Zavrieť

Porady

Ako si stiahnuť videá z youtube

Na nete som našiel rôzne spôsoby a programy pomocou ktorých je možné stiahnuť a konvertovať videá z . Na jednej takej stránke sa mi dokonca začali otvárať ďaľšie a ďaľšie okná s rôznymi reklamami... no sranda.
Najjednoduchší postup je:
1. ísť na stránku:http://vixy.net/
2. napísať tam URL (skopíruj Ctrl+C a vlož Ctrl+V) požadovaného videa z YouTube
3. stlačiť Start
4. malo by to vypísať postupne:
- Connecting to the server
- Resolving the video URL (ak vám toto dlho vypisuje alebo Error: Sorry, server is too busy..., tak to skúste znova)
- Converting the video
5. keď vám to vypíše Conversion finished please download the following link: tak kliknite na zelenú šípku potom kliknite na Uložiť >> vyberte miesto kde to chcete dať A JE TO - HURÁÁÁ!
Všetkým vám prajem príjemné sťahovanie.
Naposledy upravil Bastian : 21.02.08 at 08:26
Usporiadat
zamestnankyna zamestnankyna

zamestnankyna je offline (nepripojený) zamestnankyna

Naj sranda je, že vlastne žiadny sťahovač používať nemusíte. Každý prehrávač si video prehrávané z Y-tube na pozadí stiahne do priečinku s dočasnými súbormi. Takže stačí iba vedieť, kde je tento priečinok. Napr. pri Windows 7 a prehl. Chrome je to C:\Users\názov účtu\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Cache.
Pri W7 a IE je to priečinok C:\Users\názov účtu\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files.
Ak máme Windows XP a IE tak je to C:\Documents and Settings\názovúčtu\Local Settings\Temporary Internet Files.

Tieto súbory nemajú koncovku a preto ich nerozoznáme podľa ikony. Musíme ich zoradiť podľa Dátumu vytvorenia a počas prehrávania videa bude požadovaný súbor najnovší. Jeho velkosť bude 1MB a viac. Premenujeme ho na nejakýnázov.flv. Prehráme ho vo Winampe alebo KMplayeri.
Ďalej ho môžeme konvertovať podla nálady.

Možno to vyzerá zložito ale po prvom raze je to rutina. Na uľahčenie si môžeme na plochu urobiť odkaz na priečinok s dočasnými súbormi. Howgh.
Naposledy upravil zamestnankyna : 17.04.10 at 21:59 Dôvod: lebo
3 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Stiahni si Free You Tube Download 2.4 a na konvertovanie do rôznych formátov Free YouTube to MP3 Converter 3.3 Majú veľmi jednoduché ovládanie.
3 0
sondaw sondaw

sondaw je offline (nepripojený) sondaw

Přidám ještě jednu možnost, kterou jsem se dověděla teprve nedávno a je velmi jednoduchá
V odkaze napsat kick před youtube (www.kickyoutube.com/......) a nahoře nad videem je nabídka formátu, ve kterém to lze stáhnout. Vpravo je zeleně GO, na to pak kliknout, objeví se místo GO modrý down ...klepnout pravým myšítkem a dát Uložit jako...
Vyzkoušela jsem, funguje to
01.jpg  
2 0
Luboš275 Luboš275

Luboš275 je offline (nepripojený) Luboš275

Ja najradšej používam na sťahovanie videa /aTube Catcher/ a radím ho všetkým ktorí chcú bez problémov stiahnuť video nie len z Youtube.Je strašne jednoduchý .
Stačí-pustiť video ktoré chcem stiahnuť-označiť(Zmodrať) http:riadok-možnosti-kopírovať-otvoriť aTube.-kliknúť do kolonky vložiť-nastaviť formát(MP3alebo rôzne druhy Videa)-Stiahnuť. HOTOVO ! A máte buď len pesničku alebo celé video.
Programov som vyskúšal veľa ale tomuto sa žiadny nevyrovnal.A je zadarmo.
2 0
betka631 betka631

betka631 je offline (nepripojený) betka631

Ak nosíš nebo v sebe, nájdeš ho všade.♥ ...viac
1. Na stránke youtube si nájdeme video, ktoré si chceme stiahnuť.




2.V novom okne internetového prehliadača si zadáme www stránku:
www.keepvid.com



3.Do prázdneho políčka nakopírujeme url adresu videa zo stránky youtube:

4. Potom klikneme na DOWNLOAD.



5. Ak sa objaví okno na povolenie prístupu, odklikneme Run:



6. Na stránke sa automaticky vygenerujú linky na stiahnutie videa.



7. Na zelený link klikneme ľavým tlačítkom myši

2 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Ak by niekto ešte chcel sťahovať z YouTube videá, tak tu prikladám link na jeden šikovný program - freeware (je tam aj čeština), ktorý rovno prekonvertuje video do želaného formátu: http://www.slunecnice.cz/sw/atube-catcher/

Obsluha je jednoduchá. Po nainštalovaní programu stačí vložiť link na video, ktoré sa má stiahnuť > vybrať si miesto, kde sa to má uložiť > vybrať formát > a stiahnuť

Mne to funguje v pohodičke, tak dúfam, že aj vám bude
stahovanie-videa-z-youtube.jpg  
1 0
zamestnankyna zamestnankyna

zamestnankyna je offline (nepripojený) zamestnankyna

Klikáš: Options- Preferences- Language, a vyberieš si slovenčinu. Potom Ok- Ok, zavrieš a spustíš znovu.

