Zavrieť

Porady

oslovujuci list

Ahoj vsetci

Vie mi niekto poradit ako napisat oslovujuci list? Je to v mene casopisu -velkej kozmetickej firme a mam ich presvedcit aby reklamovali svoje vyrobky v tomto casopise.....bohuzial neviem ako by mal byt taky list stylizovany

dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lol je offline (nepripojený) lol

    lol
    Moc sa tomu nerozumiem, ale ja osobne by som zacala asi nejak takto:
    Važená kozmeeticka firma-----(nazov firmy), alebo tam mozes oslovit rovno konatela firmy, na zaklade vasich doterajsich uspechov,ktoré ste za celu vasu dobu posobenia dosiahli,by nasa redakcia a vedenie celeho casopisu bola znacne poctena, keby ste vase kozmeticke vyrobky predstavovali priamo v nasom casopise.
    Potom by ste sa v tom liste uz nejako dohodli na ostatnych nalezitostiach.....ved dalej si uz hadam poradis...drzim palce....

    lol je offline (nepripojený) lol

    lol
    Ja osobne sa tomu nejak nerozumiem, ale keby som bola v tvojej situacii zacala by som asi takto:
    Vázena kozmeticka firma.....(nazov firmy, alebo oslov rovno konatela firmy).Na zaklade vasich uspechov, ktore ste za celu vasu dobu posobenia zisklai, by bola nasa cela redakcia a vedenie nasho casopisu znacne poctena, keby ste vase kozmetike vyrobky prezentovali a predstavovali priamo v nasom casopise....(nazov casopisu)...
    potom by ste sa dohodli na podstatnych nalezitstiach a dalej uz hadam vies ako na to...drzim palce.maj sa

    adme je offline (nepripojený) adme

    adme
    hallo,

    LOL sice pise celkom spravne len tomu treba dat, takpovediac, profesionalnejsi ramec a jasnu strukturu.

    Ak treba konkretne nieco tak mi napis maila, alebo sukr spravu.

    ´n joy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.