katarina887
25.04.09,15:52
Som nováčik, zaregistrovaná som iba od včera. Akokoľvek a kdekoľvek hľadám, neviem nikde nájsť kde je upresnené odkedy nebudem musieť čakať 30 minút aby som mohla napísať nový príspevok, kedy budem môcť k svojim odkazom pridať fotky, alebo kedy budem môcť hlasovať atď. Kde by som to mohla nájsť?
Vďaka za všetky odpovede. ;)
m.hladka
25.04.09,14:17
Vítam Ťa tu. Až sa poobzeráš, tak si určite nájdeš,
čo potrebuješ, chce to len čas a trpezlivosť. A čo konkrétne hľadáš?
katarina887
25.04.09,14:28
Konkrétne hľadám odpovede na moje otázky:
Po koľkích príspevkoch nebudem musieť čakať 30 minút aby som mohla poslať nový?
Kedy alebo po koľkích príspevkoch budem môcť priložiť foto k svojmu príspevku?
Kedy budem môcť pridať svoj hlas nejakému príspevku?
...a podobné
tutiola
25.04.09,15:46
Som nováčik, zaregistrovaná som iba od včera. Akokoľvek a kdekoľvek hľadám, neviem nikde nájsť kde je upresnené odkedy nebudem musieť čakať 30 minút aby som mohla napísať nový príspevok, kedy budem môcť k svojim odkazom pridať fotky, alebo kedy budem môcť hlasovať atď. Kde by som to mohla nájsť?
Vďaka za všetky odpovede. ;)
Odpovede na tvoje otázky síce nemám, aj ja som nováčik, ale o to srdečnejšie ťa tu vítam.
Muška
25.04.09,15:59
Katarínka,
táto stránka vznikla pôvodne ako daňovo-ekonomicko-účtovné poradenstvo....a popri tom sa pridali aj rôzne iné témy.
No a od vzniku týchto "vedľajších" tém sem začali chodiť aj rôzní "záškodníci" :rolleyes:, tak administrátor urobil také menšie opatrenia pre "nové niky".
Takže, len vydrž a vitaj medzi nami :)
katarina887
25.04.09,19:27
Ďakujem všetkím za uvítanie.
Zrejme tie "pravidlá" porady nikde nenájdem, ale myslím že by nebolo odveci to niekam prihodiť aby nováčikovia vedeli na čom sú, aké majú práva a povinnosti.
Melnick
25.04.09,20:07
Ďakujem všetkím za uvítanie.
Zrejme tie "pravidlá" porady nikde nenájdem, ale myslím že by nebolo odveci to niekam prihodiť aby nováčikovia vedeli na čom sú, aké majú práva a povinnosti.

Heuréka, oni Ťa vyslyšali :)

http://www.porada.sk/t2886-etiketa-porady.html
katarina887
02.05.09,06:36
Heuréka, oni Ťa vyslyšali :)

http://www.porada.sk/t2886-etiketa-porady.html

Ste všetci veľmi zlatí :). Už predtým ako som pridala túto tému, prečítala som si etiketu, no všetky príspevky k nej som čítala až po tejto poslednej reakcii s nádejou že zistím niečo viac. V jednom príspevku bola spomenutá lehota 5 dní, tak som slušne čakala. Prešiel odvtedy týždeň a stále jediné čo môžem je pridať jeden príspevok počas 30 minút. Asi je to proti etikete, ale včera som sa obrátila prostredníctvom ss s mojim "problémom" na administrátora aby som sa "pripomenula" - pri takom množstve členov sa môže stať že sa na jedného zelenáča zabudne.
Pomaly ale isto ma to takto prestáva baviť, keď sa nemôžem plnohodnotne zapájať do tém :mee:. Dúfam, že už nebudem musieť dlho čakať.
DanielaSL
02.05.09,08:31
Katarínka len vydrž....a potom budeš ako my poniektorí..závislák.
mekelek
02.05.09,16:04
Katarína, trpezlivosť ruže prináša, poznáš!?:)
Netráp sa, ja som bola tak isto, ako ty, som nechápala, prečo nemôžem hneď reagovať, najmä keď išlo o moju otázku. No a potom - ani som nezbadala, od kedy - už som nemusela sledovať minúty.
Dôvod, prečo to tak je nastavené, som nenašla. Ale nateraz už sa stala zo mňa riadna závisláčka;) a ako denno-denne čítam príspevky, pochopila som:
aby nováčikovia nebombardovali odborníkov každú minútu otázkami, lebo im nezostane čas na svoju prácu!:)
Tinka13
04.05.09,12:56
Súhlasim s tým, čo si napísala, ja mám tiež problém, a potrebujem ho vyriešiť, a neviem tu nájsť nikoho, kto by mi vedel poradiť a odpovedať na môj problém, tak pridám ten môj problém aj sem, možno tu sa niekto nájde, kto mi poradí, lebo podobne ako teba, tak aj mňa trápi, že môžem pridať len jeden článok za 30 minút.

a tu už je môj problém:

Výpoveď daná zamestnávateľom
Dobrý deň,

chcela by som sa spýtať, ako mám postupovať v mojom prípade.

Zamestnávateľ mi oznámil 30.4.2009, že od 1.mája 2009 ruší moje pracovné miesto, vzhľdom k tomu, že mám ešte 20 dní starej dovolenky a nárok na 12 dní novej, tak rozhodol, že mám najskôr vyčerpať dovolenku a až potom budem mať výpoveď.
Dôvodom výpovede je to, že ruší moje miesto. Chcela by som preto vedieť, či mám nárok nielen na odstupné podľa zákonníka práce minimálne 3 mesačné platy, ale ako to bude s výpovednou dobou, ktorá je 3 mesiace, či mi môže aj za túto dobu vyplatiť mzdu, alebo ako by to bolo z právneho hľadiska správne riešiť. On už nechce aby som po vyčerpaní dovolenky do jeho firmy viac nastupovala. Ako to prosím Vás bude s výpovednou lehotou a s odstupným.

Dakujem za rady!
ekopo
04.05.09,13:07
Otázka tohoto typu patrí do miezd a personalistiky, otázku si položila už aj tu: http://www.porada.sk/t14770-p18-nova-otazka-nova-tema-neplati-ak-ma-absolutny-suvis-s-temou.html#post1034238 bola položená v nevhodnom "chlieviku".
Podobné napr. : http://www.porada.sk/t19916-doba-urcita-pridelenie-zamestnca-odstupne.html

je vhodné využiť vyhľadávanie
veronikasad
04.05.09,13:42
Súhlasim s tým, čo si napísala, ja mám tiež problém, a potrebujem ho vyriešiť, a neviem tu nájsť nikoho, kto by mi vedel poradiť a odpovedať na môj problém, tak pridám ten môj problém aj sem, možno tu sa niekto nájde, kto mi poradí, lebo podobne ako teba, tak aj mňa trápi, že môžem pridať len jeden článok za 30 minút.

a tu už je môj problém:

Výpoveď daná zamestnávateľom
Dobrý deň,

chcela by som sa spýtať, ako mám postupovať v mojom prípade.

Zamestnávateľ mi oznámil 30.4.2009, že od 1.mája 2009 ruší moje pracovné miesto, vzhľdom k tomu, že mám ešte 20 dní starej dovolenky a nárok na 12 dní novej, tak rozhodol, že mám najskôr vyčerpať dovolenku a až potom budem mať výpoveď.
Dôvodom výpovede je to, že ruší moje miesto. Chcela by som preto vedieť, či mám nárok nielen na odstupné podľa zákonníka práce minimálne 3 mesačné platy, ale ako to bude s výpovednou dobou, ktorá je 3 mesiace, či mi môže aj za túto dobu vyplatiť mzdu, alebo ako by to bolo z právneho hľadiska správne riešiť. On už nechce aby som po vyčerpaní dovolenky do jeho firmy viac nastupovala. Ako to prosím Vás bude s výpovednou lehotou a s odstupným.

Dakujem za rady!
odpoveď nájdeš tu :

http://www.porada.sk/1034389-post6.html