Zavrieť

Porady

Ako si stiahnuť videá z youtube

Na nete som našiel rôzne spôsoby a programy pomocou ktorých je možné stiahnuť a konvertovať videá z . Na jednej takej stránke sa mi dokonca začali otvárať ďaľšie a ďaľšie okná s rôznymi reklamami... no sranda.
Najjednoduchší postup je:
1. ísť na stránku:http://vixy.net/
2. napísať tam URL (skopíruj Ctrl+C a vlož Ctrl+V) požadovaného videa z YouTube
3. stlačiť Start
4. malo by to vypísať postupne:
- Connecting to the server
- Resolving the video URL (ak vám toto dlho vypisuje alebo Error: Sorry, server is too busy..., tak to skúste znova)
- Converting the video
5. keď vám to vypíše Conversion finished please download the following link: tak kliknite na zelenú šípku potom kliknite na Uložiť >> vyberte miesto kde to chcete dať A JE TO - HURÁÁÁ!
Všetkým vám prajem príjemné sťahovanie.
Naposledy upravil Bastian : 21.02.08 at 08:26
Usporiadat
myfleetwood myfleetwood

myfleetwood je offline (nepripojený) myfleetwood

Ku vsetkym vyssie menovanym moznostiam stahovani videi z youtube pripajam este jednu moznost, ktoru osobne vyuzivam asi mesiac a zatial funguje - bez downloaderov ci grabberov.

Program sa vola VideoCacheView, je to freeware a da sa stiahnut zo stranky www*nirsoft*net ( a namiesto hviezdiciek si daj bodky, nechce mi zobrat link)

Myslienka fungovania programu je taka, ze video sa pri prehravani z youtube uklada do cache pocitaca, cize video co si si pozrel uz v pocitaci mas, akorat je otazka ako sa k nemu dostat :-) Naco ho opat stahovat cez downloader, ked ho staci "sejvnut" z cache na disk...

Takze po pozreti videa si otvoris tento program, ukaze ti videa co mas v cache a ktore video sa ti pacilo, tak si ho sejvnes na dsk.

Samozrejme tymto nechcem napisat, ze downloadery alebo "grabbbery" su nanic. Faktom ale je, ze presejvnutie videa z cache na harddisk je rychlejsie ako stahovanie cez downloader. Upozornim ale aj, ze tento program nie je vseliekom na vsetko. Su videa, ktore sa do cache neukladaju, ale na youtube som sa s takym este nestretol.

Snad to niekomu pomoze :-)
0 0
armor1 armor1

armor1 je offline (nepripojený) armor1

Takze najjednoduchsi postup, dufam ze sa Vam hodi. Staci ak si na odkaze zamenite slovo youtube za voobys a zvysok nechate v povodnom stave. Dostanete sa na stranku, ktora Vam umozni download pozadovaneho videa. A je to.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
armor1 Pozri príspevok
Takze najjednoduchsi postup, dufam ze sa Vam hodi. Staci ak si na odkaze zamenite slovo youtube za voobys a zvysok nechate v povodnom stave. Dostanete sa na stranku, ktora Vam umozni download pozadovaneho videa. A je to.
Fantázia .............
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
armor1 Pozri príspevok
Takze najjednoduchsi postup, dufam ze sa Vam hodi. Staci ak si na odkaze zamenite slovo youtube za voobys a zvysok nechate v povodnom stave. Dostanete sa na stranku, ktora Vam umozni download pozadovaneho videa. A je to.
buchač Pozri príspevok
Fantázia .............
jednoduché, tento postup zvládne každý amatér
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Doslova geniálne!!!
0 0
armor1 armor1

armor1 je offline (nepripojený) armor1

tak Vďaka. Som rád že som pomohol
0 0
sondaw sondaw

sondaw je offline (nepripojený) sondaw

Přidám ještě jednu možnost, kterou jsem se dověděla teprve nedávno a je velmi jednoduchá
V odkaze napsat kick před youtube (www.kickyoutube.com/......) a nahoře nad videem je nabídka formátu, ve kterém to lze stáhnout. Vpravo je zeleně GO, na to pak kliknout, objeví se místo GO modrý down ...klepnout pravým myšítkem a dát Uložit jako...
Vyzkoušela jsem, funguje to
01.jpg  
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
sondaw Pozri príspevok
Přidám ještě jednu možnost, kterou jsem se dověděla teprve nedávno a je velmi jednoduchá
V odkaze napsat kick před youtube (www.kickyoutube.com/......) a nahoře nad videem je nabídka formátu, ve kterém to lze stáhnout. Vpravo je zeleně GO, na to pak kliknout, objeví se místo GO modrý down ...klepnout pravým myšítkem a dát Uložit jako...
Vyzkoušela jsem, funguje to
Jedno lepšie ako druhé .....
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

http://www.voobys.com/watch?v=Mnh-0c...c-HM-fresh+div
...skúšam...som len amatér
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

adi11 Pozri príspevok
a ešte druhá.......a nejde to
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
adi11 Pozri príspevok
a ešte druhá.......a nejde to
klikni na kolečko, nie pravé misítko...teraz som si stiahla do telefonu pesničku z youtube vo formáte mp4 a hrá mi ako pesnička...druhá stiahnutá pesnička mi zasa ide v mobile ako video....len neviem prečo
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

alla66 Pozri príspevok
klikni na kolečko, nie pravé misítko...teraz som si stiahla do telefonu pesničku z youtube vo formáte mp4 a hrá mi ako pesnička...druhá stiahnutá pesnička mi zasa ide v mobile ako video....len neviem prečo
...a kde to kolečko je? ...veď sa mi to podarilo...ide to otvoriť
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
adi11 Pozri príspevok
...a kde to kolečko je? ...veď sa mi to podarilo...ide to otvoriť


kolečko je v strede..medzi ľavým a pravým mišítkom (tlačítkom) na myši
Naposledy upravil alla66 : 26.08.09 at 22:00
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

Bastian Pozri príspevok
Ak by niekto ešte chcel sťahovať z YouTube videá, tak tu prikladám link na jeden šikovný program - freeware (je tam aj čeština), ktorý rovno prekonvertuje video do želaného formátu: http://www.slunecnice.cz/sw/atube-catcher/

Obsluha je jednoduchá. Po nainštalovaní programu stačí vložiť link na video, ktoré sa má stiahnuť > vybrať si miesto, kde sa to má uložiť > vybrať formát > a stiahnuť

Mne to funguje v pohodičke, tak dúfam, že aj vám bude
pri sťahovaní mi NOD našiel infiltráciu: WIN32/Adware.ADON aplikácia
0 0
precept13 precept13

precept13 je offline (nepripojený) precept13

sorry necital som celu diskusiu,ale dost dobry soft na stahovanie videi nie len z you tube ale zo vsetkych stranok kde su videa je IDM (internet download manager), akurat je jeho nevyhoda v tom, ze nie je free, ale tak torrent to isti,ze?
0 0
noel.g noel.g

noel.g je offline (nepripojený) noel.g

najjednoduhsie riesenie nainstalovany internet download manager IDM, ktory tieto veci zvlada hravo a potom nejaky kvalitny konverter. napr. AVS video converter, ktorym si urobite format aky Vam vyhovuje:-)))
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
stránka voobys mi už nedáva možnosť download video iba stiahnutie konvertorov
0 0
zamestnankyna zamestnankyna

zamestnankyna je offline (nepripojený) zamestnankyna

Na sťahovanie je dobrý FreeRapid Downloader. Adresu z Y-tube vložíš do programu, nastavíš kde má stiahnuť a sleduješ.
Naposledy upravil zamestnankyna : 16.04.10 at 08:07
0 0
Anik Anik

Anik je offline (nepripojený) Anik

nie som počítačový macher a ten program som si stiahla mimochodom je voľne šíriteľný, zatiaľ sa mi nepodarilo s tým pohnuť potrebovala by som asi kročik po krôčku ´dakujem
mám naištalovať aj javu aby to šlo , neviem po angl. takže mám z toho trochu obavy
0 0
zamestnankyna zamestnankyna

zamestnankyna je offline (nepripojený) zamestnankyna

Klikáš: Options- Preferences- Language, a vyberieš si slovenčinu. Potom Ok- Ok, zavrieš a spustíš znovu.

Otvoríš si v prehliadači stránku Y-tube s videom, ktoré chceš stiahnuť. Skopíruješ hore adresu stránky(označíš myšou a Ctrl+c). Vo FreeRapide klikneš na Pridať linky, klikneš do políčka Odkazy a stlačíš Ctrl+v. Pod tým je Uložiť do a nastavíš si priečinok ktorý chceš. Štart. Môžeš vložiť hocikoľko linkov naraz.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať