Livka
31.03.09,18:51
Dobrí deň, nevie niekto z vás z kadial sa dajú stiahnuť rôzne knihy z netu.
Poprosila by som takú stránku, z ktorej by to šlo free.:rolleyes::):D
Dakujem
duves
31.03.09,16:56
Dobrí deň, nevie niekto z vás z kadial sa dajú stiahnuť rôzne knihy z netu.
Poprosila by som takú stránku, z ktorej by to šlo free.:rolleyes::):D
Dakujem
Je to dost podobne ako toto: http://www.porada.sk/t106817-filmy-download.html
Fero11
31.03.09,17:17
z knihamy to bude asi horsie, vydavatel knuhu urcite na net nevycapi. FUnguje to vacsinou takto: niekto si kupi knihu naskenuje ju a kedze je velky dobrak, tak ju upne napr. na rapidshare, pripadne si vytvori torrent, ale je to velmi tazke najst konkretnu knihu (knihy niesu ako filmy, ale da sa, nie vsak vzdy ....)
Livka
31.03.09,17:54
ďakujem za info :)
pepsikova
31.03.09,18:01
..tu sa dajú krásne čítať knihy..kukni, možno ti pomôže..
http://zlatyfond.sme.sk/
lorelei
31.03.09,18:54
na cucaj.sk je toho tiez dost
pizzanoel
31.03.09,19:21
Hm, a o ake knihy by sa malo jednať, nejake recepty, servisne knihy na autá, kamasútry:)...?
Skús nejaký warez napr.: www * best4you * sk tam sa zaregistrujes a mozes stahovat co chces, filmy, hudba, E-knihy......

Na miesto * je bodka.
trezor
01.04.09,05:27
skus books.google.com
pepsikova
01.04.09,23:53
na cucaj.sk je toho tiez dost..


...mojka, mala si ty čo napísať!!!..ale chcem sa ti veľmi poďakovať, našla som tu celú Headway,(čím si mi ušetrila aspoň 50 euráčkov, ),dá sa dobre stiahnuť aj pre totálne počítačovo nezdatných (čili blbých) a krásne čítať ..no je tam výber všetkého podľa chuti..ešte raz ďakujem...
charonme
02.04.09,13:29
Livka
02.04.09,15:16
no to som rada že som zaujala otázkou :) aj ja som našla všeličo :) dik
Marína
02.04.09,18:18
no to som rada že som zaujala otázkou :) aj ja som našla všeličo :) dik
A kde sú linky na nájdené?
lorelei
02.04.09,20:27
..


...mojka, mala si ty čo napísať!!!..ale chcem sa ti veľmi poďakovať, našla som tu celú Headway,(čím si mi ušetrila aspoň 50 euráčkov, ),dá sa dobre stiahnuť aj pre totálne počítačovo nezdatných (čili blbých) a krásne čítať ..no je tam výber všetkého podľa chuti..ešte raz ďakujem...


Mojka, tak to som rada, ze si aj ty rada...:D;). Ale najprv som sa zlakla, ze co som zle napisala, alebo teda preco ?! Ale ked pomohlo, tak pomohlo. Este su aj na sosnito.sk
agromaster
17.04.09,09:27
Neskusal som to na slovenskych knihach, ale na knihy v anglictine to perfektne funguje. Ja to robim inak, ja nehladam linky, ja hladam knihu priamo v google, alebo yahoo. Je to vcelku velmi jednoduche. Dalsie techniky som sa naucil na jednom zahranicnom fore, je tam plateny vstup a boli to moje najlepsie investovane peniaze. (vstupne 25 $). Ide o legalne vyhladavanie dier v najvacsich vyhladavacoch. Vacsinou su digitalne knihy (e-book) ulozene v jednom beznom formate, potom sa da vyhladavat pomocou indexoveho prikazu, paypal tlacitko vam tiez prezradi vela po nahliadnuti zdojoveho kodu. Minule som si stiahol knihy za 8000 dolarov za jedno popoludnie.
arizona
17.04.09,11:07
jozefsk
28.08.09,05:25
... nno ja teda neviem , vytlačená kniha je vytlačená kniha,neviem si predstaviť čítať 200-300 stranovú knihu na monitore.Jaj a v posteli mám potom otlačenú hlavu od notebooku:cool:
Ale ak treba len niečo kuknúť ,nemám námietok !
erzet
28.08.09,10:46
..tu sa dajú krásne čítať knihy..kukni, možno ti pomôže..
http://zlatyfond.sme.sk/
To prepisujem, digitalizujem, aj ja. To je fajn stránka, ale našich klasikov. Odtiaľ to ide aj do mobilu.
Humor
15.01.17,10:25
nejake knihy zadarmo najdes aj tu http://pdfknihy.sk/zadarmo/
Fitaas
07.09.18,12:44
S knihami na internete , ktoré majú byť zadarmo na stiahnutie, pozor.
Ak sú zadarmo, tak jedine také, ktoré nikde nie sú za poplatok. Ak sú niekde aj za poplatok, znamená to zväčša to, že ide o pirátsku knihu, ak je zadarmo. Nebudem tu kázať nič o tom, ako veľmi pirátčina podporuje tvorbu a spisovateľov, ale ak hľadá niekto knihy, asi myslí beletriu.

Azda pomôže niekomu zoznam reálnych miest, zn.sk/stiahnut-e-knihy-zadarmo-epub-mobi/ , potom vždy pomôže Google a dobré sú aj skupiny na FB. Na Facebooku sú skupiny venované len eknihám, aj také, kde sa treba požiadať členstvo. Skúšať sa to ale oplatí.
misoft
07.09.18,13:09
Knižné vydavateľstvá/obchody môžu vydávať i e-knihy, dokonca niektoré i zadarmo (a teda to nie je pirátska kniha) - ako sa dohodnú ONI s vydávateľom/autorom....
O FB - tam by som práve bol 100x opatrný! I keď "členstvo" - často práve takéto skupiny "vydávajú", alebo "ponúkajú" e-knihy, na ktoré nemajú práva a prakticky niečo oskenovali, upravili do tvaru pre čítačky a inkasujú (a teda práve ONI sú piráti). Stránky predajcov/ distribútorov sa dajú overiť, člena na Ksichtoknihe nie!
Dodkoo
26.10.18,09:34