K.A.T.K.A
21.03.09,13:19
Poraďte mi prosím vás, zo skladu sa všetko vydalo, nič tam už nie je, ale keď si dám výkaz, tak tam stále vykazuje 11,- Sk. Neviete mi poradiť prečo? Prípadne ak je to nejaké halierové vyrovnanie ako by sa to mohlo zlikvidovať odtiaľ?
Rozalaia
21.03.09,12:46
Skús dať prerátať zostatky na kartách. Ak to nepomôže, urob kontrolu skladovych kariet (cez firma / kontrola / skladove karty). Ak nic nenajde, prepocet kariet nepomoze, prever ci aj v zostavach "inventury" ukazuje nulovy stav kusov aj nulovy zostatok sk na každej karte - ak aj napriek tomu ťahá do výkazu 11sk môže to byť už len v zlom počiatočnom stave ... alebo volaj hot-line kros.
K.A.T.K.A
21.03.09,12:57
Inventúru v sklade som už skúšala, tam je to na nule, nikde nič
K.A.T.K.A
21.03.09,13:03
skúšala som to teraz pozrieť na tých kartách cez pohyby, na niektorých mám zostatok sumu 0,0003, 0,0017
len je tam tých kariet dosť veľa, takže predpokladám že je to tým zaokrúhľovaním, keďže nákupná cena nebola vždy úplne rovnanká.... neviem
Keď mi na inventúre ukazuje 0, bol by problém keby som na výkaze uviedla tiež 0 ???? Alebo je lepšie to dať do poriadku ?
Tento živnostník vlastne ukončil svoju živnosť aj tak k 31.12.2008
Rozalaia
22.03.09,11:29
Drzala by som sa inventury, do vykazov nulu. Ak nie je nikde inde zrada, za 11Sk to sotva niekto niekedy napadne a cez "rozdiel zo zaokruhlenia" sa to da slusne vysvetlit.
K.A.T.K.A
23.03.09,19:53
Drzala by som sa inventury, do vykazov nulu. Ak nie je nikde inde zrada, za 11Sk to sotva niekto niekedy napadne a cez "rozdiel zo zaokruhlenia" sa to da slusne vysvetlit.

tiež si myslím, ale bojím sa aby to raz nebol problém. stále hľadám, ale neviem kde by zrada mohla byť.
Rozalaia
24.03.09,12:23
Ak mas zaplatenu HOTLINE, tak im zavolaj, su ochotne a vedia poradit, keby to neslo, posles im databazu a oni si uz na nu posvietia (aby si mohla kludne spat :o)