nebavia a prvy signal co najdu nechaju tak a nesnazia sa najst najlepsi signal. Stretol som sa uz nieraz ze niekto pouzil krimptovacie F konektory a nezakrimptoval ich vobec A uz som videl aj ze ich moc stlacil az ich zlomil a olepil to paskom prino o konvertor. Vydel som Na skvarovej stene konzolu velku prisrobovanu hmozdinkami 8 na 40 mm a pri prvom vetre Len tak letel fuc aj s konzolou. Parabola samozrejme kaput. Tak sme potom davali novu. My davame tak 12 na 135 mm hmozdinky do takej steny. Nech to poriadne drzi aj za vetra.

Su firmy ktore sa to znazia robit poctivo Je ich dost. Ale pre par firiem ktore na to seru a ide im o peniaze, naberu si kvantum ludi a potom sa im nechce - Nicia meno ostatnim firmam.
0 0
mino182 mino182

mino182 je offline (nepripojený) mino182

kulin Pozri príspevok
Cest tym ktory to naladia bez pristroja . Samozrejme ze sa to da naladit aj bez pristroja. Napriklad pomocou TV. Najednoduchsie sa ladi UPC . Len som chcel upozornit na niektore firmy ktore sa stym moc nebavia a prvy signal co najdu nechaju tak a nesnazia sa najst najlepsi signal. Stretol som sa uz nieraz ze niekto pouzil krimptovacie F konektory a nezakrimptoval ich vobec A uz som videl aj ze ich moc stlacil az ich zlomil a olepil to paskom prino o konvertor. Vydel som Na skvarovej stene konzolu velku prisrobovanu hmozdinkami 8 na 40 mm a pri prvom vetre Len tak letel fuc aj s konzolou. Parabola samozrejme kaput. Tak sme potom davali novu. My davame tak 12 na 135 mm hmozdinky do takej steny. Nech to poriadne drzi aj za vetra.

Su firmy ktore sa to znazia robit poctivo Je ich dost. Ale pre par firiem ktore na to seru a ide im o peniaze, naberu si kvantum ludi a potom sa im nechce - Nicia meno ostatnim firmam.
kazdy sa uz stretol s vecami ktore ale niekedy nemusia znamenat zlu firmu ale napr len jedneho flakaca...a k tomu digi - tiez nie su taki profesionali aku profesionalitu vyzaduju od firiem co pre nich montuju...prirovnal by som to asi k tym 8/40mm sraubam...niekedy dokonca horsie
0 0
mino182 mino182

mino182 je offline (nepripojený) mino182

a dalsia vec...zakaznik vzdy v zmluve uvadza ci je spokojny s montazou atd...a na montaz je tiez zaruka takze ked si to niekto odflakne a zostroji "lietajuci tanier" tak si to aj tak bude musiet po sebe opravit zadara...ovsem aj to ci to bude zadara bude len na benevolencii alebo sprostosti zakaznika...
0 0
kulin kulin

kulin je offline (nepripojený) kulin

Ing. Telekomunikacii, skuska so satelitov, ... ...viac
Zajtra idem jeden ulietnuty tanier menit Co montovala ina firma. Zavolali nam Ze ta firma sa neoziva a neraguje na nic.
0 0
mino182 mino182

mino182 je offline (nepripojený) mino182

hmm tak to je uz dalsi level...a ako sa to teda vyriesi? zacvaka to digi alebo zakaznik?
0 0
judita1971 judita1971

