Bubika
16.06.05,21:02
Ahojte, zajtra vo večerných hodinách začínajú na Myjave Západoslovenské folklórne slávnosti, takže hooooooor sa kultúrne vyžiť. Počasie sa zatiaľ ukazuje pekné (ale to každý rok a potom leje :O). Ospravedlňujem sa, že nepoznám presný program, ale začína to okolo 20:00 v PKO Trnovce + ľudová veselica. V sobotu na námestí Jarmok o 9:00 ....rôzne ľudové výrobky a ukážka ľudového umenia (remeslá) poobede až do noci zase program v PKO a v nedeľu pokračovanie. Viem len, že zajtra večer budú tancovať hostia z Maďarska, Česka, Ukrajiny atd....

Prajem príjemnú zábavu a kultúrny zážitok.......ja tam isto budem, minimálne v sobotu na jarmoku (sľúbila som malému vrtuľku)
DanielaSL
17.06.05,03:00
A v piatok sa zase začínajú Zamagurské slávnosti a trvajú 3 dni.Krásne prostredie Červeného Kláštora, zaujímavý program , salaš u Franka - to všetko naznačuje pekné zážitky. Len nech sa počasie nepokazí.
účtovník 007
17.06.05,06:07
Bubika ešte si zabudla dodať ..... pivo a medovina a živánska a....
Aj ja tam budem. Sľúbila som balóniky a cukrovú vatu. Myslím, že FS sú skutočne príjemným kultúrnym zážitkom. Aj ubytko môže byť. Máme stan a dvor veľký. Čo vy na to?
Bubika
17.06.05,06:19
Bubika ešte si zabudla dodať ..... pivo a medovina a živánska a....
Aj ja tam budem. Sľúbila som balóniky a cukrovú vatu. Myslím, že FS sú skutočne príjemným kultúrnym zážitkom. Aj ubytko môže byť. Máme stan a dvor veľký. Čo vy na to?cukrovinky, medovinky......aj kus muziky popri tom....ani ma to vsetko v tej rychlosti nenapadlo. Skratka treba prist, pozriet, zabavit sa a potom uz chodit pravidelne kazdy rok :O).

a co tak, uctovnik 007, scuka pri tej vate :O).....ty si nejaky sukmenovec???
účtovník 007
17.06.05,06:46
Súhlasím.Pozri na šuťák.
Bubika
17.06.05,06:59
Súhlasím.Pozri na šuťák.
pozeram, ocky vyocujem a teba uz nikde ....
účtovník 007
17.06.05,07:06
pozeram, ocky vyocujem a teba uz nikde ....To bude tým horkom a piatkom. Už mi nič nefunguje. Na šuťák som Ti napísala odkaz, Ty ho nevidíš. Prilepila som súbor do dokumentov a nikde ho nevidím...
Bubika o koľkej a ako Ťa spoznám? Budeš mať v ruke Zbierku zákonov alebo medovinu?
Bubika
17.06.05,07:14
To bude tým horkom a piatkom. Už mi nič nefunguje. Na šuťák som Ti napísala odkaz, Ty ho nevidíš. Prilepila som súbor do dokumentov a nikde ho nevidím...
Bubika o koľkej a ako Ťa spoznám? Budeš mať v ruke Zbierku zákonov alebo medovinu?
napisem ti SS, lebo vidim, ze sa len miname.........