Otvoríš si v prehliadači stránku Y-tube s videom, ktoré chceš stiahnuť. Skopíruješ hore adresu stránky(označíš myšou a Ctrl+c). Vo FreeRapide klikneš na Pridať linky, klikneš do políčka Odkazy a stlačíš Ctrl+v. Pod tým je Uložiť do a nastavíš si priečinok ktorý chceš. Štart. Môžeš vložiť hocikoľko linkov naraz.
1 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

bettylou Pozri príspevok
tieto nejdú
Skúsila som cez DownloadHelper ,
je to doplnok Mozily a fungujú, všetky 3.idú stiahnuť
1 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
wampier123 Pozri príspevok
jednoduché sťahovanie bez zbytočných inštalácií...
do riadku s adresou vpíšte kickyoutube.com
nemôžem pridať odkaz s príkladom, čiže ak niekto nerozumie - napíšte, opíšem podrobnejšie...
bettylou Pozri príspevok
mnôžeš uviesť príklad? Ak ti nejde pridať link, daj medzi písmená niekoľko hviezdičiek, a my budeme vedieť, že ich treba vynechať, prípadne to niekto upraví
kuk starší príspevok http://www.porada.sk/1135247-post48.html
1 0
premiko premiko

premiko je offline (nepripojený) premiko

trochu opatrnosti nezaskodi, precitat si i recenziu (93), hlasia problemy a viri ... ????



Libor
Shrnutí: trojan
Proti: Lidi bach je tam TROJSKEJ KUN !!!!!!!!!!!!!C:\Program Files\Java\jre6\lib\rt.jar » ZIP » javax/management/MBeanServer.class - varianta infiltrace Java/Exploit.CVE-2010-0094.E trojský kůň - byl součástí smazaného objektu tady je dukaz !!!!!!!!!!! a nechapu jak to ze je to tam tak dlouho a Stahuj to tu necha
1 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

a dáš sem link aj nejaký ten šikovný programček? alebo na tento tvoj postup nie je potrebny programček?
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
tanče..
ako vidím..je tam link, cez aká stránku to ide...skús pozrieť bod č. 1
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Tanče Pozri príspevok
a dáš sem link aj nejaký ten šikovný programček? alebo na tento tvoj postup nie je potrebny programček?
Práve v tom je to... je to tak jednoduché - všetko to urobí za Teba. Stačí to potom už len uložiť.
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

díky, skúsim trošku neskor, keby dačo tak se ozvu...
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

Hlinkovx Pozri príspevok
tanče..
ako vidím..je tam link, cez aká stránku to ide...skús pozrieť bod č. 1
silvi ako ide tvoje "formátovanie" skladu?
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Tanče Pozri príspevok
silvi ako ide tvoje "formátovanie" skladu?
ta úžasne..šéf je preč príde až v utorok...a ešte netuší..že to nejde už aj urobiť
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

a ešte by som mala taku malu odvážnu otázočku, či je možné stiahnuť len hudbu bez videa alebo to nejako prečarovať len na muziku?
0 0
Bastian Bastian

Bastian je offline (nepripojený) Bastian

Tanče Pozri príspevok
a ešte by som mala taku malu odvážnu otázočku, či je možné stiahnuť len hudbu bez videa alebo to nejako prečarovať len na muziku?
Odpoveď na Tvoju malú odvážnu otázočku je jednoduchá - žiadne čarovanie len si zvol v Converts to: MP3
Keď Ti to hneď nepôjde tak skús neskôr
0 0
Vendula Vendula

Vendula je offline (nepripojený) Vendula

Som síce ,ale vysvetlím - išla som pridať Bastianovi bodík za tento super návod a dala som ho Tanče nechtiac..., takže aby si Tanče vedela, že takou malou nepozornosťou mojej maličkosti sa ten bodík dostal k Tebe, nuž ale hoci tam vyzerá bodík trošku od veci, Ty si ho Tanče tiež zaslúžiš, však pri Tvojich príspevkoch sa človek aj poučí aj zasmeje.

Asi tá prepracovanosť u nás poniektorých naberá veľké rozmery...
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

Vendula Pozri príspevok
Som síce ,ale vysvetlím - išla som pridať Bastianovi bodík za tento super návod a dala som ho Tanče nechtiac..., takže aby si Tanče vedela, že takou malou nepozornosťou mojej maličkosti sa ten bodík dostal k Tebe, nuž ale hoci tam vyzerá bodík trošku od veci, Ty si ho Tanče tiež zaslúžiš, však pri Tvojich príspevkoch sa človek aj poučí aj zasmeje.

Asi tá prepracovanosť u nás poniektorých naberá veľké rozmery...
ďakujem za bodík ktorý ti vraciam
A ďakujem za uznanie
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať