Zavrieť

Porady

Filmy download

Ahojte...chcem sa spytat cez co stahujete filmy???a poprosim a nejaky navodik ako cez dany program stahovat......dikes.....
Usporiadat
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

kikulienka36 Pozri príspevok
Ahojte...chcem sa spytat cez co stahujete filmy???a poprosim a nejaky navodik ako cez dany program stahovat......dikes.....
Môžeš cez akýkoľvek Torrent klient, ja napr. používam uTorrent. Sťahovací program nie je podstatný, dôležité je nájsť samotný film na stiahnutie.

ALe to je otázka skôr na Warez fórumy, než na poradu.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

mozno este dolezitejsie je najst torrent, kde su kvalitny uploadovaci peerovia lebo inak sa to vlecie aj niekolko dni
0 0
mpca mpca

mpca je offline (nepripojený) mpca

bla bla.. koho to zaujíma?
taky kvalitný tracker je ten švédsky ktorý sa momentálne tahá po súdoch...
Ale sťahovanie filmov je trestné
0 0
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

mpca Pozri príspevok
taky kvalitný tracker je ten švédsky ktorý sa momentálne tahá po súdoch...
Ale sťahovanie filmov je trestné
...no ten švedsky tracker zatial na sudoch vyhrava, lebo zatial nik nedokazal, že by robil niečo protizákonné:-))
0 0
ivoovi ivoovi

ivoovi je offline (nepripojený) ivoovi

mpca Pozri príspevok
taky kvalitný tracker je ten švédsky ktorý sa momentálne tahá po súdoch...
Ale sťahovanie filmov je trestné
Cafko,
Musim ta poopravit. Stahovanie filmov,muziky nie je trestne. Trestne je len zdielanie. V pripade , ze stahujes cez rapidshare tak si mimo ohrozenia. Pri torrentoch je to ine. Pouzivatel zaroven uploaduje.Ale da sa vypnut upload ale zaroven rychlost stahovania ide dole.
Inac dobry tracker je aj mininova.org

To kikulienka36: Daj si do googla war boar alebo war forum. Vyber si forum, ktore sa ti paci, zaregistruj sa a najdes presne navody ako a kde stahovat.
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

mozem sa opytat ???
co je na zdielani trestne ?
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Fero11 Pozri príspevok
mozem sa opytat ???
co je na zdielani trestne ?
TO, že porušuješ autorský zákon. Keď si ty, ako fyzická osoba kúpiš nosič s hudbou alebo filmom, tak to môžeš používať len pre súkromné účely a vlastnú potrebu, nemôžeš to verejne prezentovať alebo kopírovať pre iné osoby.

Ale to je na dlhšiu diskusiu.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Chobot Pozri príspevok
TO, že porušuješ autorský zákon. Keď si ty, ako fyzická osoba kúpiš nosič s hudbou alebo filmom, tak to môžeš používať len pre súkromné účely a vlastnú potrebu, nemôžeš to verejne prezentovať alebo kopírovať pre iné osoby.

Ale to je na dlhšiu diskusiu.
ALe to je otázka skôr na Warez fórumy,
Presne tak , aj preto som nereagoval ...........
Ale warezy sú v pohode , mňa skôr zaujala téma e-booky . Zaujímavé veci som našiel , veľmô dobré

Juraj
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Chobot Pozri príspevok
TO, že porušuješ autorský zákon. Keď si ty, ako fyzická osoba kúpiš nosič s hudbou alebo filmom, tak to môžeš používať len pre súkromné účely a vlastnú potrebu, nemôžeš to verejne prezentovať alebo kopírovať pre iné osoby.

