andysa85
29.04.09,09:30
Ahojte! Ja som si už napísala prevádzkový poriadok na rýchle občerstvenie, dúfam že mi to hygiena uzná. Iba to by som chcela vedieť, ako to mám odovzdať. Mám to zviazať, alebo stačí to vytlačiť a jednoducho so zošívačkou zošiť, alebo to musí byť nejak extra upravené? Ďakujem Za odpovede! Jaj, a ak mi to hygiena uzná, vložím ho sem ako vzor tým, ktorí to potrebujú, aj ja som tolko hladala, ale na rýchle občerstvenie nikde nebolo!!Držte mi palce!!!!!!!!!:D
dragan.michal
29.04.09,07:52
Tak skoda ze som nebol aktivny skor. Ja ich mam vypracovanych ajajaj. Vsetko HACCP.

No tak pre efekt by som to zviazal, ale staci ked to len spinknes
:P
Danielle369
29.04.09,07:57
stačí to dať do priesvitného obalu
andysa85
29.04.09,08:59
A nepošleš mi niečo? Aby som si to vedela skontrolovat či som nič nevynechala. Treba naozaj napísať prípravu jedál? Myslím na hamburgery, hot dogy, gyros...
čerešňa
06.05.09,06:14
Tak skoda ze som nebol aktivny skor. Ja ich mam vypracovanych ajajaj. Vsetko HACCP.

No tak pre efekt by som to zviazal, ale staci ked to len spinknes
:P
Prosím Ťa, nemáš náhodou vypracovaný plán HCCP pre vývarovňu/malú reštauráciu/ ?
Lianka
06.05.09,13:40
leony
27.05.09,11:22
Nemate nahodou prevadzkovy poriadok na ubytovanie? prosiiiiim..:o
ATriXe
29.05.09,09:06
Ahojte! Ja som si už napísala prevádzkový poriadok na rýchle občerstvenie, dúfam že mi to hygiena uzná. Iba to by som chcela vedieť, ako to mám odovzdať. Mám to zviazať, alebo stačí to vytlačiť a jednoducho so zošívačkou zošiť, alebo to musí byť nejak extra upravené? Ďakujem Za odpovede! Jaj, a ak mi to hygiena uzná, vložím ho sem ako vzor tým, ktorí to potrebujú, aj ja som tolko hladala, ale na rýchle občerstvenie nikde nebolo!!Držte mi palce!!!!!!!!!:D
Ahoj, tak uznali ti to? :) ked hej upni to prosimta niekde :) alebo mail
(atrixe@azet.sk) ... vdaka :)
dada1903
29.05.09,13:35
ahoj.... ja by som tiež potrebovala prevádzkový poriadok aj HCCP pre rýchle občerstvenie (bufet) tiež predaj alkoholu. Mohol by si mi nejako pomôcť?? napr. poslať mailom (dada1903@azet.sk) dakujem
Majka55
19.06.09,12:03
Ahojte,

prosim vas ma niekto vypracovany prevadzkovy alebo HACCP pre restauraciu alebo bufet? Ak ano, mozte mi to poslat na email:

dikyyy
skoty1
01.07.09,09:07
Dobrý deň, vie mi niekto poskytnúť prevádzkový poriadok na otvorenie novej pizzerie. poprípade aj pár informácii o tom, čo všetko treba, aké povolenia a tak. budem vdačný za každú informáciu. ďakujem
skoty1
01.07.09,09:20
ahojte, nemá niekto náhodou prevádzkový poriadok na pizzeriu resp. pár rád čo k tomu všetko potrebujem. budem rád, za každú informáciu. dakujem
L.Livia
08.07.09,10:14
Ahojte! Ja som si už napísala prevádzkový poriadok na rýchle občerstvenie, dúfam že mi to hygiena uzná. Iba to by som chcela vedieť, ako to mám odovzdať. Mám to zviazať, alebo stačí to vytlačiť a jednoducho so zošívačkou zošiť, alebo to musí byť nejak extra upravené? Ďakujem Za odpovede! Jaj, a ak mi to hygiena uzná, vložím ho sem ako vzor tým, ktorí to potrebujú, aj ja som tolko hladala, ale na rýchle občerstvenie nikde nebolo!!Držte mi palce!!!!!!!!!:D
Ahojky, chcela by som ťa tiež poprosiť, ak by to nebol pre Teba problém, asy si mi zaslala svoj prevádzkový poriadok, chcela by som sa tiež na to pozrieť, totiž , uvažujem o tom žeby som si otvorila niečo také, ale neviem ako začať, kde sa mám pohnúť, bola som na Mú ...chcela by som kúsok mestkého pozemku do prenájmu :))na ten stánok ... Mám školu i prax v gastronomii.... ale odrádzajú ma tie úrady.... momentálne som mesiac na úP a už mám toho dosť... :( dakujem za každú radu :) ak by si sa rozhodla mi pomoct , poradit moj email je - nie je - nemôžem ho tu vložiť .... tak neviem .... ak môžeš odpíš .... Dakujem a držím ti palce v Tvojom podnikaní ... ahojky
skpio
23.10.09,18:30
Ludiaaaaa....vsetko vybavene, ale daako mi chyba HACCP vedel by mi ho niekto poslat na email?? (skipo@azet.sk) Velikanska vdaka, kto posle je mojim hostom ;)
susana28
10.11.09,18:32
Tak skoda ze som nebol aktivny skor. Ja ich mam vypracovanych ajajaj. Vsetko HACCP.

No tak pre efekt by som to zviazal, ale staci ked to len spinknes
:P
Ahoj, neboli by ste taký láskavý a nemohli by ste mi poslať nejaký vzor na hygienický poriadok pre stánok s rýchlym občerstvením? Ani neviete ako by ste mi uľahčili život. Ďakujem vopred veľmi pekne.
gabriess
10.11.09,19:35
pekný večer všetkým,prosím kto má vypracovaný pr. poriadok miešanie autolakov,farby-laky?dakujem:o
lenkak
10.11.09,19:41
pekný večer všetkým,prosím kto má vypracovaný pr. poriadok miešanie autolakov,farby-laky?dakujem:o

skús si pomôcť s linkami, ktoré som uviedla
http://www.porada.sk/1019527-post229.html
susana28
12.11.09,15:17
Chceli by sme si otvoriť stánok s rýchlym občerstvením (párok v rožku, hamburger, bagety, hranolky atď) Ale stánok ktorý si chceme prenajať nemá tečúcu pitnú vodu a WC. Myslíte, že by sa hygiena uspokojila s nejakým náhradným riešením pre pitnú vodu a napr. s chemickým WC? Alebo sa budeme musieť pripojiť na vodovodnú prípojku?
lenkak
12.11.09,15:21
pokiaľ bagety a hranolky a iné potraviny budete pripravovať, a upravovať priamo v stánku, tak hygiena bude požadovať prísun teplej vody. Ak to budete mať všetko pripravené a zabalené, tak potom stačí mať zabezpečené wc a vodu z nejakej blízko susediacej budovy, aj potvrdené od nich, že tam môžte chodiť.
susana28
12.11.09,15:26
Lenka ďakujem za skorú odpoveď, a vlastne ako by to potom fungovalo, napr. hranolky, hamburgery či klobásky si napečiem napr. doma, a v stánku ich potom strčím len do mikrovlnky? Potom by to bolo ok? a ak by sme sa rozhodli napojiť na vodovod, tak za tú vodovodnú prípojku si platím ja ako obstarávateľ alebo vvak?
lenkak
12.11.09,15:30
napr. doma, to nie je ok. Ty by si musela mať potraviny zabalené, tak by si ich musela kúpiť. Keď budeš piesť klobásky, jednoznačne budú od Teba vyžadovať pitnú vodu a hlavne aby bola aj teplá. Pretože ty potrebuješ dodržiavať hygienu aj s náradím, ktoré budeš pri tom potrebovať. Kde ich umyješ? U suseda niekde? Doma? Pochybujem, že toto by Ti prešlo.
Čo sa týka prípojky, treba sa informovať u vodárni.
simec
28.01.10,08:40
Tak skoda ze som nebol aktivny skor. Ja ich mam vypracovanych ajajaj. Vsetko HACCP.

No tak pre efekt by som to zviazal, ale staci ked to len spinknes
:P
ahoj. nemas nahodou aj haccp a prevadzkovy poriadok pre vyrobu jedal? neviem, ako zacat. dik
pepko76
21.02.10,10:43
Ahojte, môže mi niekto poradiť alebo poslať vzor haccp pre rýchle občerstvenie-hamburgery,ciganske a pod. Prevádzkový poriadok som zvládol,len z haccp mam problém neviem ako na to. Dakujem!
adresa na mail je:machalov@pobox.sk
baby
12.10.10,09:02
Ahojte, potrebovala by som prevádzkový poriadok na rýchle občestvenie pizza, prípadne rozvoz pizze. Vopred ďakujem
Markéta Novadová
12.10.10,13:18
Hlavne aby to bolo vidieť - hlavne aby to videla kontrola :)))
cukca75
20.12.10,16:42
Tak skoda ze som nebol aktivny skor. Ja ich mam vypracovanych ajajaj. Vsetko HACCP.

No tak pre efekt by som to zviazal, ale staci ked to len spinknes
:P
dobry vecer, prosim, vies mi poslat haccp pre prevadzku bufetu, rychleho obcerstvenia? hladam , hladam ale marne:) dakujem velmi pekne, pekny vecer

zuzana
teo16
09.01.11,19:30
Záznam o kontrole teploty tepelnej prípravy jedál, odberu vzoriek a výdaja jedál, ktorý je potrebný či už pri rýchlom občerstvení alebo reštike :-), dúfam že pomôže
melima
09.06.11,08:03
A nepošleš mi niečo? Aby som si to vedela skontrolovat či som nič nevynechala. Treba naozaj napísať prípravu jedál? Myslím na hamburgery, hot dogy, gyros...
ahoj, tiez idem prave otvarat rychle obcerstvenie, pomozes mi prosim s tym prevadzkovym poriadkom??
vopred dakujem!!
grafmart
19.07.11,09:18
Tak skoda ze som nebol aktivny skor. Ja ich mam vypracovanych ajajaj. Vsetko HACCP.

No tak pre efekt by som to zviazal, ale staci ked to len spinknes
:P

Dobrý deň, viem že som už asi desiata, ktorá s tým otrvavuje, ale mne by tiež pomohlo, keby ste mi poslali nejaký vzor na haccp a prevádzkový poriadok pre rýchle občerstvenie. Veľmi pekne ďakujem ;)
cssites
28.08.11,15:05
Ahojte
tiez otvarame bufet ala fastfood, alkohol nebudeme predavat. Urcite by nam pomohol nejaky vzor na prevadzkovy poriadok alebo HACCP. Ak niekto, poslite do sukromnej spravy.

Dakujem.
ram111
03.10.11,08:03
Ahojte,

ak by bol niekto taky laskavy a mohol by mi poslat nejaky prevadskovy poriadok na ambulantny predaj (stanok s rychlim obcerstvenim). Bol by som mu strasne vdacny. mail igonda11@gmail.com
Economic
03.10.11,12:46
Už tu boli vzory prevádzkových poriadkov zverejnené, pohľadaj a uprav si na svoje podmienky.
ram111
03.10.11,12:57
Hladal som, ale nenasiel som nic co by som mohol pouzit. Mna sa tyka iba ambulantny predaj (prenosny docasny stanok).
Vladka61
20.10.11,06:07
Ahojte.Prosím vás veľmi pekne o radu.Chcem si otvoriť mini pekárničku na pečenie koláčikov.Viete mi poradiť čo všetko budem potrebovať na hygienu?Samozrejme okrem HCCP.Veľmi pekne ďakujem za vaše tipy a nápady. :)
Poprosím písať na email.vladka.franova@gmail.com
Ešte raz ďakujem
rennka
21.10.11,06:17
Ahojte, vedel by mi niekto prosim Vas poskytnut nejaky vzor na prevadzkovy poriadok v zmysle § 30 ods. 7 vyhlášky MŽP SR č. 283/2001 Z. z. o vykonaní niektorých ustanovení zákona o odpadoch v znení neskorších predpisov. Jedna sa o pp na zber a spracovanie dreveneho odpadu. Budem velmi vdacna.
02petusska02
10.11.12,07:24
prosím ťa vedel by si mi poslat HCCP na rychle obcerstvenie na email 02petusska02@gmail.com