Kacenka11
18.02.09,13:35
Dobry den,

vie mi niekto poradit? Zacala som pracovat s omegou a neviem ci sa to da, ale potrebovala by som si parovat vyslu fakturu s doslou, my robime prepravy, a ja by som si to potrebovala nejako v omege kontrolovat zauctovanie doslej faktury + vyslej faktury k jednej objednavky a aby som videla aky bol zisk. Dufam, ze ma niekto pochopil :), a dakujem
mab
18.02.09,21:40
založ si strediská. a potom pri došlej faktúre pri nákladovom účte vyber pri zaúčtovaní potrebné stredisko a pri odoslanej pri výnosovom účte to isté stredisko. výsledky za dané stredisko uvidíš v tlačovke prehľady - výsledovka.
Kacenka11
28.02.09,16:35
dakujem za radu, vyskusala som, ale neviem si vytlacit tu vysledovku, nevies mi presnejsie povedat ako to urobim, neche mi to urobit po strediskach, a ked dam jedno stredisko tak mi to ukaze prazdne, aj ked mam k tomu priradene faktury, dakujem
Reina
28.02.09,21:41
dakujem za radu, vyskusala som, ale neviem si vytlacit tu vysledovku, nevies mi presnejsie povedat ako to urobim, neche mi to urobit po strediskach, a ked dam jedno stredisko tak mi to ukaze prazdne, aj ked mam k tomu priradene faktury, dakujem

vytlač si z prehľadom výsledovku SZČP - tú prvú zostavu výsledovku SZČP, Daj si správny mesiac alebo kvartál, nedávaj si konkrétne stredisko (nebude krížik) ale v spodnej časti si daj výstup členiť a vyber si po strediskách.