pasuliatko
04.04.09,23:37
Práve včera som sa dozvedela strašnú a smutnú správu,že zomrela MUDr. Pasternáková. Bola to moja lekárka od môjho narodenia a dosť ma to dostalo,že čo sa stalo. :mee::mee::mee:
Stanislav 1975
04.04.09,21:41
Práve včera som sa dozvedela strašnú a smutnú správu,že zomrela MUDr. Pasternáková. Bola to moja lekárka od môjho narodenia a dosť ma to dostalo,že čo sa stalo. :mee::mee::mee:
Aj ked som ju nepoznal a neviem o koho išlo-


RIP




:mee:
kukučka
04.04.09,21:42
myslím, že si zaslúži pokoj a úctu, nie vycapené meno na Porade, čo povieš?
pasuliatko
04.04.09,21:42
Aj ked som ju nepoznal a neviem o koho išlo-


RIP




:mee:

Podľa mňa to bola super lekárka, starala sa o mňa od malička :mee: ma to uplne zaskočilo a neverila som čo mi rodičia hovoria:mee:
pasuliatko
04.04.09,21:43
myslím, že si zaslúži pokoj a úctu, nie vycapené meno na Porade, čo povieš?

chcem aby o tom ludia vedeli čo ju osobne poznali a aby vedeli,že zomrela :mee:
Stanislav 1975
04.04.09,21:46
myslím, že si zaslúži pokoj a úctu, nie vycapené meno na Porade, čo povieš?
Kukučka a prečo si tak reagovala? Chcela jej vyjadriť uctu a vďaku a ja na tom nič zlé nevidím...
syrik
05.04.09,07:36
myslím, že si zaslúži pokoj a úctu, nie vycapené meno na Porade, čo povieš?

To bola dosť tvrdá rana, Tvoja reakcia, nemyslíš?
syrik
05.04.09,07:39
Pasuliatko, je mi to ľúto..aj keď ju nepoznám, určite si zaslúži úctu a vďaku...a to, že svojim pacientom bude strašne chýbať svedčí o tom, že za svoj život urobila veľa pre svojich pacientov...
durisovad
05.04.09,08:12
Pasuliatko dala priechod svojmu citu a to je v dnesnej dobe veru zjav zriedkavy a hodny povsimnutia a spoluucasti.
kukučka
05.04.09,09:17
ešteže tú svoju "spoluúčasť" v príspevku 5 vymazala...:mee:
syrik
05.04.09,09:37
ešteže tú svoju "spoluúčasť" v príspevku 5 vymazala...:mee:

Ale kukučka...:rolleyes: každý človek by smrť svojej lekárky prežíval inak...Pasuliatko to cítila takto a chcela jej prejaviť vďaku takýmto spôsobom... Iný na jej mieste by to možno nezverejňoval....ale je to o tom, že každý sme iný...a preto by sme mali jeden druhého rešpektovať..Tak to už nerieš ;)
Bastian
05.04.09,09:46
Ale kukučka...:rolleyes: každý človek by smrť svojej lekárky prežíval inak...Pasuliatko to cítila takto a chcela jej prejaviť vďaku takýmto spôsobom... Iný na jej mieste by to možno nezverejňoval....ale je to o tom, že každý sme iný...a preto by sme mali jeden druhého rešpektovať..Tak to už nerieš ;)
Každý sem chodí pre iné pocity...;) jedného napĺňa to, druhého ono...
pasuliatko
05.04.09,16:19
ešteže tú svoju "spoluúčasť" v príspevku 5 vymazala...:mee:

čo som ako zmazala?len som niečo upravila tak neviem čo sa tu do mna navážaš. a nechci aby som sem uverejnia tvoju ss spravu lebo by si ludia niečo o tebe pomysleli!!!!!
pasuliatko
05.04.09,16:21
ďakujem Vám. ja som len chcela týmto naznačiť,že si vážim všetko čo pre deti urobila a hlavne včetne mňa, lebo pre mňa urobila vela a je mi to strašne lúto. ked sa o vás niekto stará celý váš život a teraz zomrie.chcela som jej vyjadriť úctu lebo svoju robotu robila s láskou aj ked ona sama bola chorá. :( ďakujem
najhviezda
25.05.09,19:24
Ahoj pasuliatko, si zlatá, že si vážiš, čo moja mamina pre teba a všetkých svojich pacientov spravila...
Pokiaľ ide o ňu, nebola vážne chorá - k tomu že nás tak skoro a nečakane opustila jej dopomohla "profesionalita, vedomosti a starostlivosť" lekárov oddelenia chirurgie na 6. posch. ružinovskej nemocnice...
Najhoršie je, keď niekoho nesprávne zdiagnostikujú, a aj keď mama ako lekár sama z rontgenov a ultrazvukov videla, čo jej je, "lekári" z chirurgie ju nechali trápiť sa a presviedčali ju, že pravdu (o nesprávnej diagnóze) majú oni...
Tým jej organizmus priviedli do katastrofálneho stavu... má to aj pokračovanie, ale teraz nie.
pasuliatko
25.05.09,19:29
Ahoj pasuliatko, si zlatá, že si vážiš, čo moja mamina pre teba a všetkých svojich pacientov spravila...
Pokiaľ ide o ňu, nebola vážne chorá - k tomu že nás tak skoro a nečakane opustila jej dopomohla "profesionalita, vedomosti a starostlivosť" lekárov oddelenia chirurgie na 6. posch. ružinovskej nemocnice...
Najhoršie je, keď niekoho nesprávne zdiagnostikujú, a aj keď mama ako lekár sama z rontgenov a ultrazvukov videla, čo jej je, "lekári" z chirurgie ju nechali trápiť sa a presviedčali ju, že pravdu (o nesprávnej diagnóze) majú oni...
Tým jej organizmus priviedli do katastrofálneho stavu... má to aj pokračovanie, ale teraz nie.

Chcem Ti a Tvojej rodine vysloviť moju najúprimnejšú sústrasť. Mňa osobne to veľmi rekvapilo čo sa stalo, vôbec som nemohla uveriť. Ju ako lekárku som mala najradšej nie len prístupom ale aj ľudskosťou. Mne je to veľmi ľúto.