unamour
06.03.09,21:48
Dobrý deň,
chcela by som Vás touto formou osloviť, keby ste mi mohli posielať svoje názory a skúsenosti na témy:
- kde je dobré sa zaregistrovať, aby som mala kvalitný, rýchly, jednoduchý prístup (alebo prísun info e-mailom) k novelám, užitočným a potrebným info, školeniam v oblasti účtovníctva, daní...atď.
- ktoré publikácie z oblasti účtovníctva, daní, DPH,.. sú lepšie. Poradca alebo DÚPP???
Poradte mi prosím. Ďakujem..
Lucia (lucia.uhlarikova@azet.sk)
arizona
06.03.09,21:30
Prvý krok si už urobila. Zaregistrovala si sa na Porade
Určite tu nájdeš odpovede na všetky Tvoje otázky;);):)

http://www.porada.sk/t2886-etiketa-porady.html
www.porada.sk
Lianka
07.03.09,09:32
Ja si okrem zakonov od Poradcu uz neobjednavam nic. Vsetko najdem na webe, namä tu na Porade. Sem tam si nejaku publikaciu kupit, ked sa nieco zasadnejsie zmenilo. Inak sledujem najmä novelizacie zakonov - ved z nich vsetky zmeny vyplyvaju. Aj ked som v minulosti mala objednanu nejaku literaturu, malokedy som sa do nej pozrela, resp. rychlejsie bolo najst odpoved/riesenie na webe.
veronikasad
07.03.09,09:46
Dobrý deň,
chcela by som Vás touto formou osloviť, keby ste mi mohli posielať svoje názory a skúsenosti na témy:
- kde je dobré sa zaregistrovať, aby som mala kvalitný, rýchly, jednoduchý prístup (alebo prísun info e-mailom) k novelám, užitočným a potrebným info, školeniam v oblasti účtovníctva, daní...atď.
- ktoré publikácie z oblasti účtovníctva, daní, DPH,.. sú lepšie. Poradca alebo DÚPP???
Poradte mi prosím. Ďakujem..
Lucia (lucia.uhlarikova@azet.sk)
1. Zaplať si prístup do DRAKA na PORADe

2. Informácie, ktoré získaš na školeniach p. Mihála nikde inde nedostaneš

3. Aj keď na PORADe sú k dispozícii všetky zákony, mám rada aj zákony "poruke", hlavne pri komunikácii s klientami. Odoberám publikáciu PORADCA, ktorej súčasťou sú bezplatné zákony z oblastí všetkych typov daní, sociálne, zdravotné zákony, zákonník práce a množstvo iných
Lianka
07.03.09,10:08
Co sa tyka DPH, mam dobre skusenosti so skoleniami Ing. Heleny Kovacikovej, najblizsie ma skolenia v aprili k Novele zakona o DPH ucinnej od 1.4.2009, www.kurzydph.sk.
unamour
07.03.09,18:00
Ďakujem Vám veľmi pekne, každá podobná rada mi veľmi pomôže. Ja sa v tejto oblasti začínam sama orientovať. A ešte by som rada zistila, jedna moja "známa", je registrovaná na nejakej stránke, ktorá ju stále informuje o novinkách, a potrebných školeniach, ktoré sa týkajú noviniek..a podobné dosť dôležité veci. Tak takúto stránku by som rada zistila, ale bohužial od nej sa mi to nepodarí, lebo neviem z akého dôvodu, ale neporadí nič.
Rozalka
07.03.09,18:45
Co sa tyka DPH, mam dobre skusenosti so skoleniami Ing. Heleny Kovacikovej, najblizsie ma skolenia v aprili k Novele zakona o DPH ucinnej od 1.4.2009, www.kurzydph.sk (http://www.kurzydph.sk).
S týmto môžem skutočne len súhlasiť, ak niekto potrebuje školenie o DPH, tak Ing. Kováčiková je mimoriadne skúsená žena. Je fakt skvelá.
Kika69
07.03.09,21:52
Ďakujem Vám veľmi pekne, každá podobná rada mi veľmi pomôže. Ja sa v tejto oblasti začínam sama orientovať. A ešte by som rada zistila, jedna moja "známa", je registrovaná na nejakej stránke, ktorá ju stále informuje o novinkách, a potrebných školeniach, ktoré sa týkajú noviniek..a podobné dosť dôležité veci. Tak takúto stránku by som rada zistila, ale bohužial od nej sa mi to nepodarí, lebo neviem z akého dôvodu, ale neporadí nič.

Nejedná sa náhodou o stránku www.enoviny.sk ???
Ja som na tej stránke registrovaná a posielajú mi maily ohľadne každej zmeny v zákone a články, ponuku na literatúru aj školenia. Priznám sa cca polovicu z nich ani nečítam.
Ja chodievam na školenia Domény Nitra, oni tiež posielajú mailom svoje aktuálne školenia. A veľmi ma láka, uvažujem, že najbližšie si objednám videoškolenie priamo tu z Porady.:)
Inak viaceré tu spomínate Poradcu, tiež uvažujem nad objednaním, mám faktúru aj so zľavou na stole, len sa neviem rozhodnúť. Tento týždeň som si kúpila Daňové zákony rok 2009, čo vydávajú Hospodárske noviny sú v ňom síce všetky zákony, aj s komentárom, no tých komentárov je dosť málo a práve tie oceňujem. Mám aj Poradcu s novým zákonom o ZDP a ten sa mi páči, tam je fakt veľké množstvo komenátrov aj s príkladmi, preto by som si rada objednala Poradcu na celý rok.
srska
12.03.09,05:08
dobrá je aj táto "kuchárka":
liba2
12.03.09,06:06
dobrá je aj táto "kuchárka":
Táto kuchárka má cenu 25 eur.
Prístup na drak.sk je za 47,37 eur na celý rok a dozvieš sa zo mzdovej oblasti viacnásobne viac.
srska
12.03.09,06:18
ok, beriem - kuchárka je tiež alternatíva "draka" nemám 24 hodín na stole :-)