Zavrieť

Porady

Kliatba

Prosím, má niekto skúsenosti so zaklínaním alebo vyvolávaním duchov alebo niečím podobným... Nejde o to niekomu uškodiť len nejakou neznámou magickou silou zoslať na niekoho smolu... dá sa to vôbec? Sviečky a pod. ako si to predstavujem?
Usporiadat
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Fredka Pozri príspevok
Prosím, má niekto skúsenosti so zaklínaním alebo vyvolávaním duchov alebo niečím podobným... Nejde o to niekomu uškodiť len nejakou neznámou magickou silou zoslať na niekoho smolu... dá sa to vôbec? Sviečky a pod. ako si to predstavujem?
Napadlo ma k tomu iba toto jedno múdre príslovie, ktoré hovorí: nerob iným to, čo nechceš, aby oni robili Tebe.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Mágiu môžeš použiť na obranu, ale nikdy by si ju nemala použiť ako útok! Ak necháš do mágie vstúpiť zlosť alebo nenávisť, môže sa ti to vymknúť z rúk. Zvlášť čierna mágia...ktorá sa môže obrátiť voči tebe.
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

Nenechaj svoj hnev, alebo žiaľ aby ťa ovládal. Ak si na niekoho nahnevaná a ublížil ti, nechaj to tak. Každému sa všetko vráti skôr, či neskôr. Nezniž sa na úroveň niekoho, kto za to nestojí.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Iba doplním staré známe" kto druhému jamu kope, sám do nej spadne" To isté sa môže stať aj pri kliatbe - je to energia, ktorá sa môže od danej osoby odraziť, keď je dostatočne energeticky silná a kliatba zasiahne Teba. To snáď nechceš?
0 0
Fredka Fredka

Fredka je offline (nepripojený) Fredka

Tak čo mám urobiť aby sa mi splnilo to, čo si prajem, aby sa niekomu prihodilo. Nie je to nič zlé, nejde o život a tak... Mám si snáď zapáliť sviečočku a pomodliť sa pri nej, aby sa mi to splnilo? Ide len o to, aby sa niekomu niečo nepodarilo, ten človek tým nič nestratí... A škoda, že mi nefungujú súkromné správy bo som tu ešte krátko regnutá... Ľudia poraďte mi prosím čo mám urobiť ..ak sa mi nesplní to, čo si želám, budem strašne nešťastná...

Ja vážne chápem, že kto druhému bla bla bla ja si to uvedomujem ale tak... no... neviete síce, čo si prajem ale nie je to nič zlé... Ide predsa o človeka, ktorý je môjmu srdcu najbližší...
0 0
Liptáčik Liptáčik

Liptáčik je offline (nepripojený) Liptáčik

Máš dve možnosti: Alebo sa zmieriš so skutočnosťou, alebo zabojuješ ale prijateľnými zbraňami. Život je nielen o výhrach, ale aj o remízach a prehrách.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Sú veci medzi nebom a zemou ktoré sa dejú bez nášho pričinenia a dokonca aj bez nášho vedomia. Určite to má nejaké logické vysvetlenie ale zatiaľ na všetko nevieme odpovede. A preto sa aj na rôzne mágie, zaklínanie a podobné praktiky aj pozerám. Ale jedno viem určite. Ak sa má niekomu niečo zlé pritrafiť tak sa mu to aj stane. Nie preto, že si to želám, ale preto, že ten človek v súlade so svojou povahou koná všetko tak, aby sa mu to aj naozaj stalo. Nemusí sa mu to stať hneď, chce to len trpezlivosť a čo má prísť, príde. Veď už aj naši starí otcovia a matere hovorievali, že Božie mlyny melú pomaly a iste. Ale zdá sa mi, že ty si o niečo koleduješ keď sa zaoberáš takými vecami. Daj si pozor, aby ťa to celkom nepohltilo, lebo sa scvokneš.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

... kto s čím žije, tým aj ide... to je celé. Ľutujem všetkých, ktorí svoju energiu orientujú nato aby niekomu uškodili.
0 0
kero64 kero64

kero64 je offline (nepripojený) kero64

Prepáč, ale akosi ťa nechápem. Človek tvojmu srdcu najbližší a ty mu nechceš niečo dopriať? Veď ak on po tom túži, mala by si mu to dopriať a nie bojovať mágiou proti nemu. A ak si myslíš, že to tebe ublíži, nebolo by lepšie si o tom s ním pohovoriť? Neviem, o čo ide a ani ťa nechcem súdiť, ale všetci, čo ti písali predo mnou to s tebou myslia dobre a tak ti môžem iba odporučiť, daj na ich rady. Tí ľudia vedia, o čom hovoria.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Fredka Pozri príspevok
Tak čo mám urobiť aby sa mi splnilo to, čo si prajem, aby sa niekomu prihodilo. Nie je to nič zlé, nejde o život a tak... Mám si snáď zapáliť sviečočku a pomodliť sa pri nej, aby sa mi to splnilo? Ide len o to, aby sa niekomu niečo nepodarilo, ten človek tým nič nestratí... A škoda, že mi nefungujú súkromné správy bo som tu ešte krátko regnutá... Ľudia poraďte mi prosím čo mám urobiť ..ak sa mi nesplní to, čo si želám, budem strašne nešťastná...

Ja vážne chápem, že kto druhému bla bla bla ja si to uvedomujem ale tak... no... neviete síce, čo si prajem ale nie je to nič zlé... Ide predsa o človeka, ktorý je môjmu srdcu najbližší...
Keď je srdcu najbližší praj mu len nech je v živote šťastný a spokojný a nech sa mu darí všetko, všetúčko. Nech sa m vyplnia všetky priania. Ver, to je to čo on potrebuje. Mysli pozitívne a v dobrej viere.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Zmeň svoje myslenie...z negatívneho na pozitívne...
Pozitívne myslenie nie je liekom na všetky problémy, ale úžasne sa s nim žije.)
0 0
Anik Anik

Anik je offline (nepripojený) Anik

dobrý večer nedá mi nezareagovať
aj keď na tomto fóre by som chcela byť oveľa častejšie niekedy sa mi to nedarí, pravdupovediac nepredpokladám , že by mal niekto tu z prítomných chuť ublížiť niekomu mágiou reagovali všetci tak ako som predpokladala
vieš moja nebohá matka nás vychovala sama 4 deti veľa nám toho nedala, ale najviac si do života cením krédo na ktoré som nikdy nezabudla a som veľmi rada že je tomu tak
Nerob iným to čo nechceš aby iní robili tebe - a v živote mi to veľmi pomohlo
Anika
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Väčšinou sa do podobných tém už nezapájam, ale nedá mi. Fredka, ty nie si len málo regnutá.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Možno nie je. Všetci sme iní. Máme rozdielne názory, rozdielne potreby a túžby.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Fredka Pozri príspevok
Prosím, má niekto skúsenosti so zaklínaním alebo vyvolávaním duchov alebo niečím podobným... Nejde o to niekomu uškodiť len nejakou neznámou magickou silou zoslať na niekoho smolu... dá sa to vôbec? Sviečky a pod. ako si to predstavujem?
Fredka Pozri príspevok
Tak čo mám urobiť aby sa mi splnilo to, čo si prajem, aby sa niekomu prihodilo. Nie je to nič zlé, nejde o život a tak... Mám si snáď zapáliť sviečočku a pomodliť sa pri nej, aby sa mi to splnilo? Ide len o to, aby sa niekomu niečo nepodarilo, ten človek tým nič nestratí... A škoda, že mi nefungujú súkromné správy bo som tu ešte krátko regnutá... Ľudia poraďte mi prosím čo mám urobiť ..ak sa mi nesplní to, čo si želám, budem strašne nešťastná...

Ja vážne chápem, že kto druhému bla bla bla ja si to uvedomujem ale tak... no... neviete síce, čo si prajem ale nie je to nič zlé... Ide predsa o človeka, ktorý je môjmu srdcu najbližší...
Fredka, zdáš sa mi akási povedomá. Ale ak sa pýtaš na skúsenosti s mágiou, tak sa priznávam, že mám skúsenosti so zaklínaním a vyvolávaním duchov a ešte s rôznymi inými podobnými vecami!!! Ak v tomto momente neprestaneš myslieť na to, čo chceš, aby sa stalo tvojmu srdcu najbližššiemu, bla bla bla ...., potom ja poprosím všetkých s čiernou dušou, aby mne splnili prianie a naložili ti na zadok apoň 25 poriadne trstenicou. A tie by si si určite zaslúžila viac, ako ktokoľvek iný. Ale neboj sa , požiadam ich , aby ti veľmi neublížili, len tak, ako ty svojmu blížnemu. A vieš, že mi ani trochu nebude ľúto, ak budeš nešťastná, ak sa ti nesplní tvoje želanie.


No, čítala som na Porade veľa hlúpostí, ale táto prekonala všetky doterajšie !!!!!!!!
0 0
Charon Charon

Charon je offline (nepripojený) Charon

Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac
Zacitujem niečo z jednej východnej filozofie: "Pozor na svoje želania!"
0 0
iriska iriska

iriska je offline (nepripojený) iriska

"Pozor na svoje želania, mohli by sa splniť"

Len chcem dodať k ostatným reakciám. Ak by napr. išlo o môjho brata, ktorý by sa hnal do manželstva so strašnou ale strašnou fúriou, tak by som sa mu to pokúsila vyhovoriť, ale keďže on by ju mal rád, neveril by mi a oženil by sa s ňou (samozrejme, že by som sa modlila, aby ho osvietilo), tak by som pri ňom aspoň stála pri rozvode. Možno ide o takýto prípad. Ale mágiu by som neprivolávala.
0 0
elpka elpka

elpka je offline (nepripojený) elpka

žena vo svete mužov
Fredka, typujem ťa na 17........ a tým sa aj ospravedlňuje táto téma. Ináč neviem, neviem.....
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

az do poslednej chvile som len citala,ale zareagujem,lebo vidim ,ze vsetci fredku odsudili.prislo mi jej trosku luto.
my nevieme ake ma dovody na to ze siaha po tak zavaznej myslienke ako je magia.
ja vobec nepodporujem jej volu,ale asi je zufala/mozno nestastne zalubena..../

mna skor hrozne zaraza-TY SA NEBOJIS????!!!!!!

ja sa zaujimam hrozne o nadprirodzene veci ,vyklady snov,predtuchy a povery a pod.ale len z uhla informacii a zaujimavosti.len zo zvedavosti.
sory,ale keby sa mi zjavil duch dakeho ,hoci i hrozne blizkeho zosnuleho alebo by na zemi pristalo UFO,asi by som skolabovala od soku.ja sa takych veci strasne bojim.obdivujem ludi,ktori sa odvazia tymto pokusat osud.
no,Pan Boh bud im na pomoci v nestasti!!!!

mozno trochu ,ale jednu metodu poznam-vzdy dostanem o co z vrucnosti prosim,ale nie je to vzdy hned.Ten koho ziadam,mi to da vtedy,ked pride na to vhodny cas.
hovorim o motlidbe.Raz nas farar v kazni hovoril ze ked sa modlime,vzdy mame vediet,za co sa modlime.bud dakujeme,alebo o nieco prosime.alebo sa modlime za niekoho.......
a vravel,ze Boh vypocuje kazdu prosbu.odvtedy ked nieco chcem,modlim sa za to a som trpezliva-naozaj to funguje,treba len verit a vytrvalo cakat.a modlit sa.ale samozrejme ze ti nesplni ak si zelas nieco zlomyselne.
toto nie je prednaska nabozenstva-aj ja som normalna a ziadny fanatik,

ale ak ta nieco trapi Fredka,skus to radsej takto.ak si veriaca.
Boh je stale s nami.aj ked my toho vzdy vela vyparatime.....ja tomu verim.
0 0
Fredka Fredka

Fredka je offline (nepripojený) Fredka

osky Pozri príspevok
az do poslednej chvile som len citala,ale zareagujem,lebo vidim ,ze vsetci fredku odsudili.prislo mi jej trosku luto.
my nevieme ake ma dovody na to ze siaha po tak zavaznej myslienke ako je magia.
ja vobec nepodporujem jej volu,ale asi je zufala/mozno nestastne zalubena..../

mna skor hrozne zaraza-TY SA NEBOJIS????!!!!!!

ja sa zaujimam hrozne o nadprirodzene veci ,vyklady snov,predtuchy a povery a pod.ale len z uhla informacii a zaujimavosti.len zo zvedavosti.
sory,ale keby sa mi zjavil duch dakeho ,hoci i hrozne blizkeho zosnuleho alebo by na zemi pristalo UFO,asi by som skolabovala od soku.ja sa takych veci strasne bojim.obdivujem ludi,ktori sa odvazia tymto pokusat osud.
no,Pan Boh bud im na pomoci v nestasti!!!!

mozno trochu ,ale jednu metodu poznam-vzdy dostanem o co z vrucnosti prosim,ale nie je to vzdy hned.Ten koho ziadam,mi to da vtedy,ked pride na to vhodny cas.
hovorim o motlidbe.Raz nas farar v kazni hovoril ze ked sa modlime,vzdy mame vediet,za co sa modlime.bud dakujeme,alebo o nieco prosime.alebo sa modlime za niekoho.......
a vravel,ze Boh vypocuje kazdu prosbu.odvtedy ked nieco chcem,modlim sa za to a som trpezliva-naozaj to funguje,treba len verit a vytrvalo cakat.a modlit sa.ale samozrejme ze ti nesplni ak si zelas nieco zlomyselne.
toto nie je prednaska nabozenstva-aj ja som normalna a ziadny fanatik,

ale ak ta nieco trapi Fredka,skus to radsej takto.ak si veriaca.
Boh je stale s nami.aj ked my toho vzdy vela vyparatime.....ja tomu verim.
Hm, vidím, že ste ma všetci odsúdili. Zato v prvom rade ďakujem. Mimochodom, 17 rokov určite nemám. Najviac ma pochopila OSKY a ďakujem jej za pochopenie. Len tak okrajovo, nazvala som tému kliatbou alebo mágiou pretože som nevedela ako to inak nazvať... modlitbou určite by som nenazvala, to by Boh asi nevyslyšal alebo že by? No možno áno, ide o to že v podstate nič hrozné si neprajem, len .. no nehám si pre seba aj tak by sa zas našlo 20 ľudí, ktorí by ma odsúdili...

IRISKA skoro trafila do čierneho, za tým, čo si želám je určite aj šťastie a zdravie toho druhého... Tak si skôr zaželám, aby sa ten dotyčný nedával na somariny.

Tak poprosím nejakého administrátora o zmazanie tejto témy a budete radi. A majte ma aj za najsprostejšiu a neviem ešte akú. Mne to je jedno.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať