Zavrieť

Porady

Alfa - sklad

Poraďte mi prosím vás, zo skladu sa všetko vydalo, nič tam už nie je, ale keď si dám výkaz, tak tam stále vykazuje 11,- Sk. Neviete mi poradiť prečo? Prípadne ak je to nejaké halierové vyrovnanie ako by sa to mohlo zlikvidovať odtiaľ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Rozalaia je offline (nepripojený) Rozalaia

    Rozalaia
    Skús dať prerátať zostatky na kartách. Ak to nepomôže, urob kontrolu skladovych kariet (cez firma / kontrola / skladove karty). Ak nic nenajde, prepocet kariet nepomoze, prever ci aj v zostavach "inventury" ukazuje nulovy stav kusov aj nulovy zostatok sk na každej karte - ak aj napriek tomu ťahá do výkazu 11sk môže to byť už len v zlom počiatočnom stave ... alebo volaj hot-line kros.

    K.A.T.K.A je offline (nepripojený) K.A.T.K.A

    K.A.T.K.A
    skúšala som to teraz pozrieť na tých kartách cez pohyby, na niektorých mám zostatok sumu 0,0003, 0,0017
    len je tam tých kariet dosť veľa, takže predpokladám že je to tým zaokrúhľovaním, keďže nákupná cena nebola vždy úplne rovnanká.... neviem
    Keď mi na inventúre ukazuje 0, bol by problém keby som na výkaze uviedla tiež 0 ???? Alebo je lepšie to dať do poriadku ?
    Tento živnostník vlastne ukončil svoju živnosť aj tak k 31.12.2008

    Rozalaia je offline (nepripojený) Rozalaia

    Rozalaia
    Drzala by som sa inventury, do vykazov nulu. Ak nie je nikde inde zrada, za 11Sk to sotva niekto niekedy napadne a cez "rozdiel zo zaokruhlenia" sa to da slusne vysvetlit.

    K.A.T.K.A je offline (nepripojený) K.A.T.K.A

    K.A.T.K.A
    Rozalaia Pozri príspevok
    Drzala by som sa inventury, do vykazov nulu. Ak nie je nikde inde zrada, za 11Sk to sotva niekto niekedy napadne a cez "rozdiel zo zaokruhlenia" sa to da slusne vysvetlit.
    tiež si myslím, ale bojím sa aby to raz nebol problém. stále hľadám, ale neviem kde by zrada mohla byť.

    Rozalaia je offline (nepripojený) Rozalaia

    Rozalaia
    Ak mas zaplatenu HOTLINE, tak im zavolaj, su ochotne a vedia poradit, keby to neslo, posles im databazu a oni si uz na nu posvietia (aby si mohla kludne spat )

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.