majkysro
04.02.09,10:45
Ahojte Poradaci, uz vela dobrych veci som sa na porade dozvedela a naucila, verim, ze mi poradite aj s touto.
Viete mi poradit, v EURO agende 2009 nemam nahodenych zamestnancov, daju sa nejak stiahnut z SK agendy 2008 alebo ich musim nahodit nanovo, rucne? :( Dakujem
eva1954
04.02.09,12:02
Ja mám problém s výpočtom pistného za zamestnávateľa, zaokrúhluje mi výpočty na celé €, hoci tabuľka poistného
je správne nastavená aj zaokrúhľovanie. Kde som spravila chybu po preklopení. Ďakujem
majkysro
05.02.09,08:46
Ahojte Poradaci, uz vela dobrych veci som sa na porade dozvedela a naucila, verim, ze mi poradite aj s touto.
Viete mi poradit, v EURO agende 2009 nemam nahodenych zamestnancov, daju sa nejak stiahnut z SK agendy 2008 alebo ich musim nahodit nanovo, rucne? :( Dakujem


nikto nevie odpovedat na moju otazku??? :(
majkysro
05.02.09,12:45
Ahojte Poradaci, uz vela dobrych veci som sa na porade dozvedela a naucila, verim, ze mi poradite aj s touto.
Viete mi poradit, v EURO agende 2009 nemam nahodenych zamestnancov, daju sa nejak stiahnut z SK agendy 2008 alebo ich musim nahodit nanovo, rucne? :( Dakujem


ahojte, ak by mal niekto taky isty problem ako ja, staci urobit este raz denominaciu agendy euro2009, take jednoduche, ze ma to skor nenapadlo :rolleyes:
Pekny den ;)