Zavrieť

Porady

Ako si stiahnuť videá z youtube

Na nete som našiel rôzne spôsoby a programy pomocou ktorých je možné stiahnuť a konvertovať videá z . Na jednej takej stránke sa mi dokonca začali otvárať ďaľšie a ďaľšie okná s rôznymi reklamami... no sranda.
Najjednoduchší postup je:
1. ísť na stránku:http://vixy.net/
2. napísať tam URL (skopíruj Ctrl+C a vlož Ctrl+V) požadovaného videa z YouTube
3. stlačiť Start
4. malo by to vypísať postupne:
- Connecting to the server
- Resolving the video URL (ak vám toto dlho vypisuje alebo Error: Sorry, server is too busy..., tak to skúste znova)
- Converting the video
5. keď vám to vypíše Conversion finished please download the following link: tak kliknite na zelenú šípku potom kliknite na Uložiť >> vyberte miesto kde to chcete dať A JE TO - HURÁÁÁ!
Všetkým vám prajem príjemné sťahovanie.
Naposledy upravil Bastian : 21.02.08 at 08:26
Usporiadat
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

a dáš sem link aj nejaký ten šikovný programček? alebo na tento tvoj postup nie je potrebny programček?
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
tanče..
ako vidím..je tam link, cez aká stránku to ide...skús pozrieť bod č. 1
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Tanče Pozri príspevok
a dáš sem link aj nejaký ten šikovný programček? alebo na tento tvoj postup nie je potrebny programček?
Práve v tom je to... je to tak jednoduché - všetko to urobí za Teba. Stačí to potom už len uložiť.
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

díky, skúsim trošku neskor, keby dačo tak se ozvu...
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

Hlinkovx Pozri príspevok
tanče..
ako vidím..je tam link, cez aká stránku to ide...skús pozrieť bod č. 1
silvi ako ide tvoje "formátovanie" skladu?
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Tanče Pozri príspevok
silvi ako ide tvoje "formátovanie" skladu?
ta úžasne..šéf je preč príde až v utorok...a ešte netuší..že to nejde už aj urobiť
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

a ešte by som mala taku malu odvážnu otázočku, či je možné stiahnuť len hudbu bez videa alebo to nejako prečarovať len na muziku?
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Tanče Pozri príspevok
a ešte by som mala taku malu odvážnu otázočku, či je možné stiahnuť len hudbu bez videa alebo to nejako prečarovať len na muziku?
Odpoveď na Tvoju malú odvážnu otázočku je jednoduchá - žiadne čarovanie len si zvol v Converts to: MP3
Keď Ti to hneď nepôjde tak skús neskôr
0 0
Vendula Vendula

Vendula je offline (nepripojený) Vendula

Som síce ,ale vysvetlím - išla som pridať Bastianovi bodík za tento super návod a dala som ho Tanče nechtiac..., takže aby si Tanče vedela, že takou malou nepozornosťou mojej maličkosti sa ten bodík dostal k Tebe, nuž ale hoci tam vyzerá bodík trošku od veci, Ty si ho Tanče tiež zaslúžiš, však pri Tvojich príspevkoch sa človek aj poučí aj zasmeje.

Asi tá prepracovanosť u nás poniektorých naberá veľké rozmery...
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

Vendula Pozri príspevok
Som síce ,ale vysvetlím - išla som pridať Bastianovi bodík za tento super návod a dala som ho Tanče nechtiac..., takže aby si Tanče vedela, že takou malou nepozornosťou mojej maličkosti sa ten bodík dostal k Tebe, nuž ale hoci tam vyzerá bodík trošku od veci, Ty si ho Tanče tiež zaslúžiš, však pri Tvojich príspevkoch sa človek aj poučí aj zasmeje.

Asi tá prepracovanosť u nás poniektorých naberá veľké rozmery...
ďakujem za bodík ktorý ti vraciam
A ďakujem za uznanie
0 0
LubicaN LubicaN

LubicaN je offline (nepripojený) LubicaN

Bastian Pozri príspevok
Na nete som našiel rôzne spôsoby a programy pomocou ktorých je možné stiahnuť a konvertovať videá z . Na jednej takej stránke sa mi dokonca začali otvárať ďaľšie a ďaľšie okná s rôznymi reklamami... no sranda.
Najjednoduchší postup je:
1. ísť na stránku:http://vixy.net/
2. napísať tam URL (skopíruj Ctrl+C a vlož Ctrl+V) požadovaného videa z YouTube
3. stlačiť Start
4. malo by to vypísať postupne:
- Connecting to the server
- Resolving the video URL (ak vám toto dlho vypisuje alebo Error: Sorry, server is too busy..., tak to skúste znova)
- Converting the video
5. keď vám to vypíše Conversion finished please download the following link: tak kliknite na zelenú šípku potom kliknite na Uložiť >> vyberte miesto kde to chcete dať A JE TO - HURÁÁÁ!
Všetkým vám prajem príjemné sťahovanie.
...hľadám emotikon, ktorý robí no no no... To si s tým nevedel prísť skôr? Ja som manžela už neviem ako dlho prosila, aby mi stiahol takúto pesničku, takýto klip...a stále nie a nie... Tak som si 19.2.2008 sadla doma za počítač a vravím si, dokážem to aj sama... a podarilo sa..

