Zavrieť

Porady

MUDr. Zuzana Pasternáková

Práve včera som sa dozvedela strašnú a smutnú správu,že zomrela MUDr. Pasternáková. Bola to moja lekárka od môjho narodenia a dosť ma to dostalo,že čo sa stalo.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    pasuliatko Pozri príspevok
    Práve včera som sa dozvedela strašnú a smutnú správu,že zomrela MUDr. Pasternáková. Bola to moja lekárka od môjho narodenia a dosť ma to dostalo,že čo sa stalo.
    Aj ked som ju nepoznal a neviem o koho išlo-


    RIP




    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    Stanislav 1975 Pozri príspevok
    Aj ked som ju nepoznal a neviem o koho išlo-


    RIP




    Podľa mňa to bola super lekárka, starala sa o mňa od malička ma to uplne zaskočilo a neverila som čo mi rodičia hovoria

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    kukučka Pozri príspevok
    myslím, že si zaslúži pokoj a úctu, nie vycapené meno na Porade, čo povieš?
    chcem aby o tom ludia vedeli čo ju osobne poznali a aby vedeli,že zomrela
    Naposledy upravil pasuliatko : 05.04.09 at 00:08

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    kukučka Pozri príspevok
    myslím, že si zaslúži pokoj a úctu, nie vycapené meno na Porade, čo povieš?
    Kukučka a prečo si tak reagovala? Chcela jej vyjadriť uctu a vďaku a ja na tom nič zlé nevidím...

    syrik je offline (nepripojený) syrik

    syrik
    kukučka Pozri príspevok
    myslím, že si zaslúži pokoj a úctu, nie vycapené meno na Porade, čo povieš?
    To bola dosť tvrdá rana, Tvoja reakcia, nemyslíš?

    syrik je offline (nepripojený) syrik

    syrik
    Pasuliatko, je mi to ľúto..aj keď ju nepoznám, určite si zaslúži úctu a vďaku...a to, že svojim pacientom bude strašne chýbať svedčí o tom, že za svoj život urobila veľa pre svojich pacientov...

    durisovad je offline (nepripojený) durisovad

    uctovnicka na dochodku durisovad
    Pasuliatko dala priechod svojmu citu a to je v dnesnej dobe veru zjav zriedkavy a hodny povsimnutia a spoluucasti.

    syrik je offline (nepripojený) syrik

    syrik
    kukučka Pozri príspevok
    ešteže tú svoju "spoluúčasť" v príspevku 5 vymazala...
    Ale kukučka... každý človek by smrť svojej lekárky prežíval inak...Pasuliatko to cítila takto a chcela jej prejaviť vďaku takýmto spôsobom... Iný na jej mieste by to možno nezverejňoval....ale je to o tom, že každý sme iný...a preto by sme mali jeden druhého rešpektovať..Tak to už nerieš

    Bastian je offline (nepripojený) Bastian

    Bastian
    syrik Pozri príspevok
    Ale kukučka... každý človek by smrť svojej lekárky prežíval inak...Pasuliatko to cítila takto a chcela jej prejaviť vďaku takýmto spôsobom... Iný na jej mieste by to možno nezverejňoval....ale je to o tom, že každý sme iný...a preto by sme mali jeden druhého rešpektovať..Tak to už nerieš
    Každý sem chodí pre iné pocity... jedného napĺňa to, druhého ono...

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    kukučka Pozri príspevok
    ešteže tú svoju "spoluúčasť" v príspevku 5 vymazala...
    čo som ako zmazala?len som niečo upravila tak neviem čo sa tu do mna navážaš. a nechci aby som sem uverejnia tvoju ss spravu lebo by si ludia niečo o tebe pomysleli!!!!!
    Naposledy upravil pasuliatko : 05.04.09 at 18:24

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    ďakujem Vám. ja som len chcela týmto naznačiť,že si vážim všetko čo pre deti urobila a hlavne včetne mňa, lebo pre mňa urobila vela a je mi to strašne lúto. ked sa o vás niekto stará celý váš život a teraz zomrie.chcela som jej vyjadriť úctu lebo svoju robotu robila s láskou aj ked ona sama bola chorá. ďakujem
    Ahoj pasuliatko, si zlatá, že si vážiš, čo moja mamina pre teba a všetkých svojich pacientov spravila...
    Pokiaľ ide o ňu, nebola vážne chorá - k tomu že nás tak skoro a nečakane opustila jej dopomohla "profesionalita, vedomosti a starostlivosť" lekárov oddelenia chirurgie na 6. posch. ružinovskej nemocnice...
    Najhoršie je, keď niekoho nesprávne zdiagnostikujú, a aj keď mama ako lekár sama z rontgenov a ultrazvukov videla, čo jej je, "lekári" z chirurgie ju nechali trápiť sa a presviedčali ju, že pravdu (o nesprávnej diagnóze) majú oni...
    Tým jej organizmus priviedli do katastrofálneho stavu... má to aj pokračovanie, ale teraz nie.

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    najhviezda Pozri príspevok
    Ahoj pasuliatko, si zlatá, že si vážiš, čo moja mamina pre teba a všetkých svojich pacientov spravila...
    Pokiaľ ide o ňu, nebola vážne chorá - k tomu že nás tak skoro a nečakane opustila jej dopomohla "profesionalita, vedomosti a starostlivosť" lekárov oddelenia chirurgie na 6. posch. ružinovskej nemocnice...
    Najhoršie je, keď niekoho nesprávne zdiagnostikujú, a aj keď mama ako lekár sama z rontgenov a ultrazvukov videla, čo jej je, "lekári" z chirurgie ju nechali trápiť sa a presviedčali ju, že pravdu (o nesprávnej diagnóze) majú oni...
    Tým jej organizmus priviedli do katastrofálneho stavu... má to aj pokračovanie, ale teraz nie.
    Chcem Ti a Tvojej rodine vysloviť moju najúprimnejšú sústrasť. Mňa osobne to veľmi rekvapilo čo sa stalo, vôbec som nemohla uveriť. Ju ako lekárku som mala najradšej nie len prístupom ale aj ľudskosťou. Mne je to veľmi ľúto.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.