Zavrieť

Porady

Folklórne slávnosti

Ahojte, zajtra vo večerných hodinách začínajú na Myjave Západoslovenské folklórne slávnosti, takže hooooooor sa kultúrne vyžiť. Počasie sa zatiaľ ukazuje pekné (ale to každý rok a potom leje :O). Ospravedlňujem sa, že nepoznám presný program, ale začína to okolo 20:00 v PKO Trnovce + ľudová veselica. V sobotu na námestí Jarmok o 9:00 ....rôzne ľudové výrobky a ukážka ľudového umenia (remeslá) poobede až do noci zase program v PKO a v nedeľu pokračovanie. Viem len, že zajtra večer budú tancovať hostia z Maďarska, Česka, Ukrajiny atd....

Prajem príjemnú zábavu a kultúrny zážitok.......ja tam isto budem, minimálne v sobotu na jarmoku (sľúbila som malému vrtuľku)
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    A v piatok sa zase začínajú Zamagurské slávnosti a trvajú 3 dni.Krásne prostredie Červeného Kláštora, zaujímavý program , salaš u Franka - to všetko naznačuje pekné zážitky. Len nech sa počasie nepokazí.

    účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

    To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac účtovník 007
    Bubika ešte si zabudla dodať ..... pivo a medovina a živánska a....
    Aj ja tam budem. Sľúbila som balóniky a cukrovú vatu. Myslím, že FS sú skutočne príjemným kultúrnym zážitkom. Aj ubytko môže byť. Máme stan a dvor veľký. Čo vy na to?
    Naposledy upravil účtovník 007 : 17.06.05 at 08:13

    Bubika je offline (nepripojený) Bubika

    Bubika
    účtovník 007
    Bubika ešte si zabudla dodať ..... pivo a medovina a živánska a....
    Aj ja tam budem. Sľúbila som balóniky a cukrovú vatu. Myslím, že FS sú skutočne príjemným kultúrnym zážitkom. Aj ubytko môže byť. Máme stan a dvor veľký. Čo vy na to?
    cukrovinky, medovinky......aj kus muziky popri tom....ani ma to vsetko v tej rychlosti nenapadlo. Skratka treba prist, pozriet, zabavit sa a potom uz chodit pravidelne kazdy rok :O).

    a co tak, uctovnik 007, scuka pri tej vate :O).....ty si nejaky sukmenovec???

    Bubika je offline (nepripojený) Bubika

    Bubika
    účtovník 007
    Súhlasím.Pozri na šuťák.
    pozeram, ocky vyocujem a teba uz nikde ....

    účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

    To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac účtovník 007
    Bubika
    pozeram, ocky vyocujem a teba uz nikde ....
    To bude tým horkom a piatkom. Už mi nič nefunguje. Na šuťák som Ti napísala odkaz, Ty ho nevidíš. Prilepila som súbor do dokumentov a nikde ho nevidím...
    Bubika o koľkej a ako Ťa spoznám? Budeš mať v ruke Zbierku zákonov alebo medovinu?

    Bubika je offline (nepripojený) Bubika

    Bubika
    účtovník 007
    To bude tým horkom a piatkom. Už mi nič nefunguje. Na šuťák som Ti napísala odkaz, Ty ho nevidíš. Prilepila som súbor do dokumentov a nikde ho nevidím...
    Bubika o koľkej a ako Ťa spoznám? Budeš mať v ruke Zbierku zákonov alebo medovinu?
    napisem ti SS, lebo vidim, ze sa len miname.........

    Folklórne slávnosti

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.