Zavrieť

Porady

Štvrťročný výkaz na DU

Prvý krát som mal zamestnanca so zrážkovou daňou - takže neviem posúdiť, či to v minulom období bolo správne.
Ale zrážkovú daň za mzdu z 03/2009 - ktorá je zrazená v 04/2009 mala byť podľa správnosti v aprílovom sĺpci - čiže v hlásení za II. Q 2009. Avšak Money mi túto sumu dalo už do 03/2009. Je to štandardné a treba to ručne upraviť vo výkaze? Alebo mám nejaké nastavenie chybné?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Cronica je offline (nepripojený) Cronica

    Cronica
    Cez technicku podporu som upozornoval sw firmu na uvedenu chybu v programe, ktora sa vyskytuje od zaciatku vykazovania ZD v kvartalnych hlaseniach. Poslal som im aj odkaz na Fin. spravodajcu a odkaz uvedeny v tlacive. Slubili, ze to odstrania, ale doteraz sa tak nestalo. Prepisujem to teda nadalej rucne.

    Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

    Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac Martin Mocko
    Cronica Pozri príspevok
    Cez technicku podporu som upozornoval sw firmu na uvedenu chybu v programe, ktora sa vyskytuje od zaciatku vykazovania ZD v kvartalnych hlaseniach. Poslal som im aj odkaz na Fin. spravodajcu a odkaz uvedeny v tlacive. Slubili, ze to odstrania, ale doteraz sa tak nestalo. Prepisujem to teda nadalej rucne.

    Mne s vyskytla zrážková daň až tento kvartál. Táto chyba teda prevláda už dlhšie? Predpokladal som, že to začalo až od denominácie...

    Štvrťročný výkaz na DU

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.