Juraj266
06.02.09,14:47
Ahoj vsetci

Vie mi niekto poradit ako napisat oslovujuci list? Je to v mene casopisu -velkej kozmetickej firme a mam ich presvedcit aby reklamovali svoje vyrobky v tomto casopise.....bohuzial neviem ako by mal byt taky list stylizovany

dakujem:)
lol
08.02.09,11:10
Moc sa tomu nerozumiem, ale ja osobne by som zacala asi nejak takto:
Važená kozmeeticka firma-----(nazov firmy), alebo tam mozes oslovit rovno konatela firmy, na zaklade vasich doterajsich uspechov,ktoré ste za celu vasu dobu posobenia dosiahli,by nasa redakcia a vedenie celeho casopisu bola znacne poctena, keby ste vase kozmeticke vyrobky predstavovali priamo v nasom casopise.
Potom by ste sa v tom liste uz nejako dohodli na ostatnych nalezitostiach.....ved dalej si uz hadam poradis...drzim palce....
lol
08.02.09,11:15
Ja osobne sa tomu nejak nerozumiem, ale keby som bola v tvojej situacii zacala by som asi takto:
Vázena kozmeticka firma.....(nazov firmy, alebo oslov rovno konatela firmy).Na zaklade vasich uspechov, ktore ste za celu vasu dobu posobenia zisklai, by bola nasa cela redakcia a vedenie nasho casopisu znacne poctena, keby ste vase kozmetike vyrobky prezentovali a predstavovali priamo v nasom casopise....(nazov casopisu)...
potom by ste sa dohodli na podstatnych nalezitstiach a dalej uz hadam vies ako na to...drzim palce.maj sa
adme
09.02.09,15:00
hallo,

LOL sice pise celkom spravne len tomu treba dat, takpovediac, profesionalnejsi ramec a jasnu strukturu.

Ak treba konkretne nieco tak mi napis maila, alebo sukr spravu.

´n joy