judita1971 je offline (nepripojený) judita1971

k firme digi tv- každý si má brať na plecia toľko koľko unesie. Nemyslím tým, servisákov, ale priamo firmu. Keď som prvýkrát zavolala, tak mi pekne objednávku zobrali, opýtala som sa za aký čas to bude, lebo som videla na internete, že sú zaneprázdnení. Milo mi odpovedali, že za štyri až šesť týždňov, najneskôr. Po siedmich týždňoch som zavolala, šli ma presviedčať, že určite povedali, že šesť až osem týždňov, ale keby náhodou neprišli do ôsmich týždňov tak nech zavolám. Neprišli, volala som tam, zistila som, že objednávka bola zrušená. kým neviem. obnovili mi objednávku a nech zavolám. Pýtam sa kedy ? O niekoľko dní. Zavolala som "o niekoľko dní",servisáka som ešte nemala, nech mám strpenie, a keď si to chcem urýchliť, tak nech nájdem v dedine niekoho kto má digi-tv, aby mi dal kontakt na servisáka. tak som to zrobila, zašla som tam - a ten servisák mi povedal, že má toho veľa, aj by to stihol porobiť, ale nemá materiál. a do Vianoc ako som to chcela mať, mi nemohol prisľúbiť, lebo ma nechcel vodiť za nos.
Myslím, že hore - v Digi-TV je to neseriózne. Majú sľubovať, to čo môžu splniť. V dnešnom pretechnizovanom svete, vedia veľmi dobre, koľko majú objednávok, koľko nevybavených, koľko materiálu na sklade, koľko servisákov. A ak toto nevedia dať dokopy a vyvodiť z toho závery, veľmi
rýchlo prídu o zákazníkov. a nepomôže im ani reklama v televízore, lebo reklamu zadarmo im urobia nespokojní zákazníci, a aj budúci- lepšie povedané, čakajúci objednávatelia služieb. Mne trpezlivosť prešla, zrušila som objednávku, ale to som už písala v minulom článku.
0 0
kulin kulin

kulin je offline (nepripojený) kulin

Ing. Telekomunikacii, skuska so satelitov, ... ...viac
Jedna vec je ze mali oktobrer problemy s dodavov pomaly 1 a pol mesiaca. Ale toto nieje neserioznost digi ale firmy. Ked si firma zoberie niekoho Tak to musi do urciteho casu vybavit. Ale ony si zoberu viac toho a potom to nestihaju. My uz na toto obdobie bereme z celeho zoznamu DIGI len po 5 ludi Lebo ked sa pokazi pocasie Neda sa instalovat a potom ludia cakaju a Zima je nevyspitatelna.
0 0
kulin kulin

kulin je offline (nepripojený) kulin

Ing. Telekomunikacii, skuska so satelitov, ... ...viac
Jedine co ti mozem odporucit Zozen si inu firmu. Popitaj sa po okoli kto ma digi A hlavne ako rychlo im to spravili.
0 0
judita1971 judita1971

judita1971 je offline (nepripojený) judita1971

už len toľko k digi - tv - ja som po toľkom čase nemala vôbec priradeného servisáka. len som išla k firme, ktorá to montovala známej v dedine. Majiteľ firmy mi povedal, že má toho veľa. Takže ma nevzal. Myslím, si že bol seriózny. Nesľuboval, čo nemôže splniť. Takže Kulin o serióznosti digi ma nepresvedčíš. Ale možno je to podľa regiónu. Tu u nás je to tak. Dnes som sa na túto tému rozprávala so známou z práce. jej žiadosť od augusta ešte nebola vybavená. nemám k tomu čo dodať.
0 0
Derick03 Derick03

Derick03 je offline (nepripojený) Derick03

Asi to naozaj zalezi od regionu. Ja som z levic. Asi 25.8. som volal do digi len informativne. Skoncilo to mojou objednavkou. O tyzden mi volal technik. Dohodli sme sa. Namontoval. Vsetko funguje, ako ma.
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Ja som mala tiež do 3-och dní od objednávky namontované digi-tv. Pri objednávaní hovorila operátorka, že do dvoch mesiacov nám namontujú - Bratislava-okolie.
0 0
Zuzka10 Zuzka10

Zuzka10 je offline (nepripojený) Zuzka10

jednoduchá žena,matka,babička ...viac
My sme tiež čakali asi 3 mesiace , od augusta do začiatku novembra. Zatiaľ to funguje bez problémov.
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

Veľmi dobre rozprúdená diskusia, prekvapujú ma však rozdiely medzi jednotlivými dátumami montáže od objednávky. Ak má niekto systém objednávok v PC, nemôže podľa mňa niekto mať nainštalované po troch dňoch a iný ani po troch-štyroch mesiacoch. Myslím, že tieto rozdiely je možné eliminovať na dodaciu dobu (priemer 3-4 týždne) rovnakú. Žiaľ v týchto prípadoch si myslím, že zlyháva skôr ľudský faktor, nie technika.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať