MichalBe
19.03.09,20:14
Dobrý deň,obraciam sa na Vás s prosbou mojej mamy.
Ide o to že brat sa rozišiel s priateľkou ktorá mala u mamy trvalý pobyt.
Kedže sa rozišli a brat pracuje v Čechách mama je s ňou sama doma alebo mladá je u svojich rodičoch.Povedala mame že sa odhlási z trv.pobytu iba ak jej nájde náhradné bývanie a že tak je to zaevidované aj na ob.urade.Matka je jediným vlastníkom domu.
Pomôžte prosím,mama je z toho zrelá na psychiatriu.
JankaO
19.03.09,19:23
gabriela2579
19.03.09,19:31
Dobrý deň,obraciam sa na Vás s prosbou mojej mamy.
Ide o to že brat sa rozišiel s priateľkou ktorá mala u mamy trvalý pobyt.
Kedže sa rozišli a brat pracuje v Čechách mama je s ňou sama doma alebo mladá je u svojich rodičoch.Povedala mame že sa odhlási z trv.pobytu iba ak jej nájde náhradné bývanie a že tak je to zaevidované aj na ob.urade.Matka je jediným vlastníkom domu.
Pomôžte prosím,mama je z toho zrelá na psychiatriu.

Nech mama zájde na obecný úrad a zamestnankyni, ktorá má na starosti evidenciu obyvateľstva povie tieto skutočnosti, ja osobne mám tlačivá na tento účel /návrh na zrušenie trvalého pobytu/ vždy prichystané.
A náhradné ubytovanie jej nemá povinnosť nájsť.
ak máš záujem, zajtra ráno, keď prídem do práce, ti také tlačivo pošlem.
prajem pevné nervy.
MichalBe
19.03.09,19:52
Ďakujem ste veľmi zlatá.Keď mame zajtra poviem že by to nemal byť až taký veľký problém isto jej spadne poriadny kameň zo srdca.To tlačivko by som uvítal.viac v SS
sarasara
19.03.09,21:09
Ak priateľka bratova nemá nájomnú zmluvu, čo zrejme nemá, nech zájde mama na obecný úrad a jednoducho ju odhlási z trvalého pobytu. A nech ju vyzve, aby si odniesla svoje veci, lebo si ide vymeniť zámky. Možno budú na obecnom úrade požadovať LV domu, aby zistili, kto je vlastníkom.