Martin Mocko
21.04.09,07:05
Prvý krát som mal zamestnanca so zrážkovou daňou - takže neviem posúdiť, či to v minulom období bolo správne.
Ale zrážkovú daň za mzdu z 03/2009 - ktorá je zrazená v 04/2009 mala byť podľa správnosti v aprílovom sĺpci - čiže v hlásení za II. Q 2009. Avšak Money mi túto sumu dalo už do 03/2009. Je to štandardné a treba to ručne upraviť vo výkaze? Alebo mám nejaké nastavenie chybné?
Cronica
23.04.09,09:47
Cez technicku podporu som upozornoval sw firmu na uvedenu chybu v programe, ktora sa vyskytuje od zaciatku vykazovania ZD v kvartalnych hlaseniach. Poslal som im aj odkaz na Fin. spravodajcu a odkaz uvedeny v tlacive. Slubili, ze to odstrania, ale doteraz sa tak nestalo. Prepisujem to teda nadalej rucne.
Martin Mocko
27.04.09,05:29
Cez technicku podporu som upozornoval sw firmu na uvedenu chybu v programe, ktora sa vyskytuje od zaciatku vykazovania ZD v kvartalnych hlaseniach. Poslal som im aj odkaz na Fin. spravodajcu a odkaz uvedeny v tlacive. Slubili, ze to odstrania, ale doteraz sa tak nestalo. Prepisujem to teda nadalej rucne.


Mne s vyskytla zrážková daň až tento kvartál. Táto chyba teda prevláda už dlhšie? Predpokladal som, že to začalo až od denominácie...