Zavrieť

Porady

Zamestnanci - euroagenda MoneyS3

Ahojte Poradaci, uz vela dobrych veci som sa na porade dozvedela a naucila, verim, ze mi poradite aj s touto.
Viete mi poradit, v EURO agende 2009 nemam nahodenych zamestnancov, daju sa nejak stiahnut z SK agendy 2008 alebo ich musim nahodit nanovo, rucne? Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    eva1954 je offline (nepripojený) eva1954

    eva1954
    Ja mám problém s výpočtom pistného za zamestnávateľa, zaokrúhluje mi výpočty na celé €, hoci tabuľka poistného
    je správne nastavená aj zaokrúhľovanie. Kde som spravila chybu po preklopení. Ďakujem

    majkysro je offline (nepripojený) majkysro

    majkysro
    majkysro Pozri príspevok
    Ahojte Poradaci, uz vela dobrych veci som sa na porade dozvedela a naucila, verim, ze mi poradite aj s touto.
    Viete mi poradit, v EURO agende 2009 nemam nahodenych zamestnancov, daju sa nejak stiahnut z SK agendy 2008 alebo ich musim nahodit nanovo, rucne? Dakujem

    nikto nevie odpovedat na moju otazku???

    majkysro je offline (nepripojený) majkysro

    majkysro
    majkysro Pozri príspevok
    Ahojte Poradaci, uz vela dobrych veci som sa na porade dozvedela a naucila, verim, ze mi poradite aj s touto.
    Viete mi poradit, v EURO agende 2009 nemam nahodenych zamestnancov, daju sa nejak stiahnut z SK agendy 2008 alebo ich musim nahodit nanovo, rucne? Dakujem

    ahojte, ak by mal niekto taky isty problem ako ja, staci urobit este raz denominaciu agendy euro2009, take jednoduche, ze ma to skor nenapadlo
    Pekny den

    Zamestnanci - euroagenda MoneyS3

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.