Lenka1979
11.03.09,11:27
Prosím Vás, kto by mi vedel poradiť, ako tu sťahujete muziku zo stránky youtobe? Potrebujem poslať jednu skladbu od Richarda Marxa a neviem ako?
Poradíte?
Vďaka.
trezor
11.03.09,10:50
Skus toto


Daj do googla ako stiahnut video z YouTube a hned prvy link to je pekne popisane.
trezor
11.03.09,10:51
chcel som vlozit aj link ale nechce mi ho sem zadat este.
Lenka1979
11.03.09,11:05
Skus toto


Daj do googla ako stiahnut video z YouTube a hned prvy link to je pekne popisane.


Veľká vďaka. Idem skúsiť.
Lenka:)
GumiDek
11.03.09,11:27
Chobot
11.03.09,11:31
Prosím Vás, kto by mi vedel poradiť, ako tu sťahujete muziku zo stránky youtobe? Potrebujem poslať jednu skladbu od Richarda Marxa a neviem ako?
Poradíte?
Vďaka.

http://www.porada.sk/t100808-ako-stiahnut-hudbu-a-video.html

http://www.porada.sk/t66403-stahovanie-videa.html
stano07
11.03.09,16:43
asi najbežnejší soft na sťahovanie z youtube je VDownloader. teraz vyšla nová verzia 0.81 a dokonca je v slovenčine a hlavne je free. v tomto programe môžeš rovno skonvertovať napr.video na mp3.
pizzanoel
11.03.09,18:45
Je veľa možností ako sťahovať hudbu, teba zaujima z youtube tak tu je postup:

1.stiahni si Xlisoft Downloand Youtube video . spolu s nim sa ti nainstaluje aj prehravac takze nepotrebujes ziadny converter na prehrávanie videa tipu FLV.

2. najdes si dane video na youtube okopirujes link ako nahle ho okopirujes otvoris si softwer ten Xlisoft kliknes na NEW a tam ho uz najdes ten link automaticky skopirovaný, nastavis si len kam subor ulozit napr.: moje dokumenty a das ok za takych 5 minut ho mas stiahnuty zavisi to od velkosti suboru...

A je to!

No ak by ta zaujimalo ako stahovat cele CD pripadne filmy, software... tak najlepsie je nejaky WAREZ ( nechccem tu nejako propagovat a porusovat autorske prava a ani nic take ale je to len rada...) no alebo ďalsou moznostou je aj Torrent...
Ja osobne vsetko odtial stahujem uz 3 roky a je tu SUPER!
Lenka1979
11.03.09,19:40
Všetkým Vám veľmi ďakujem.
Dúfam,že sa mi niečo z toho podarí. Je to chcem poslať ďalej, nechcem to pre seba,tak dúfam,že to pôjde.
Lenka
Stevo5
12.03.09,13:53
asi najbežnejší soft na sťahovanie z youtube je VDownloader. teraz vyšla nová verzia 0.81 a dokonca je v slovenčine a hlavne je free. v tomto programe môžeš rovno skonvertovať napr.video na mp3.

O programe píšeš dobre, ale tá konverzia ... - to asi ťažko, video je video a mp3 je zvukový formát. Určite to ale program vie skonvertovať na niektoré iné bežné videoformáty.
Chobot
12.03.09,14:00
O programe píšeš dobre, ale tá konverzia ... - to asi ťažko, video je video a mp3 je zvukový formát. Určite to ale program vie skonvertovať na niektoré iné bežné videoformáty.

Asi to uviedol len ako možnosť konvertoru - že dokáže video prekonvertovať rovno na audiosúbor (extrahuje sa pritom len audiostopa - už som to robil - v MP3 som pesničku nevedel zohnať, ale našiel som kvalitný videoklip s kvalitným zvukom, tak som uložil len zvuk).
Stevo5
12.03.09,14:07
Písal že sa skonvertuje video na MP3 .... ale ... možno ... to tak myslel !?
Neskúsených by takto popísané info mohlo pomýliť, preto som na to upozornil, aby sme po čase nemuseli tu riešiť dotaz - nejde mi skonvertovať video do mp3.

Inak dík za info, aj to je možnosť ako získať skladbu ktorú inak je problém nájsť ...
stano07
12.03.09,20:45
...pardón, zle som sa vyjadril. je jasné že sa nedá video skonvertovať na mp3, len sa mi to nechcelo rozpisovať, že pri sťahovaní video súboru sa dá ako výstupný formát zvoliť rovno mp3 :eek: