Fredka
05.04.09,18:05
Prosím, má niekto skúsenosti so zaklínaním alebo vyvolávaním duchov alebo niečím podobným... Nejde o to niekomu uškodiť len nejakou neznámou magickou silou zoslať na niekoho smolu... dá sa to vôbec? Sviečky a pod. ako si to predstavujem?
Tweety
05.04.09,16:07
Prosím, má niekto skúsenosti so zaklínaním alebo vyvolávaním duchov alebo niečím podobným... Nejde o to niekomu uškodiť len nejakou neznámou magickou silou zoslať na niekoho smolu... dá sa to vôbec? Sviečky a pod. ako si to predstavujem? Napadlo ma k tomu iba toto jedno múdre príslovie, ktoré hovorí: nerob iným to, čo nechceš, aby oni robili Tebe.:)
alla66
05.04.09,16:21
Mágiu môžeš použiť na obranu, ale nikdy by si ju nemala použiť ako útok! Ak necháš do mágie vstúpiť zlosť alebo nenávisť, môže sa ti to vymknúť z rúk. Zvlášť čierna mágia...ktorá sa môže obrátiť voči tebe.
mzdarka renca
05.04.09,16:31
Nenechaj svoj hnev, alebo žiaľ aby ťa ovládal. Ak si na niekoho nahnevaná a ublížil ti, nechaj to tak. Každému sa všetko vráti skôr, či neskôr. Nezniž sa na úroveň niekoho, kto za to nestojí.
wagner
05.04.09,16:35
Iba doplním staré známe" kto druhému jamu kope, sám do nej spadne" To isté sa môže stať aj pri kliatbe - je to energia, ktorá sa môže od danej osoby odraziť, keď je dostatočne energeticky silná a kliatba zasiahne Teba. To snáď nechceš?
Fredka
05.04.09,16:43
Tak čo mám urobiť aby sa mi splnilo to, čo si prajem, aby sa niekomu prihodilo. Nie je to nič zlé, nejde o život a tak... Mám si snáď zapáliť sviečočku a pomodliť sa pri nej, aby sa mi to splnilo? Ide len o to, aby sa niekomu niečo nepodarilo, ten človek tým nič nestratí... A škoda, že mi nefungujú súkromné správy bo som tu ešte krátko regnutá... Ľudia poraďte mi prosím čo mám urobiť ..ak sa mi nesplní to, čo si želám, budem strašne nešťastná...

Ja vážne chápem, že kto druhému bla bla bla ja si to uvedomujem ale tak... no... neviete síce, čo si prajem ale nie je to nič zlé... Ide predsa o človeka, ktorý je môjmu srdcu najbližší...
Liptáčik
05.04.09,16:52
Máš dve možnosti: Alebo sa zmieriš so skutočnosťou, alebo zabojuješ ale prijateľnými zbraňami. Život je nielen o výhrach, ale aj o remízach a prehrách.
Kazu
05.04.09,17:04
Sú veci medzi nebom a zemou ktoré sa dejú bez nášho pričinenia a dokonca aj bez nášho vedomia. Určite to má nejaké logické vysvetlenie ale zatiaľ na všetko nevieme odpovede. A preto sa aj na rôzne mágie, zaklínanie a podobné praktiky aj pozerám. Ale jedno viem určite. Ak sa má niekomu niečo zlé pritrafiť tak sa mu to aj stane. Nie preto, že si to želám, ale preto, že ten človek v súlade so svojou povahou koná všetko tak, aby sa mu to aj naozaj stalo. Nemusí sa mu to stať hneď, chce to len trpezlivosť a čo má prísť, príde. Veď už aj naši starí otcovia a matere hovorievali, že Božie mlyny melú pomaly a iste. Ale zdá sa mi, že ty si o niečo koleduješ keď sa zaoberáš takými vecami. Daj si pozor, aby ťa to celkom nepohltilo, lebo sa scvokneš.
Elena Navrátilová
05.04.09,17:13
... kto s čím žije, tým aj ide... to je celé. Ľutujem všetkých, ktorí svoju energiu orientujú nato aby niekomu uškodili.
kero64
05.04.09,17:14
Prepáč, ale akosi ťa nechápem. Človek tvojmu srdcu najbližší a ty mu nechceš niečo dopriať? Veď ak on po tom túži, mala by si mu to dopriať a nie bojovať mágiou proti nemu. A ak si myslíš, že to tebe ublíži, nebolo by lepšie si o tom s ním pohovoriť? Neviem, o čo ide a ani ťa nechcem súdiť, ale všetci, čo ti písali predo mnou to s tebou myslia dobre a tak ti môžem iba odporučiť, daj na ich rady. Tí ľudia vedia, o čom hovoria.
Elena Navrátilová
05.04.09,17:15
Tak čo mám urobiť aby sa mi splnilo to, čo si prajem, aby sa niekomu prihodilo. Nie je to nič zlé, nejde o život a tak... Mám si snáď zapáliť sviečočku a pomodliť sa pri nej, aby sa mi to splnilo? Ide len o to, aby sa niekomu niečo nepodarilo, ten človek tým nič nestratí... A škoda, že mi nefungujú súkromné správy bo som tu ešte krátko regnutá... Ľudia poraďte mi prosím čo mám urobiť ..ak sa mi nesplní to, čo si želám, budem strašne nešťastná...

Ja vážne chápem, že kto druhému bla bla bla ja si to uvedomujem ale tak... no... neviete síce, čo si prajem ale nie je to nič zlé... Ide predsa o človeka, ktorý je môjmu srdcu najbližší...

Keď je srdcu najbližší praj mu len nech je v živote šťastný a spokojný a nech sa mu darí všetko, všetúčko. Nech sa m vyplnia všetky priania. Ver, to je to čo on potrebuje. Mysli pozitívne a v dobrej viere.
alla66
05.04.09,17:46
Zmeň svoje myslenie...z negatívneho na pozitívne...
Pozitívne myslenie nie je liekom na všetky problémy, ale úžasne sa s nim žije.);)
Anik
05.04.09,18:02
dobrý večer nedá mi nezareagovať
aj keď na tomto fóre by som chcela byť oveľa častejšie niekedy sa mi to nedarí, pravdupovediac nepredpokladám , že by mal niekto tu z prítomných chuť ublížiť niekomu mágiou reagovali všetci tak ako som predpokladala
vieš moja nebohá matka nás vychovala sama 4 deti veľa nám toho nedala, ale najviac si do života cením krédo na ktoré som nikdy nezabudla a som veľmi rada že je tomu tak
Nerob iným to čo nechceš aby iní robili tebe - a v živote mi to veľmi pomohlo
Anika
abel
05.04.09,18:22
Väčšinou sa do podobných tém už nezapájam, ale nedá mi. Fredka, ty nie si len málo regnutá.
alla66
05.04.09,18:37
Možno nie je. Všetci sme iní. Máme rozdielne názory, rozdielne potreby a túžby.
Petra Nová
05.04.09,19:28
Prosím, má niekto skúsenosti so zaklínaním alebo vyvolávaním duchov alebo niečím podobným... Nejde o to niekomu uškodiť len nejakou neznámou magickou silou zoslať na niekoho smolu... dá sa to vôbec? Sviečky a pod. ako si to predstavujem?


Tak čo mám urobiť aby sa mi splnilo to, čo si prajem, aby sa niekomu prihodilo. Nie je to nič zlé, nejde o život a tak... Mám si snáď zapáliť sviečočku a pomodliť sa pri nej, aby sa mi to splnilo? Ide len o to, aby sa niekomu niečo nepodarilo, ten človek tým nič nestratí... A škoda, že mi nefungujú súkromné správy bo som tu ešte krátko regnutá... Ľudia poraďte mi prosím čo mám urobiť ..ak sa mi nesplní to, čo si želám, budem strašne nešťastná...

Ja vážne chápem, že kto druhému bla bla bla ja si to uvedomujem ale tak... no... neviete síce, čo si prajem ale nie je to nič zlé... Ide predsa o človeka, ktorý je môjmu srdcu najbližší...

Fredka, zdáš sa mi akási povedomá. Ale ak sa pýtaš na skúsenosti s mágiou, tak sa priznávam, že mám skúsenosti so zaklínaním a vyvolávaním duchov a ešte s rôznymi inými podobnými vecami!!! Ak v tomto momente neprestaneš myslieť na to, čo chceš, aby sa stalo tvojmu srdcu najbližššiemu, bla bla bla ...., potom ja poprosím všetkých s čiernou dušou, aby mne splnili prianie a naložili ti na zadok apoň 25 poriadne trstenicou. A tie by si si určite zaslúžila viac, ako ktokoľvek iný. Ale neboj sa , požiadam ich , aby ti veľmi neublížili, len tak, ako ty svojmu blížnemu. A vieš, že mi ani trochu nebude ľúto, ak budeš nešťastná, ak sa ti nesplní tvoje želanie.


No, čítala som na Porade veľa hlúpostí, ale táto prekonala všetky doterajšie !!!!!!!!
Charon
06.04.09,04:16
Zacitujem niečo z jednej východnej filozofie: "Pozor na svoje želania!"
iriska
06.04.09,05:08
"Pozor na svoje želania, mohli by sa splniť"

Len chcem dodať k ostatným reakciám. Ak by napr. išlo o môjho brata, ktorý by sa hnal do manželstva so strašnou ale strašnou fúriou, tak by som sa mu to pokúsila vyhovoriť, ale keďže on by ju mal rád, neveril by mi a oženil by sa s ňou (samozrejme, že by som sa modlila, aby ho osvietilo), tak by som pri ňom aspoň stála pri rozvode. Možno ide o takýto prípad. Ale mágiu by som neprivolávala.
elpka
06.04.09,05:36
Fredka, typujem ťa na 17........ a tým sa aj ospravedlňuje táto téma. Ináč neviem, neviem.....
osky
06.04.09,05:58
az do poslednej chvile som len citala,ale zareagujem,lebo vidim ,ze vsetci fredku odsudili.prislo mi jej trosku luto.
my nevieme ake ma dovody na to ze siaha po tak zavaznej myslienke ako je magia.
ja vobec nepodporujem jej volu,ale asi je zufala/mozno nestastne zalubena....:confused:/

mna skor hrozne zaraza-TY SA NEBOJIS????!!!!!!

ja sa zaujimam hrozne o nadprirodzene veci ,vyklady snov,predtuchy a povery a pod.ale len z uhla informacii a zaujimavosti.len zo zvedavosti.
sory,ale keby sa mi zjavil duch dakeho ,hoci i hrozne blizkeho zosnuleho alebo by na zemi pristalo UFO,asi by som skolabovala od soku.ja sa takych veci strasne bojim.obdivujem ludi,ktori sa odvazia tymto pokusat osud.
no,Pan Boh bud im na pomoci v nestasti!!!!

mozno trochu mimotemy,ale jednu metodu poznam-vzdy dostanem o co z vrucnosti prosim,ale nie je to vzdy hned.Ten koho ziadam,mi to da vtedy,ked pride na to vhodny cas.
hovorim o motlidbe.Raz nas farar v kazni hovoril ze ked sa modlime,vzdy mame vediet,za co sa modlime.bud dakujeme,alebo o nieco prosime.alebo sa modlime za niekoho.......
a vravel,ze Boh vypocuje kazdu prosbu.odvtedy ked nieco chcem,modlim sa za to a som trpezliva-naozaj to funguje,treba len verit a vytrvalo cakat.a modlit sa.ale samozrejme ze ti nesplni ak si zelas nieco zlomyselne.
toto nie je prednaska nabozenstva-aj ja som normalna a ziadny fanatik,

ale ak ta nieco trapi Fredka,skus to radsej takto.ak si veriaca.
Boh je stale s nami.aj ked my toho vzdy vela vyparatime.....ja tomu verim.
Fredka
06.04.09,09:42
az do poslednej chvile som len citala,ale zareagujem,lebo vidim ,ze vsetci fredku odsudili.prislo mi jej trosku luto.
my nevieme ake ma dovody na to ze siaha po tak zavaznej myslienke ako je magia.
ja vobec nepodporujem jej volu,ale asi je zufala/mozno nestastne zalubena....:confused:/

mna skor hrozne zaraza-TY SA NEBOJIS????!!!!!!

ja sa zaujimam hrozne o nadprirodzene veci ,vyklady snov,predtuchy a povery a pod.ale len z uhla informacii a zaujimavosti.len zo zvedavosti.
sory,ale keby sa mi zjavil duch dakeho ,hoci i hrozne blizkeho zosnuleho alebo by na zemi pristalo UFO,asi by som skolabovala od soku.ja sa takych veci strasne bojim.obdivujem ludi,ktori sa odvazia tymto pokusat osud.
no,Pan Boh bud im na pomoci v nestasti!!!!

mozno trochu mimotemy,ale jednu metodu poznam-vzdy dostanem o co z vrucnosti prosim,ale nie je to vzdy hned.Ten koho ziadam,mi to da vtedy,ked pride na to vhodny cas.
hovorim o motlidbe.Raz nas farar v kazni hovoril ze ked sa modlime,vzdy mame vediet,za co sa modlime.bud dakujeme,alebo o nieco prosime.alebo sa modlime za niekoho.......
a vravel,ze Boh vypocuje kazdu prosbu.odvtedy ked nieco chcem,modlim sa za to a som trpezliva-naozaj to funguje,treba len verit a vytrvalo cakat.a modlit sa.ale samozrejme ze ti nesplni ak si zelas nieco zlomyselne.
toto nie je prednaska nabozenstva-aj ja som normalna a ziadny fanatik,

ale ak ta nieco trapi Fredka,skus to radsej takto.ak si veriaca.
Boh je stale s nami.aj ked my toho vzdy vela vyparatime.....ja tomu verim.
Hm, vidím, že ste ma všetci odsúdili. Zato v prvom rade ďakujem. Mimochodom, 17 rokov určite nemám. Najviac ma pochopila OSKY a ďakujem jej za pochopenie. Len tak okrajovo, nazvala som tému kliatbou alebo mágiou pretože som nevedela ako to inak nazvať... modlitbou určite by som nenazvala, to by Boh asi nevyslyšal alebo že by? No možno áno, ide o to že v podstate nič hrozné si neprajem, len .. no nehám si pre seba aj tak by sa zas našlo 20 ľudí, ktorí by ma odsúdili...

IRISKA skoro trafila do čierneho, za tým, čo si želám je určite aj šťastie a zdravie toho druhého... Tak si skôr zaželám, aby sa ten dotyčný nedával na somariny.

Tak poprosím nejakého administrátora o zmazanie tejto témy a budete radi. A majte ma aj za najsprostejšiu a neviem ešte akú. Mne to je jedno.
syrik
06.04.09,10:06
Hm, vidím, že ste ma všetci odsúdili. Zato v prvom rade ďakujem. Mimochodom, 17 rokov určite nemám. Najviac ma pochopila OSKY a ďakujem jej za pochopenie. Len tak okrajovo, nazvala som tému kliatbou alebo mágiou pretože som nevedela ako to inak nazvať... modlitbou určite by som nenazvala, to by Boh asi nevyslyšal alebo že by? No možno áno, ide o to že v podstate nič hrozné si neprajem, len .. no nehám si pre seba aj tak by sa zas našlo 20 ľudí, ktorí by ma odsúdili...

IRISKA skoro trafila do čierneho, za tým, čo si želám je určite aj šťastie a zdravie toho druhého... Tak si skôr zaželám, aby sa ten dotyčný nedával na somariny.

Tak poprosím nejakého administrátora o zmazanie tejto témy a budete radi. A majte ma aj za najsprostejšiu a neviem ešte akú. Mne to je jedno.

Fredka, neviem, prečo to vnímaš takto...chceš od ľudí na Porade poradiť v niečom, o čon ani nechceš hovoriť...nikto nevie, o čo Ti ide...v čom chceš poradiť...prečítaj si ešte raz, čo si napísala do textu, keď si zadávala tému:

Prosím, má niekto skúsenosti so zaklínaním alebo vyvolávaním duchov alebo niečím podobným... Nejde o to niekomu uškodiť len nejakou neznámou magickou silou zoslať na niekoho smolu... dá sa to vôbec? Sviečky a pod. ako si to predstavujem?

Chceš, aby sme Ti poradili, ako zoslať na niekoho smolu?? Kliatba, zaklínanie, vyvolávanie duchov atď. To sú príliš nebezpečné slová a Ty sa hráš s ohňom, ak sa o niečo také pokúšaš...Čo si čakala? Aké odpovede???
schatzi
06.04.09,10:15
Zaujímavá prosba, len dúfam, že sa nestanem tvojim blízkym. Neber to zle, ani to tak nemyslím, ale tak tuším, že si to ešte nerobila, a ty to chceš hneď vyskúšať na niekom, kto ti je najbližší, dúfam, že to nemyslíš vážne, čo ak sa ti to nepodarí, hm, čo potom? Budeš ho vedieť aj odčarovať?
Gabi03
06.04.09,10:19
Nedá mi nepripojiť svoj názor.
Fredka, tvoja otázka je naozaj špecifická a len ty vieš, o čo ti ide. No uvedomuješ si, že takto chceš ovplyvniť vôľu niekoho, kto ti je navyše blízky?! Vieš vôbec, čo chce ten človek? Alebo vieš len to, čo chceš ty?
Nemusíš verejne odpovedať. Hlavne odpovedz si sama pre seba.
Mier.
Fredka
06.04.09,10:22
Zaujímavá prosba, len dúfam, že sa nestanem tvojim blízkym. Neber to zle, ani to tak nemyslím, ale tak tuším, že si to ešte nerobila, a ty to chceš hneď vyskúšať na niekom, kto ti je najbližší, dúfam, že to nemyslíš vážne, čo ak sa ti to nepodarí, hm, čo potom? Budeš ho vedieť aj odčarovať?
No presne tak, nerobila. ALe tak no niečo som vyskúšala ale myslím, že sa to nedá nazvať mágiou... neviem. Nikoho som nemala v pláne začarovať alebo čo spomínate.

A inak myslím, že takých ľudí je viac, čo si želajú niečo, čo by tým pádom bola smola pre toho druhého.
Petra Nová
06.04.09,10:23
Hm, vidím, že ste ma všetci odsúdili. Zato v prvom rade ďakujem. .
Myslím, že si pletieš pojmy s dojmami, pokiaľ tvrdíš, že dvadsať ľudí Ťa odsúdilo. Ak dobre čítam, tak, odsúdila som Ťa jediná, pretože zahrávať sa s mágiou sa málo kedy oplatí a ja to osobne považujem za niečo absurdné. Tí ostatní Ťa podľa mňa vôbec neodsudzovali, len sa Ti snažili kulantne naznačiť, že tade cesta nevedie.

Iste si nemohla prehliadnuť tú moju poslednú vetu “čítala som na Porade veľa hlúpostí, ale táto prekonala všetky doterajšie”. Z jej umiestnenia vyplýva, že sa rovnako vzťahuje na tvoje príspevky, ale aj ten môj. Ale napísala som ho zámerne tak preto, aby si sa “zobudila”.
Ak si túto tému založila s dobrým úmyslom - pomôcť svojmu blížnemu, tak sa ti ospravedlňujem za moje nepochopenie. Pre mňa bol ten dobrý úmysel príliš hlboko skrytý v texte tvojich príspevkov.

Ale téma asi splnila svoj účel, pretože podľa mňa si dostala xx dobrých rád a návodov, ako sa treba snažiť o dobro pre blížneho svojho, a nielen pre neho.
duves
06.04.09,10:31
Prosím, má niekto skúsenosti so zaklínaním alebo vyvolávaním duchov alebo niečím podobným... Nejde o to niekomu uškodiť len nejakou neznámou magickou silou zoslať na niekoho smolu... dá sa to vôbec? Sviečky a pod. ako si to predstavujem?
Už to tu opísali predo mnou. Je to tak, treba dať ruky od toho preč. Nepozname (mnohí) veci nebom a zemou. Tie dosahy kliatby sa môžu obratiť voči tomu, kto to šíri. Pri každej myslienke si musime uvedomiť, že tá myšlienka ma nasledny dopad, a ani si to neuvedomujeme. Kto seje vietor, žne búrku.
duves
06.04.09,10:42
az do poslednej chvile som len citala,ale zareagujem,lebo vidim ,ze vsetci fredku odsudili.prislo mi jej trosku luto.
my nevieme ake ma dovody na to ze siaha po tak zavaznej myslienke ako je magia.
ja vobec nepodporujem jej volu,ale asi je zufala/mozno nestastne zalubena....
Aj mne sa tak vidí. No nema pravo konať proti voli ineho slobodneho jedinca. Čarami si lasku iného človeka nezíska.
Charon
06.04.09,14:21
Fredka, myslím si, že sa mýliš ... minimálne v tom, že väčšina.
Ja nikdy nikoho neodsudzujem, lebo doteraz vždy sa mi to vrátilo. Rozumiem Ti, a ako som napísal: Pozor na to, čo si želáš! Nič viac, nič menej. Nikdy by som si nedovolil niekoho odsúdiť, lebo nie som v jeho koži. A byť v niekoho koži je iný pohľad na vec. Ale dával by som si pozor. Koniec koncov - Ty budeš znášať následky - tie dobré, ale aj tie zlé. Neviem Ti poradiť inak ... neviem či niečo také ako kliatba existuje. Neviem. Ale Tvoje myslenie, Tvoje JA, ego, môže Tebe ublížiť.
g.mirka
06.04.09,14:30
A to si este predstav, ze by si takto niekomu uskodila. Dokazala by si spokojne zit bez vycitiek svedomia? Mna mrzi a tazko si odpustam chyby
a sklamania, ktorymi som milovanej osobe ublizila v podstate nechtiac
bez nejakej magie a pod. A
preto sa dodnes snazim napravat, co som urobila. Ver mi, ze cloveku
ublizis velmi lahko a za par sekund, ale niekedy ani cele roky nestacia
na to,aby si to dokazala napravit, nech by si to z celeho srdca olutovala.

Ak mozem poradit, nechaj to tak. Ak ta sklamala ta osoba, Ty chod
s cistym stitom dalej a ver, ze budes spokojna. Sklamat a ublizit je
ovela horsie ako zostat sklamany a zraneny. Naozaj viem, o com to je.
tutiola
06.04.09,15:21
Sú veci medzi nebom a zemou ktoré sa dejú bez nášho pričinenia a dokonca aj bez nášho vedomia. Určite to má nejaké logické vysvetlenie ale zatiaľ na všetko nevieme odpovede. A preto sa aj na rôzne mágie, zaklínanie a podobné praktiky aj pozerám. Ale jedno viem určite. Ak sa má niekomu niečo zlé pritrafiť tak sa mu to aj stane. Nie preto, že si to želám, ale preto, že ten človek v súlade so svojou povahou koná všetko tak, aby sa mu to aj naozaj stalo. Nemusí sa mu to stať hneď, chce to len trpezlivosť a čo má prísť, príde. Veď už aj naši starí otcovia a matere hovorievali, že Božie mlyny melú pomaly a iste. Ale zdá sa mi, že ty si o niečo koleduješ keď sa zaoberáš takými vecami. Daj si pozor, aby ťa to celkom nepohltilo, lebo sa scvokneš.
K tomu by som len dodala, že to platí aj o dobrých veciach. Ak sa majú stať, stanú sa.

Keďže píšeš o človeku tvojmu srdcu blízkemu, tak predpokladám že ide o chlapa. Ak je to tak, dám ti jednú radu v 32 ročnom manželstve vyskúšanu: Nikdy sa nesnaž vybabrať s chlapom. Ten kto na to doplatí je vždy žena.
Fredka
06.04.09,18:19
A to si este predstav, ze by si takto niekomu uskodila. Dokazala by si spokojne zit bez vycitiek svedomia? Mna mrzi a tazko si odpustam chyby
a sklamania, ktorymi som milovanej osobe ublizila v podstate nechtiac
bez nejakej magie a pod. A
preto sa dodnes snazim napravat, co som urobila. Ver mi, ze cloveku
ublizis velmi lahko a za par sekund, ale niekedy ani cele roky nestacia
na to,aby si to dokazala napravit, nech by si to z celeho srdca olutovala.

Ak mozem poradit, nechaj to tak. Ak ta sklamala ta osoba, Ty chod
s cistym stitom dalej a ver, ze budes spokojna. Sklamat a ublizit je
ovela horsie ako zostat sklamany a zraneny. Naozaj viem, o com to je.
Máš pravdu v tom, čo si napísala. Úplne s Tebou môžem súhlasiť. Ale ver tomu, že s týmto mojím želaním, čo som si priala, to nemá absolútne nič spoločné.

Ak sa jedná o milovaného človeka tak tých chýb som niekoľko urobila v minulosti a ver, že ich ľutujem dodnes ako som tomu človeku mohla ublížiť... Ale teraz je to úplne iné, PRETOŽE NEMÁM V ÚMYSLE SKLAMAŤ A UBLÍŽIŤ. Môžem napísať pred všetkými, že nič zlé som si neželala a teda nikoho som nezaklínala či ako to už napísať veď sa vôbec nevyznám do mágie a týmto veciam podobným... ani sa nechystám.. Na začiatku som písala o kliatbe a mágii a neviem čo a slovo kúzla som ešte zabudla dodať... čakala som, že sa ozve aspoň jeden, ktorý má s tým skúsenosti no nič všetci ste proti.
Mám proste nejaké tajné želanie vo vnútri a už ste ma odsúdili, že chcem na niekoho zosypať zlo a čarovať niekoho a ja neviem ešte čo... Však píšem naposledy nemám s tým skúsenosti tak ako by som to asi mohla urobiť s tým rizikom že to pokašlem a ja neviem ešte čo spravím tomu človeku. Začala som sa zaujímať o veci medzi nebom a zemou jednoducho, pretože tiež neviem či na to veriť alebo nie... Prosím ak niekto pozná niekoho takého, ktorý ma s tým skúsenosti tak dajte vedieť.