Ale to je na dlhšiu diskusiu.
OK, lenze zdielat sa moze cokolvek: free programy, domace videa bez autorskych prav atd....
Ja som sa pytal, co je TRESTNE na zdielani vseobecne ??
0 0
ivoovi ivoovi

ivoovi je offline (nepripojený) ivoovi

Fero11 Pozri príspevok
OK, lenze zdielat sa moze cokolvek: free programy, domace videa bez autorskych prav atd....
Ja som sa pytal, co je TRESTNE na zdielani vseobecne ??
Vseobecne zdielanie nie je trestne.
Trestne je zdielanie "materialov" na ktore nemas autorske prava alebo licenciu.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Fero11 Pozri príspevok
OK, lenze zdielat sa moze cokolvek: free programy, domace videa bez autorskych prav atd....
Ja som sa pytal, co je TRESTNE na zdielani vseobecne ??
Tu som to písal v skratke:

http://www.porada.sk/702582-post8.html
0 0
dolfort dolfort

dolfort je offline (nepripojený) dolfort

Ja som sa na torrenty vykašľal úplne. Robilo mi to v kompe neplechu, veľa útokov, spyware, malware. Môj inet provider navyše obmedzuje torrenty počas dňa, povoľujú iba v noci, asi vedia čo robia.

Zaplatil som si konto na rapidshare - ak potrebujem, tak za deň stiahnem toľko dát čo by na torrente trvalo týždeň. Za tých pár eur to stojí. Linky súkam do FlashGetu.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

dolfort Pozri príspevok
Ja som sa na torrenty vykašľal úplne. Robilo mi to v kompe neplechu, veľa útokov, spyware, malware. Môj inet provider navyše obmedzuje torrenty počas dňa, povoľujú iba v noci, asi vedia čo robia.

Zaplatil som si konto na rapidshare - ak potrebujem, tak za deň stiahnem toľko dát čo by na torrente trvalo týždeň. Za tých pár eur to stojí. Linky súkam do FlashGetu.
A nájdeš na Rapidshare všetko to, čo je na torrentoch? Ako vyhľadávaš v Rapidshare? Lebo ja odkazy na Rapidshare nachádzam na úplne iných stránkach (najmä na Warfóroch).
0 0
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

Chobot Pozri príspevok
A nájdeš na Rapidshare všetko to, čo je na torrentoch? Ako vyhľadávaš v Rapidshare? Lebo ja odkazy na Rapidshare nachádzam na úplne iných stránkach (najmä na Warfóroch).
skus stránku rapid library, daj do vyhladávača čo chceš stiahnuť a ono ti najde všetky odkazy na rapidshare.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

bobino38 Pozri príspevok
skus stránku rapid library, daj do vyhladávača čo chceš stiahnuť a ono ti najde všetky odkazy na rapidshare.
Díky, zase som múdrejší.

Večer začnem prehľadávať, čo som doteraz nenašiel...
0 0
Flymaster Flymaster

Flymaster je offline (nepripojený) Flymaster

bobino38 Pozri príspevok
skus stránku rapid library, daj do vyhladávača čo chceš stiahnuť a ono ti najde všetky odkazy na rapidshare.
pripadne napis co hladas a dopln rapidshare.com, tak to robim ja

napr. "hladany text rapidshare.com"
0 0
kvalitar kvalitar

kvalitar je offline (nepripojený) kvalitar

alebo zaregistrovat sa na www.lamky.net a tam najdes co potrebujes zatial som nemal problem s nicim a to som vyhladaval aj stare filmy.
0 0
dolfort dolfort

dolfort je offline (nepripojený) dolfort

Chobot Pozri príspevok
A nájdeš na Rapidshare všetko to, čo je na torrentoch? Ako vyhľadávaš v Rapidshare? Lebo ja odkazy na Rapidshare nachádzam na úplne iných stránkach (najmä na Warfóroch).
Hlavne cez google. Prípadne sú aj nejaké špeciálne vyhľadávacie sajty, ale v zásade ako už napísali iní, väčšina sa dá cez site:rapidshare.com v googli.
0 0
jaseco jaseco

jaseco je offline (nepripojený) jaseco

mininova.org
0 0
kergulaan kergulaan

kergulaan je offline (nepripojený) kergulaan

bobino38 Pozri príspevok
skus stránku rapid library, daj do vyhladávača čo chceš stiahnuť a ono ti najde všetky odkazy na rapidshare.
OK - najdem, stiahnem a co ked je to zaheslovane? ako na to. na strankach ked najdes odkaz je tam aj heslo ak je potrebne a tutokaj nic.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať