Zavrieť

Porady

omega - OF a DF a ich sparovanie

Dobry den,

vie mi niekto poradit? Zacala som pracovat s omegou a neviem ci sa to da, ale potrebovala by som si parovat vyslu fakturu s doslou, my robime prepravy, a ja by som si to potrebovala nejako v omege kontrolovat zauctovanie doslej faktury + vyslej faktury k jednej objednavky a aby som videla aky bol zisk. Dufam, ze ma niekto pochopil , a dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mab je offline (nepripojený) mab

    mab
    založ si strediská. a potom pri došlej faktúre pri nákladovom účte vyber pri zaúčtovaní potrebné stredisko a pri odoslanej pri výnosovom účte to isté stredisko. výsledky za dané stredisko uvidíš v tlačovke prehľady - výsledovka.

    Kacenka11 je offline (nepripojený) Kacenka11

    Kacenka11
    dakujem za radu, vyskusala som, ale neviem si vytlacit tu vysledovku, nevies mi presnejsie povedat ako to urobim, neche mi to urobit po strediskach, a ked dam jedno stredisko tak mi to ukaze prazdne, aj ked mam k tomu priradene faktury, dakujem

    Reina je offline (nepripojený) Reina

    ja som ja o:) Reina
    Kacenka11 Pozri príspevok
    dakujem za radu, vyskusala som, ale neviem si vytlacit tu vysledovku, nevies mi presnejsie povedat ako to urobim, neche mi to urobit po strediskach, a ked dam jedno stredisko tak mi to ukaze prazdne, aj ked mam k tomu priradene faktury, dakujem
    vytlač si z prehľadom výsledovku SZČP - tú prvú zostavu výsledovku SZČP, Daj si správny mesiac alebo kvartál, nedávaj si konkrétne stredisko (nebude krížik) ale v spodnej časti si daj výstup členiť a vyber si po strediskách.

    omega - OF a DF a ich sparovanie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.