A to o tých chybách a sklamaniach, ktoré človeku človeku robí a ubližuje mu tým... o tom by sa dalo tiež diskutovať fajne asi na iných fórach. Pretože s mágiou to nemá nič spoločné. Aspoň teda v mojom prípade. Ja svojmu milovanému nemám v úmysle nijak ublížiť. Bože chráň, nikdy by som si to neodpustila.
syrik
06.04.09,18:28
Máš pravdu v tom, čo si napísala. Úplne s Tebou môžem súhlasiť. Ale ver tomu, že s týmto mojím želaním, čo som si priala, to nemá absolútne nič spoločné.

Ak sa jedná o milovaného človeka tak tých chýb som niekoľko urobila v minulosti a ver, že ich ľutujem dodnes ako som tomu človeku mohla ublížiť... Ale teraz je to úplne iné, PRETOŽE NEMÁM V ÚMYSLE SKLAMAŤ A UBLÍŽIŤ. Môžem napísať pred všetkými, že nič zlé som si neželala a teda nikoho som nezaklínala či ako to už napísať veď sa vôbec nevyznám do mágie a týmto veciam podobným... ani sa nechystám.. Na začiatku som písala o kliatbe a mágii a neviem čo a slovo kúzla som ešte zabudla dodať... čakala som, že sa ozve aspoň jeden, ktorý má s tým skúsenosti no nič všetci ste proti.
Mám proste nejaké tajné želanie vo vnútri a už ste ma odsúdili, že chcem na niekoho zosypať zlo a čarovať niekoho a ja neviem ešte čo... Však píšem naposledy nemám s tým skúsenosti tak ako by som to asi mohla urobiť s tým rizikom že to pokašlem a ja neviem ešte čo spravím tomu človeku. Začala som sa zaujímať o veci medzi nebom a zemou jednoducho, pretože tiež neviem či na to veriť alebo nie... Prosím ak niekto pozná niekoho takého, ktorý ma s tým skúsenosti tak dajte vedieť.

A to o tých chybách a sklamaniach, ktoré človeku človeku robí a ubližuje mu tým... o tom by sa dalo tiež diskutovať fajne asi na iných fórach. Pretože s mágiou to nemá nič spoločné. Aspoň teda v mojom prípade. Ja svojmu milovanému nemám v úmysle nijak ublížiť. Bože chráň, nikdy by som si to neodpustila.


Fredka, ešte raz...prečítaj si, čo si napísala v zadaní témy...a potom sa nečuduj, aké sú odpovede...ja mám z Tvojich príspevkov pocit a to sa prosím neuraz, že nevieš, čo vlastne chceš..
Elena Navrátilová
06.04.09,18:31
http://gotika.blog.cz/0611/co-je-to-kliatba
http://www.modlitba.sk/htm/okultizmus/otazky/2_stare.htm
http://vlastinasvatkova.blog.sme.sk/c/95259/Manzelova-prekliata-kliatba.html
http://www.katnoviny.sk/Kn_2003/10_2003/listaren.htm
http://www.meditacia.sk/Saman-1299id/Samanizmus-a-kliatba-A-377-2099id/
No skús poštudovať či si sa vyjadrila skutočne tak ako si chcela. Vidím, že nikto nechápe až na pár príspevkov s ktorými Ty súhlasíš. Takže neviem kto "mláti nadarmo"... nakoniec si to asi ani nemyslela tak ako si to napísala. ;)
Elena Navrátilová
06.04.09,18:32
Fredka, ešte raz...prečítaj si, čo si napísala v zadaní témy...a potom sa nečuduj, aké sú odpovede...ja mám z Tvojich príspevkov pocit a to sa prosím neuraz, že nevieš, čo vlastne chceš..

Sme sa úplne zhodli. Tiež mi to tak vyšlo.
Elena Navrátilová
06.04.09,18:34
Máš pravdu v tom, čo si napísala. Úplne s Tebou môžem súhlasiť. Ale ver tomu, že s týmto mojím želaním, čo som si priala, to nemá absolútne nič spoločné.

Ak sa jedná o milovaného človeka tak tých chýb som niekoľko urobila v minulosti a ver, že ich ľutujem dodnes ako som tomu človeku mohla ublížiť... Ale teraz je to úplne iné, PRETOŽE NEMÁM V ÚMYSLE SKLAMAŤ A UBLÍŽIŤ. Môžem napísať pred všetkými, že nič zlé som si neželala a teda nikoho som nezaklínala či ako to už napísať veď sa vôbec nevyznám do mágie a týmto veciam podobným... ani sa nechystám.. Na začiatku som písala o kliatbe a mágii a neviem čo a slovo kúzla som ešte zabudla dodať... čakala som, že sa ozve aspoň jeden, ktorý má s tým skúsenosti no nič všetci ste proti.
Mám proste nejaké tajné želanie vo vnútri a už ste ma odsúdili, že chcem na niekoho zosypať zlo a čarovať niekoho a ja neviem ešte čo... Však píšem naposledy nemám s tým skúsenosti tak ako by som to asi mohla urobiť s tým rizikom že to pokašlem a ja neviem ešte čo spravím tomu človeku. Začala som sa zaujímať o veci medzi nebom a zemou jednoducho, pretože tiež neviem či na to veriť alebo nie... Prosím ak niekto pozná niekoho takého, ktorý ma s tým skúsenosti tak dajte vedieť.

A to o tých chybách a sklamaniach, ktoré človeku človeku robí a ubližuje mu tým... o tom by sa dalo tiež diskutovať fajne asi na iných fórach. Pretože s mágiou to nemá nič spoločné. Aspoň teda v mojom prípade. Ja svojmu milovanému nemám v úmysle nijak ublížiť. Bože chráň, nikdy by som si to neodpustila.

Naozaj Ti niekto prišiel svojou odpoveďou že Ťa súdi? Hmm ... Ja som tu nič ako "súdenie" nečítala.
anka_p
06.04.09,18:39
Naozaj Fredka je to tak, vôbec sa nečudujem ako tu títo ľudia predo mnou reagovali. To ako si to opísala, že v čom potrebuješ radu neznelo tak že by si chcela niekomu dobre. Teraz to chceš napraviť, jasné.....lebo si sa asi zle vyjadrila a vyzerá to teraz dosť blbo....však napíš o čo ide a možno ti aj niekto poradí. Ale myslím, že hlavne treba v živote POZITÍVNE MYSLIEŤ :)

Inak ja ani neviem či niečo ako mágia existuje a či sa dá niečo zakliať alebo privodiť niekomu zle. Ale len už ked si na niečo také pomyslím je mi z toho zle. Ja dúfam, že niečo také ani neexistuje !!!!!!!!!!!
syrik
06.04.09,18:42
Presne tak...skús napísať, aký máš konkrétny problém...a keď o tom nechceš alebo nemôžeš hovoriť, tak potom Ti tu vlastne nemá kto poradiť s Tvojim problémom..keďže ho nik nevie..nech je to čokoľvek, určite sa to dá riešiť aj inak ako mágiou...;)
Fredka
06.04.09,18:45
Neviem ani ja, či niečo také existuje.. naozaj... ale znie to zaujímavé hlavne preto, že nik o tom nevie... teda až na pár ľudí ktorí sa tomu venujú, ale nepoznám osobne nikoho takého. Však preto som sa sem s tým obrátila. Neviem no, mňa to neznepokojuje vôbec, lebo čarovať neviem.. ale bolo by to asi zaujímavé :D
Elena Navrátilová
06.04.09,18:48
http://gotika.blog.cz/0611/co-je-to-kliatba
http://www.modlitba.sk/htm/okultizmus/otazky/2_stare.htm
http://vlastinasvatkova.blog.sme.sk/c/95259/Manzelova-prekliata-kliatba.html
http://www.katnoviny.sk/Kn_2003/10_2003/listaren.htm
http://www.meditacia.sk/Saman-1299id/Samanizmus-a-kliatba-A-377-2099id/
No skús poštudovať či si sa vyjadrila skutočne tak ako si chcela. Vidím, že nikto nechápe až na pár príspevkov s ktorými Ty súhlasíš. Takže neviem kto "mláti nadarmo"... nakoniec si to asi ani nemyslela tak ako si to napísala. ;)


Neviem ani ja, či niečo také existuje.. naozaj... ale znie to zaujímavé hlavne preto, že nik o tom nevie... teda až na pár ľudí ktorí sa tomu venujú, ale nepoznám osobne nikoho takého. Však preto som sa sem s tým obrátila. Neviem no, mňa to neznepokojuje vôbec, lebo čarovať neviem.. ale bolo by to asi zaujímavé :D

Skús prečítať... otvorí sa Ti obzor. Určite budeš prekvapená.
Fredka
06.04.09,18:51
Skús prečítať... otvorí sa Ti obzor. Určite budeš prekvapená.
Tak romýšľala som, že by som nakukla do nejakých kníh, v ktorých sa o tom píše.... ty si o tom čítala alebo niečo podobné z iných zdrojov dozvedela?
syrik
06.04.09,18:56
Neviem ani ja, či niečo také existuje.. naozaj... ale znie to zaujímavé hlavne preto, že nik o tom nevie... teda až na pár ľudí ktorí sa tomu venujú, ale nepoznám osobne nikoho takého. Však preto som sa sem s tým obrátila. Neviem no, mňa to neznepokojuje vôbec, lebo čarovať neviem.. ale bolo by to asi zaujímavé :D

No určite to existuje....a vie o tom veľa ľudí, nielen tí, čo sa tomu venujú...a určite to nie je niečo, po čom by sa malo bažiť ako po senzácii...skôr naopak..ruky preč...apropo, ideš mimotemy..obrátila si sa sem nie preto, aby si sa o tom niečo dozvedela, ale pre toto...citujem:
Nejde o to niekomu uškodiť len nejakou neznámou magickou silou zoslať na niekoho smolu...
alla66
06.04.09,18:58
Fredka : Buď rada, že nevieš čarovať..:)..

No neviem si predstaviť, aby to ľudia ovládali. Asi by sme sa uriekli, začarovali a zničili navzájom....Maximálne vlastniť čarovný prútik, ktorý nám splní tajné želania, alebo mať Arabelin prsteň.... nie škodiť známym a rodine, ale robiť radosť.:)
JarkaL
06.04.09,19:00
Odporúčam prečítať si knihu http://www.martinus.sk/?uItem=41971. Je veľmi poučná, mágia je naozaj nebezpečná vec a naozaj každý by mal myslieť pozitívne a každému priať len všetko dobré. Ak niekomu prajete niečo zlé, vráti sa to ako bumerang.
Fredka
06.04.09,19:02
No určite to existuje....a vie o tom veľa ľudí, nielen tí, čo sa tomu venujú...a určite to nie je niečo, po čom by sa malo bažiť ako po senzácii...skôr naopak..ruky preč...apropo, ideš mimotemy..obrátila si sa sem nie preto, aby si sa o tom niečo dozvedela, ale pre toto...citujem:
Nejde o to niekomu uškodiť len nejakou neznámou magickou silou zoslať na niekoho smolu...
áno veľmi dobre viem, že som to napísala... ale napísala som to, aby si niekto nemyslel, že ja idem teraz niekomu uškodiť tým že sa mu niečo stane alebo nebodaj niečo horšie čo sa jeho života týka... A to že niekto bude mať v niečom smolu to zas neberiem, že sa mu teraz zrúti svet... Nejdem naozaj spomínať o čo presne ide, dodám len, že tomu človeku to nijak neublíži... naďalej si bude svoj život žiť normálne a v absolútnej pohode. Takže zas nič ZLEEE som si neželala ani neželám.
syrik
06.04.09,19:04
áno veľmi dobre viem, že som to napísala... ale napísala som to, aby si niekto nemyslel, že ja idem teraz niekomu uškodiť tým že sa mu niečo stane alebo nebodaj niečo horšie čo sa jeho života týka... A to že niekto bude mať v niečom smolu to zas neberiem, že sa mu teraz zrúti svet... Nejdem naozaj spomínať o čo presne ide, dodám len, že tomu človeku to nijak neublíži... naďalej si bude svoj život žiť normálne a v absolútnej pohode. Takže zas nič ZLEEE som si neželala ani neželám.

Neviem, ako ostatní, ale ja Ti absolútne nerozumiem...sorry
anka_p
06.04.09,19:06
hmmm, tak čo si mu želala? pozitívnu SMOLU? :confused:
ved napíš priamo čo si chcela a možno všetci zmenia svoj názor na teba ;)
Fredka
06.04.09,19:10
hmmm, tak čo si mu želala? pozitívnu SMOLU? :confused:
ved napíš priamo čo si chcela a možno všetci zmenia svoj názor na teba ;)
a čo je pre teba pozitívna smola? Hmm no ale možno by sa to dalo nazvať aj pozitívnou smolou... lebo na jednej strane tá smola, ktorú si prajem, prinesie dotyčnému pokojnejší život... a tým pádom aj ja budem spokojná a šťastná a aj dotyčný človek :-)
anka_p
06.04.09,19:13
Pozitívna smola podľa mňa neexistuje, preto som sa ťa opýtala čo si chcela.....či pozitívnu smolu. Smola je pre mňa niečo čo nie je pozitívne.....niečo čo nik nechce, aby sa mu lepilo na päty.
Ale vidím, že nemá význam tu moc diskutovať, lebo nechceš napísať o čo išlo, takže ani nie je čo riešiť.... a odpoved ti už dali....tie linky kde nájdeš info o mágii.....
Fredka
06.04.09,19:18
Napísala by som to konkrétne do súkromnej správy to mi dáko ale nefunguje ešte... a takto verejne to nechcem dať...

Ja si myslím, že existuje aj taká smola, ktorá neprináša človeku ani nič pozitívne a ani nič negatívne. také že proste všetko ostane tak ako je... Že sa síce človeku niečo nepodarí, ale nezabije ho to. A to je na jednej strane smola, a na druhej ani nie je. Ja to neviem nazvať že čo to je... preto som to v úvode nazvala smolou.
Gabi03
07.04.09,05:39
Napísala by som to konkrétne do súkromnej správy to mi dáko ale nefunguje ešte... a takto verejne to nechcem dať...

Ja si myslím, že existuje aj taká smola, ktorá neprináša človeku ani nič pozitívne a ani nič negatívne. také že proste všetko ostane tak ako je... Že sa síce človeku niečo nepodarí, ale nezabije ho to. A to je na jednej strane smola, a na druhej ani nie je. Ja to neviem nazvať že čo to je... preto som to v úvode nazvala smolou.

:rolleyes: Hmmmmm, každá situácia, jav alebo stav ovplyvňuje človeka. Aj to, že sa niečo nestane. (A teraz mám na mysli toho dotyčného, nie teba. ;)) :)
syrik
07.04.09,05:54
Napísala by som to konkrétne do súkromnej správy to mi dáko ale nefunguje ešte... a takto verejne to nechcem dať...

Ja si myslím, že existuje aj taká smola, ktorá neprináša človeku ani nič pozitívne a ani nič negatívne. také že proste všetko ostane tak ako je... Že sa síce človeku niečo nepodarí, ale nezabije ho to. A to je na jednej strane smola, a na druhej ani nie je. Ja to neviem nazvať že čo to je... preto som to v úvode nazvala smolou.

Keď to nechceš dávať verejne, tak potom neviem, na čo si zakladala na to tému...lebo nikto z nás nevie, čo vlastne chceš...
Akákoľvek "pozitívna smola" alebo aké slovo Ti primomína to, čo máš na mysli, neexistuje...aj keď to toho človeka nezabije, nikdy mu nepraj nič "zlé", ani také, čo by mu trošku ublížilo, ale ho to "nezabije"...NIKDY...lebo sa to obráti proti Tebe...
duves
07.04.09,06:06
...lebo nikto z nás nevie, čo vlastne chceš...
.

Je to tak, nevieš co chces Fredka!
Ak chces zmenu, tak najlahsia zmena je u teba. Nečakaj zmenu u druhych, lebo sa jej nedočkaš.
wegamizi
07.04.09,11:13
Este stale vas to bavi????????