...ja ale fungujem trošku ináč a v čestine.

Môj postup:
nájdem si video ktoré chcem stiahnuť. pokiaľ nie je možnosť cez menu kopírovať URL tak si myškou skopírujem link, idem na stránku http://www.youtube.videoklipy-zdarma.cz/ tam ten link vlepím, odklepnem pokračovať a stiahnuť. uložím to ako niečo.flv ...a už len pozerám a počúvam...
Naposledy upravil LubicaN : 22.02.08 at 07:21
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
A všinli ste si toto? To vložila VladoKatka v téme fajnová hudba a dovolila som si to tu prilepiť.
Katka, nevadí? Vopred sa ospravedlňujem.

http://pocitace.sme.sk/clanok_tlac.asp?cl=3737648

ale aby ste si nemysleli, že s tým súhlasím, aj ja by som si hocikedy stiahla nejaké video, pesničku, kllip...., ale zatiaľ mi to voľajako nejde. Skúšam podľľa Batiana a čuduj sa svete, raz sa mi to podarilo, pretože stále len točí a točí....... a nič!
ale vyskúšam aj ten druhý postup podľa LubicaN. Uvidíme.
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

cactus Pozri príspevok
A všinli ste si toto? To vložila VladoKatka v téme fajnová hudba a dovolila som si to tu prilepiť.
Katka, nevadí? Vopred sa ospravedlňujem.

http://pocitace.sme.sk/clanok_tlac.asp?cl=3737648

ale aby ste si nemysleli, že s tým súhlasím, aj ja by som si hocikedy stiahla nejaké video, pesničku, kllip...., ale zatiaľ mi to voľajako nejde. Skúšam podľľa Batiana a čuduj sa svete, raz sa mi to podarilo, pretože stále len točí a točí....... a nič!
ale vyskúšam aj ten druhý postup podľa LubicaN. Uvidíme.
Keď Ti to dlho len točí (Resolving...), tak daj Cancel a hneď Start. Možno majú tak trocha preťažený server...
0 0
Ali 33 Ali 33

Ali 33 je offline (nepripojený) Ali 33

Zaslúžiš si
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Bastian, vyskúšala som, funguje to. Ďakujem.
0 0
anithocka anithocka

anithocka je offline (nepripojený) anithocka

Bastian Pozri príspevok
Na nete som našiel rôzne spôsoby a programy pomocou ktorých je možné stiahnuť a konvertovať videá z . Na jednej takej stránke sa mi dokonca začali otvárať ďaľšie a ďaľšie okná s rôznymi reklamami... no sranda.
Najjednoduchší postup je:
1. ísť na stránku:http://vixy.net/
2. napísať tam URL (skopíruj Ctrl+C a vlož Ctrl+V) požadovaného videa z YouTube
3. stlačiť Start
4. malo by to vypísať postupne:
- Connecting to the server
- Resolving the video URL (ak vám toto dlho vypisuje alebo Error: Sorry, server is too busy..., tak to skúste znova)
- Converting the video
5. keď vám to vypíše Conversion finished please download the following link: tak kliknite na zelenú šípku potom kliknite na Uložiť >> vyberte miesto kde to chcete dať A JE TO - HURÁÁÁ!
Všetkým vám prajem príjemné sťahovanie.

mne to nejako si nejde tam kde je rolovacia sipka treba nechat to povodne? a vedela by som tymto sposobom stiahnut aj rozpravky ktore sa nachaju na youtube? vlastne dala som si stranku co odporucas tam si skopirujem link zhora a dam vlozit a stale mi vypisuje error hm dakujem za odpoved
Naposledy upravil anithocka : 26.02.08 at 18:49
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

anithocka Pozri príspevok
mne to nejako si nejde tam kde je rolovacia sipka treba nechat to povodne? a vedela by som tymto sposobom stiahnut aj rozpravky ktore sa nachaju na youtube? vlastne dala som si stranku co odporucas tam si skopirujem link zhora a dam vlozit a stale mi vypisuje error hm dakujem za odpoved
Ja viem... žiaľ nie vždy to ide...
Z youtube si skopíruj adresu a vlož to na vixy.net do žltého pásika (môžeš aj rozprávky). Skús to viackrát. Inak ani mne sa nepodarilo stiahnuť všetky videá.
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Na inet.sk radia:
http://www.inet.sk/clanok/5592/stahujeme-z-youtube-com
0 0
Sisa100 Sisa100

Sisa100 je offline (nepripojený) Sisa100

odkiaľ vezmem to URL?
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Sisa100 Pozri príspevok
odkiaľ vezmem to URL?
Máš to na lište - je to adresa stránky, ktorú chceš stiahnuť (http://www....).
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať